Widok

Powiększenie biustu tabletkami

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś powiekszał biust tabletkami? Jesli tak to jakimi powiekszaliście oraz ile Wam się udało powiększyć? Z jakiego rozmiaru na jaki? I ile braliście?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Proponuję zacząć od powiększenia mózgu i trochę nabyć wiedzy. Bo większej głupoty nie słyszałam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
10 kg jabłek dziennie trzeba jeść:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale że nacierać tabletkami biust?? ;-p Nie wierz reklamom i bzdurom.
Ja sobie poprzez ćwiczenia wzmocniłam sprężystość mięśni klatki piersiowej. Biust jest jędrniejszy choć miseczka taka sama.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już w sumie kilka lat temu widziałam reklame takich tabletek i do ich wypróbowania zbierałam sie od wielu lat bo ciekawiło mnie czy rzeczywiście takie tabletki są w stanie pokazać jakieś działanie i czy rzeczywiście może być tutaj jakiś efekt powiekszania. W koncu jednak postanowiłam wypróbowac. No więc padło na tabletki Perfect bust, bo miały najwięcej pozytywnych opinii i wydawały mi się najbardziej rzetelne. Udąło mi się powiekszyć biust o cały jeden rozmiar. No coż ;) Nastawiałam się na więcej ale i tak jestem zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dziękuję za odpowiedzI. Dziewczyny a czy mialyście jakieś efekty uboczne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szczerze mówiąc, nie wierzę w takie rzeczy. Sama miałam problem z brakiem piersi, to był mój ogromny kompleks. Dlatego zdecydowałam się na operację plastyczną. Wybrałam dr Annę Olender i dzięki niej moje piersi w końcu wyglądają pięknie i naturalnie. Mam implanty anatomiczne:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm. Ciekawe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ktoś coś jeszcze doda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

I jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja miałam tkliwość piersi ale w pierwszych dwóch miesiacach. Potem przeszło. W zasadzie to pierwsza rzeczą jaką widziałam przy powiększaniu biustu była ta tkliwość. Ale spodziewałam się tego bo jak czytałam sobie na innym forum o tabletkach to dziewczyny również pisały, że coś takiego miały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

A warto jest kupić sobie krem do tabletek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na stonce na której kupuje żele do masażu jest kilka rzeczy do powiększania biustu, ale czy to działa nie mam pojęcia :)

https://delove.pl/szukaj.html/szukaj=powi%C4%99kszanie%20biustu/opis=tak/nrkat=tak/kodprod=tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie jest konieczny przy stosowaniu ale na Twoim miejscu bym na nim nie oszczędzała z uwagi na to, ze przy większym powiększeniu mogą się pojawić rozstępy i krem tym rozstępom zapobiega. Poza tym jest to najlepszy krem do biustu jakiego do tej pory używałam a wypróbowałam ich wiele :) Nawilża, ujędrnia i w sumie jak tabletki brałam prawie rok temu to kremu używam do tej pory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

A nie jest to przypadkiem placebo?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, sama zastanawiałam się nad tym czy jest to placebo czy nie . Do czasu aż tabletek nie sprobowałam, Brałam je rowne 3 miesiące, Biust powiekszył się o jeden rozmiar. Czego dowodem jest to,ze musiałam sobie wymienić biustonosze na nowy rozmiar ponieważ były na mnie za małe. NIe wierzyłam, ale cieszę się ogólnie,ze spróbowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

ja powiększyłam biust tabletkami Breastfem. Trochę ciężko je kupić w Polsce za to dobrze znane są za granicą. Ja robiłam sobie kurację w UK powiem wam tak że po 2 miesiącach mój biust poowiększył się z B na średnie C to jak na tabletki chyba bardzo dobry wynik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

dobre są stosowałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Same bzdury,tylko naciąganie na kasę.Wystarczy trochę przytyć i po kłopocie.Gimnastyka pomoże żeby nie było wałeczków tłuszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

do góry