Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polska umrze razem z nami To prawda niż demograficzny , niszczenie naszego przemysłu oraz gospodarki...
~tomek313
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Co by zrobiło PIS gdyby było teraz w opozycji a Platforma postępowała tak jak teraz PIS 1.) prez. Komorowski ułaskawia ministra Nowaka jeszcze przed prawomocnym...
~anonim
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Miażdżąca przewaga głosów prorządowych Neuman i Schetyna plotą głupstwa na każdym dostępnym forum i chyba nie...
~łowca absurdów
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Dziennikarstwo latrynowe Pisuję tu czasem o pani red.Barbarze Szczepule z Dziennika Bałtyckiego,...
~łowca absurdów
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Status uchodźcy Cudzoziemiec umieszczony w ośrodku ma prawo do: mieszkania, wyżywienia,...
~Kocio
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Dlaczego władze Gdańska wspierają terrorystów? Władze Gdańska planują wydawać publiczne pieniądze, aby Liga Muzułmańska...
~Jacek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Solidarność i przywódcy... tyle, że bez mitów :( ale z Noblem ...który powinien byc mu przyznany za bycie doskonała marionetka...
~isztar
25

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Rozpylacze informacyjnego smogu Polskie media wydają się być nadal tak polskie jak owe słynne polskie...
~łowca absurdów
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Prawda wokół sporu o Konstytucję. macie tu dobrzer opowiedziane jak wami manipuluja...
~isztar
17

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Dla frustratów - formuła Bugaja Wszelkim marudom narzekającym na PIS, proponuję, za Rafałem Ziemkiewiczem,...
~łowca absurdów
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Nie psu kiełbasa, nie kotu kiszka... Radomir Szumelda, regionalny koordynator KOD na Pomorze, mówi coś takiego...
~łowca absurdów
28

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

~isztar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Masoneria.. i wszystko dla władzy. tojest najłagodniejszy opis i dosc pozny--tak naprawde ma swoje korzenie...
~isztar
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Ofiary bohaterów czerwonej armii w Polsce ostatnio toczyłam dyskusje z synem o prawie do niszczenia pomników...
~isztar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Kawałek rzetelnej historii Polski skad to pomieszanie umysłu u Zydów?? (zaznaczam ,ze sama mam...
~isztar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Dość pisowskiego obciachu, nie pękajcie, chodźcie z nami Od paru tygodni, z każym kolejnym piątkiem rośnie moje zaniepokojenie, bo...
~łowca absurdów
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Telewizja II PRL pokazała TVP1, reżimowy kanał telewizyjny Drugiej PRL poinformował w "Wiadomościach"...
~Skydiver
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Bezdomna Jestem Polką od urodzenia. jestem bezdomna. Dla mnie nie ma mieszkania w moim...
~kara1953
13

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Zaproszenie na 12 w sobotę ponownie zapraszamy tych mieszkancow którym lezy na sercu obrona wartości na...
~Kodban
73

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Obecna ekonomia https://www.youtube.com/watch?v=WHM49c5pRck poniewaz w szkołach--na...
~isztar
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry