Widok

Posciel z bawelny Renforce z LIDLA

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Zastanawialam sie nad ta posciela z lidla, ale jak dotknelam to wydawalo mi sie ze taka sztywna, sztuczna.
Czy ktoras z Was moze ja ma??, moze po praniu zrobi sie bardziej miekka?? z gory dzieki za opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam,bo jutra właśnie w ofercie jet ta pościel :) i zastanawiam sie nad zakupem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie,wzory pościeli sa super ale jak w rzeczywistośći ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
rok temu była - fajne kolory ale wg mnie cienka - i z tego co pamietam szybko sie rozchodzila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie byłam w lidlu punktualnie o 8,kupiłam sobie 2 komplety,mało tej pościeli rzucili,bo nie było już jednego wzoru jaki sobie upatrzyłam na chwile obecna-posciel super odszyta,gęsty splot bawełny,piękne żywe kolorki,zobaczymy po praniu i użytkowaniu,,, ja obecnie używam posciel Andropl i ta jest rewelacyjna ale 2x droższa,,,,,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
potwierdzam pościel z lidla jest dobrej jakosci,miekka bawełna,super sie śpi-polecam,,,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam z pytaniem jak się sprawuje pościel? Jak się pod nią śpi?
To była 100% bawełna, czy taka mieszanka jak teraz ma być - 40% poliester i 60% bawełna?

Do tej pory zawsze miałam 100% bawełny i nie wiem czego się spodziewać po tej mieszance ;) a cena za komplet 200x220 jest bardzo kusząca... ;)

Łatwo jest kupić ten największy rozmiar, czy trzeba polować jak na dziecięce ubranka? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdziwiłam się za ile można kupić na Allegro komplety bielizny pościelowej, niby z bawełny satynowej... 5 lat temu płaciłam dużo więcej ;) tylko moja pościel wytrzymała do teraz... A te po 30-40zł??? Macie doświadczenie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli ta pościel z Lidla taka beznadziejna, że szkoda "gadać"...? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-)moze jednak ktos ma taka posciel.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam tą pościel i rzeczywiście jest taka jakby sztuczna w dotyku. Dostałam ją w prezencie, gdybym miała ją sama kupić nie zdecydowałabym się. Wolę pościele flanelowe :) no, ale każdy ma inny gust.. Jeszcze pod nią nie spałam także za wiele wypowiedzieć się nie mogę w tym temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za opinię. Taka sztuczna w dotyku przed pierwszym praniem, czy już po praniu?

Może jeszcze ktoś?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do prania dodałam płynu zmiękczającego, ale czuć po prostu, że jest to jednak bardziej sztuczny materiał. Najlepiej na żywo pomacać. Za wiele po praniu to się nie zmieni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ostatnio wygrzewam się pod tą pościelą http://tugazetka.pl/lidl/2013.11.18.posciel.sypialnia/14156,Posciel,panterka jest super dla zmarzlaków. Przyjemna, bardzo ciepła no i piękny wzór..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupiłam swojego czasu polarową pościel w Lidlu i jestem bardzo zadowolona. Pościel po praniu mięciutka, cieplutka, taka przytulna. Dziś kupiłam tą renforce dla Mamy, bo chciała taką. Właśnie wylądowała w pralce. Oczywiście pościel. Zobaczymy, jaka będzie. Ale raczej nie jest twarda, ani zbita.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam pościel 200 na 220 i okazała się za duża, a kołdra ma rozmiar 200 na 220
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta pościel to tragedia. Niby bawelna o kompletnie nie oddycha. Sztuczne i nawet prabie nie pomogło aby zmiekczyc. Materiał sztywny, śliski i bardzo potliwy. Zdecydowanie chybiony zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

do góry