Widok

Powrót do przeszłości.

Koronawirus Temat dostępny też na forum:
Ja tu tylko na minutkę, bo mi znajomy z Gdańska takie coś podesłał, to się dzielę z Trojmiastem. Faktycznie dreszcze na plecach, jakbym do jakiejś czeluści zajrzał, a kysz........

Żelazna Logika
@zelazna_logika
A teraz wyobraźcie sobie, że to się wydarzyło 5 lat temu:
Premier Kopacz
Minister Zdrowia Arłukowicz
MSW Terenia
MEN Kluzik
MON Siemoniak
MSZ Schetyna
Minister Pracy Kosiniak
Gabinet Premiera Kierwiński i Nitras
Marszałek Kidawa
i Prezydent Bronek

Dreszcze na samą myśl... Twarz krzycząca ze strachu
9:47 PM · 13 mar 2020·Twitter for iPhone
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jak to nie? Przecież cały czas realizuje program trollowanie plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

@Gdynianin zawsze taki nieza-trzeźwy, nieza-mądry, taki niezbyt! Dla niego każdy program jest zły, ale lepszego jakoś nie potrafił przedstawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rząd wprowadził program "trumna plus".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie zastanawia 1: co się stanie jak nadejdą upały I epidemia nie zahamuje? Przecież coraz więcej osób bd potrzebować pomocy, a nie bd komu robić. Dodać do tego uchodźców, którzy pewnie wkrótce "zapukają" do drzwi Europy I mamy powtórkę ze średniowiecza albo z okresu po 1wojnie światowej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W szpitalach nie ma ochron osobistych, podstawowych środków dezynfekujących i środków czystości. Wolontariusze prowadzą zbiórki, aby jakoś ratować sytuację. Ludzie szyją maseczki, których na oddziałach zakaźnych i tak nie będzie można użyć. Gdzie jest rząd? Gdzie są dostawy z rezerw państwowych?
Lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych karmią właściciele lokali gastronomicznych, którzy obecnie nic albo prawie nic nie zarabiają. Pięknie się dzielą, choć sami są w dramatycznej sytuacji. Gdzie jest rząd?
Na granicach ludzie stoją po kilkadziesiąt godzin w kolejce! Karmią i poją ich okoliczni mieszkańcy. Wyobrażacie sobie 20 godzin z dziećmi w korku w aucie? Bez jedzenia, picia, łazienki. Gdzie jest rząd?
Lekarze w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku już drugą dobę czekają na wyniki testów na koronawirusa. Oddział Ratunkowy jest zamknięty. Ile rząd czekał na wyniki testów ministrów??
Pięknie organizujemy się sami. Pomagamy, jak potrafimy bliskim, sąsiadom. Potrafimy być solidarni.
A polski rząd proponuje odroczenie składek na ZUS i uwaga! pożyczkę w wysokości 5.000 zł.
5 tysiecy złotych. na co to ma starczyć przedsiębiorcy, który zatrudnia do 9 osób i nie może prowadzić działalności gospodarczej??
I ogranicza ilość testów. Chyba tylko po to, aby zaniżać statystyki zachorowań...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynianian, cokolwiek bierzesz to to zmień, bo cię diler oszukuje. Myślisz użytkowników, myślisz fakty....
Jeszcze raz napiszę dużymi literami : nie życzę sobie twoich słabej jakości kłamliwych komentarzy pod swoimi wpisami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mistrzu!
Ty napracujesz się, stworzysz na przestrzeni lat wielkie dzieło na miarę piramid Egiptu, a jakiś chłystek, który nawet nie wykonał pewnie swojej części, podważy wszystkie Twoje osiągnięcia. Nie przejmuj się takimi osobami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opowiedz o nowych autach z salonu z rata 350'zl i złych ludziach, którzy mieszkaja na zamknietych i chronionych osiedlach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ha, ha, do końca byśmy nie wiedzieli nic o żadnej epidemii
Epidemia? jaką epidemia? wszystko git :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
No nie wiem, teraz umieranie jakby przyśpieszone i nie od tego zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Komandosie tera to spoko za niebawem 13ta emeryturka wpadnie żyć nie umierać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cooooo...ja tego nie wymyśliłem, ja to dostałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Masz coś z pos.anym czerepem pis*owski trollllluuu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry