Widok

Powrot z zagranicy, proszę o radę w wyborze szkoły podstawowej

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, bardzo proszę o pomoc, wracamy z córeczkami z zagranicy, dzieci są w wieku11 i 6 lat. Czy mogłabym, prosić o porady , opinie odnośnie szkół podstawowych w oklicach Przymorza? bardzo zależy mi na tym, żeby szkoła była raczej kameralna, Dyrekcja angażująca się w sprawy dzieci, gdzie jest bezpiecznie. Starsza córka przeszła przez bardzo trudny czas w szkole za granicą stąd ta ważna decyzja o powrocie. Przeszukuję internet i szkół oczywiście jest bardzo dużo, bardzo proszę o szczere opinie i odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Sportową szkołę podstawową w Oliwie nr 35
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przepraszam, ale szkoła 35 to jedna z najgorszych opcji na terenie Trojmiasta. Na pewno nie dla dziecka, które przeszło przez problemowe sytuacje. Tam nie uzyska zrozumienia. Problemy nie są rozwiązywane tylko zamiatane pod dywan.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam trójkę dzieci szkolnych i przeszłam z nimi kilka szkół. Jeśli w okolicach Przymorza (tez tutaj mieszkam, ale dzieci dojeżdżają do szkół) to polecam SP 92 na Zaspie. Ja się zatrzymałam na tej szkole, uważam, że z tych najbliższych jest OK. Szkołę o której piszą inne Mamy SP 35 tez uważam za fajną, z tych trzech sportowych, które są najbliżej ta właśnie jest najlepsza (według mnie).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

SP nr 79,ale nie wiem jak tam y miejscami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SP 27
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. 27 świetna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anno, jaką decyzję podjełaś? Mnie też interesuje ten temat, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

do góry