Widok

Poradźcie coś na wypadające włosy :(

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu miesięcy, a od miesiąca strasznie zaczęły wypadać mi włosy do tego stopnia, że boję się je normalnie czesać, bo na grzebieniu zostaje ich masa!!!
Znacie może jakieś szampony, albo tabletki, które mogłabym brać podczas karmienia piersią?

Z góry dziękuję!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio czytałam, że można brać skrzyp polny albo H-Pantoten.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to przypadek czy faktycznie zadziałał ale mi pomógł szampon vichy dercos na wypadające włosy. Po jednej butelce włosy przestały wypadać a karmię do dzisiaj.

Aaa i to co wypadnie to odrośnie:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skrzyp jest spoko, do tego można dobrac zestaw witamin,np. merz spezial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dorzuć do tego witaminy, merz spezial na przykład i masz komplet. Oczywiście jeśli problemem są np. niedobory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie, niestety, nic nie pomagało.Cóż, taki typ. Przechodzilam przez to 2 razy.Za każdym razem miałam przeswity w okolicach skroni. Na szczęscie, po paru m-cach włosy przestały tak bardzo wypadać. I teraz jest juz ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytałam, że włosy po ciązy muszą wypaść, bo w ciąży na skutek hormonów nie wypadają. dlatego 3 miesiące po ciąży jak już ustąpią hormony, to wypadają te włosy, które nie wypadły podczas ciąży i te które normalnie miałyby wypaść, dltego wydaje się ich tak dużo. Ale ponoć to ustąpi samo , bo trwa od 3-6, a czasem nawet do 9 miesiąca życia dziecka.
Mój mały ma juz prawie 7 a mi wypadają nadal, mimo witamin i preparatów wzmacniających:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie martw sie. Ja mialam to samo. Okolo 4-5 miesiecy po porodzie wlosy mi zaczely tak wypadac, ze balam sie je czesac a mam naprawde geste. Doszlo do tego, ze mialam w okolicach skroni przeswity takie, ze nie moglam wiazac np. w kucyk. Bralam skrzypowit, ale tylko chwile.Poprostu po jakims czasie przestaly wypadac i teraz juz mi odrosly. Mysle, ze w czasie ciazy wlosy sa silniejsze a po porodzie jednak mamy malo witamin, hormony buzuja i to od tego. Takze nie martw sie to minie;)Trzeba tylko troszke poczekac no i przetrwac to. Powoli wszystko wroci do normy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny! Spróbuje może tego szamponu Vichy. Mam nadzieję, że niedługo to przejdzie :)))
Miłego dnia!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie też strasznie wypadały włosy, żaden skrzy czy belisa mi nie pomogły, ale na szczęście polecono mi VITAPIL i przestały wypadac garściami
[url=http://slub-wesele.pl/]image

[url=http://www.suwaczki.com/]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie sprawdzily sie merz special dragees, naprawde plecam, mam dlugie wlosy wiec jak zaczely mi wychodzic byly wszdzie juz po paru dniach stosowania widzialm roznice, wlosy przestaly wypadac , a nowe wlosy zaczely rosnac,dotego zdrowa skora i paznokcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/pomozcie-bo-olysieje-t239308,1,160.html
image

www.facebook.com/MauaFotografia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przy karmieniu jest to normalne, buzuja hormony itd :) po odstawieniu bedzie lepiej a jesli i tak za malo to na eksperci wlosow mozesz kupic sobie odpowiednie kosmetyki i suplementy, ja mam akurat ten https://eksperciwlosow.pl/products/promocyjny-zestaw-white
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aha zapomnialam dodac.. jak nie wiesz co kupic to na stronie jest test wlosa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

do góry