Widok

Pomocy jak się pozbyć piany ze zmywarki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Synek nalał płynu do mycia naczyń do zmywarki i ją włączył, nie wiem co zrobić z tą pianą pomocy, miał ktoś kiedyś taki problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój jeszcze takiego numeru nie odstawił, ale myślę, że jedynym sposobem jest ręczne wyczyszczenie z piany i później włączenie na krótki program- samą wodą, pewnie będzie trzeba to z dwa razy powtórzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już drugi raz włączyłam i piana wychodzi bokami, mamy zabudowaną zmywarkę i martwię się też trochę o meble
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyssaj ten płyn z miejsca gdzie go syn wlał, ja miałam podobnie tylko ze mój mąż chciał odkazić zmywarkę i tam gdzie sie wlewa nabłyszczacz nalał domestosa-zabił mnie swoją pomysłowościa!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi o to że nie ma już płynu tylko piana sama w całej zmywarce wyciągnęłam ręcznie co się dało i trzeci raz włączyłam, jak otwieram zmywarkę to scena jak z filmu tyle piany z niej wypływa, nie próbujcie tego w domu:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a lanie zimna woda ?? bo zimna woda piany nie robi a spłucze do odplywu płyn, czasochlonne ale mzoe pomoże
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też próbowałam ale przy otwartej zmywarce jak leje wodą to wypływa na podłogę wszystko, nawet trudno zmywa się pianę którą wyjęłam do zlewu, po prostu nawet zimną wodą nie chce się spłukać, naprawdę nie wiem co robić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mozna włączyc zmywarkę zeby nei grzało wody ?? tylko na jakies płukanie ??

a co do odpływu, mususz tam wyjąc dolny koszyk i tam bedzie odpływ, to wyjmij wszystko co tam jest to woda bedzie spywac:0 zaufaj mi, dwa lata na zmywaku robią swoje:)

a przy okazji sitka przeczyścisz :P
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Wypompuj wodę ze zmywarki i usuń tyle piany, ile to możliwe. Odczekaj chwilę aż piana się ustoi. Wyjmij naczynia ze zmywarki i dokładnie je opłucz. Wlej jedną szklankę octu do zmywarki i uruchom program zmywania używając detergentów FINISH."
http://www.finish.pl/faq.php#q20

znalazłam takie coś :P może właśnie użyj tylko chłodnej wody i octu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
najniższą temperaturę mam 35stopni, ale i tak jak włączam zmywarkę to dziwnie buczy, nie tak jak zawsze, a jak pech to pech odpływ od zlewu w kuchni mi się chyba zapchał, jak mąż wróci z pracy to będzie się śmiał ze mnie w tej pianie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za rady podejście nr.6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justyna spokojnie, może to rzeczywiście ten przewód odprowadzający wode, jak bedzie wszystko drozne to wystarczy spłukac jeszcze raz zimną woda - nei denerwuj sie ;)

A synus miał chociaż ubaw ?? :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ostateczności zadzwoń do serwisu, może oni podpowiedzą coś mądrego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to samo kiedys mialam, pelno piany sie wylewalo. mam odkurzacz na wode wiec odkurzylam ta piane. szybko poszlo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Synuś myśli że zrobił dobrze i że pomógł, już wszystko idzie w dobrym kierunku coraz mniej tej piany, a jak odkręciłam ten koszyczek od odpływu to to nie spłynęło sama muszę to wyciągać masakra jakaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko już synka o pomoc nie proś ;)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Biedne Panie. Zacznijmy od tego co tworzy piane i co ją neutralizyję. Proponuje posypać piane proszkiem do prania (takim na bazie mydła) badź rozmieszać białe mydło z wodą i wlać piana sama zniknie po chwili. Widać, że Panie nie bawiły się pianą nigdy w wannie ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
pozatym łopatki powoduja piane, moze plukac ale z wyjetymi szufladami zeby piana sie na nowo nie tworzyla przy cisnieniu i rozbryzgiwaniu przez lopatki!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a i odcxzekac az opadnie i tulko wypompoywac wode?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziala, mysle ze kazdy. Potwierdzam i dziekuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OCET pomaga !!!!!!! nalałam do pojemnika na tabletki i nastawiłam na szybki mycie 30 minut .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzone po majówkowej przygodzie z Ludwikiem w zmywarce. Ocet ratuje, nawet winny :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie podziałał płyn do płukania tkanin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy (22 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry