Widok

Pomóżcie mi!

Czeœć!Mam na imie Jolka i pisze do was w ważnej sprawie(przynajmniej dla mnie jest ważna).Chodze do 3 klasy gimnazjum i do mojej klasy doszło kilka osób,a wœród nich jest Piotrek.Zabujałam sie w nim od pierwszego wejrzenia,ale mam pewnš przeszkode, mianowicie Marte.Nigdy za tš dziewczynš nie przepadałam,a ona wcišż chodzi za Piotrkiem.Jemu to nie przeszkadza, raczej jest zadowolony, że pewna ładna i czarujšca dziewczyna cišgle chce być przy nim.Nie mam pojęcia jak zwrócić na siebie uwage i czy wogóle mam szanse z takš dziewczynš... Pozatym prawie wszyscy w szkole jš lubiš.Byłabym bardzo zadowolona gdybyœcie odpisali(napewno w jakimœ stopniu by mi to pomogło).Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
....takkkk..?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorosnij :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co, rozumiem Cię - pierwsze zawody miłosne są chyba najtrudniejsze do przejścia. Jestem od Ciebie trochę starsza, pamiętam, jak byłam zakochana będąc w Twoim wieku. Powiem Ci tak: jeśli on zwraca uwagę na nią, bo ona za nim chodzi - trudno. Masz do wyboru zacząć tak samo chodzić za nim, nie wiem tylko, czy Ci odpowiada bycie takim "ogonem" - ja bym nie chodziła. Nie wiem jaka jesteś, ale spróbuj się tym nie martwić aż tak. Za rok będziesz pewnie w liceum, kto wie, może spotkasz tam kogoś jeszcze lepszego od Piotrka, na widok kogo serduszko Ci zabije mocniej? Pozdrawiam, trzymaj się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zagdzam sie z Minka- umów sie ze mna, a zapomisz o piotrku......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och, Karol ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć! Dzięki, że odpisaliście. Troche mi pomogliście bo już tak dużo o nim nie myśle(przynajmniej staram sie)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
Nie przejmuj się nim.
Jeżeli ciebie nie zauważa to znaczy że nie zasłużył sobie abyś była jego dziewczyną.
Odpuść sobie go i nie rób nic co mogłabyś później żałować.
A na ciebie gdzieś tam czeka ta druga połówka. I tylko trzeba trochę czasu abyście się odnaleźli. Tylko dobrze obserwuj bo może ta połówka jest już niedaleko ciebie.
Pa uszy do góry.

Pozdrawiam

Marwan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

masaż erotyczny dla kobiety (4 odpowiedzi)

Czy jesteście w stanie polecić kogoś, kto odpłatnie wykonuje taką usługę i jest godny zaufania?...

Feromony na pierwszej randce (49 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Problemy ze znalezieniem pracy. (9 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w...

do góry