Widok

Poznam kobietę

Jak w temacie, 4 dychy na karku, żadnych dzieci, alimentów, kredytu hipotecznego. Nie lubię siedzenia na tyłu i nudy, jeżeli jest jakaś odważna to zapraszam do kontaktu, nie trzeba od razu się żenić - jeżleli nie masz ochoty na związek ale za to nie lubisz nudy to zostaw maila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cześć Mieszko aktualne?
Pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj.Czy aktualne? Singielka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne, sezon na 2oo zbliża się ku końcowi czas wsiadać w 4oo i pojeździć gdzieś gdzie oczy poniosą :) mam też zaległości kinowe a helios w forum mi najbardzije odpowiada, jeżeli dziewczyny / kobiety macie chęć to zapraszam do kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Mieszko, szukasz odważnych Kobiet, a może coś więcej o Sobie napiszesz...tak by "ryzyko" było mniejsze.
Na początek, jakie lubisz kino? jakie filmy Ciebie interesują? Chodzisz do kina Sam, czy wolisz w towarzystwie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

O sobie mogę więcej napisać osobie zainteresowanej, kino jest oklepane jak bułgarskie dziecko - owiszem można raz na jakiś czas pójść i wtedy wolę w towarzystwie, preferuje horrory lub dobre komedie. Ryzyko jest zawsze zarówno dla mnie jak i dla potencjalnej ofiary znaczy kobiety. Nie trzeba od razu podchodzić z przeświadczeniem, że poznana osoba ma zostać małżonkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

>mam też zaległości kinowe
>kino jest oklepane jak bułgarskie dziecko - owiszem można raz na jakiś czas pójść

Sam sobie zaprzeczasz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaprzeczyłbym jakbym napisał że nie chodzę do kina, chodzę 2-3 razy do roku więc gdzie tu sprzeczność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszko, jak idzie Tobie nadrabianie zaległości kinowych? "Testowanie" kobiet rozpoczęte?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak widać odzew mizerny a ja nie postawiłem sobie celu znalezienie "na gwałt" - spróbowałem nic nie wyszło życie toczy się dalej ;) w kinie nie byłem, w sumie to nie wiem czy cos ciekawego grają teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A myślałeś o Czaterii Trójmiasto? Wiem, że pełno tam "durnych" tekstów, ale może znajdzie się ktoś, kobieta, która będzie ciekawa dla Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>nie wiem czy cos ciekawego grają teraz

Będą grać. Jokera ;) Szykuje się niesamowity seans, tak myślę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoda mi czasu na czaterie, Joker - zobaczę co to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszko a skąd jesteś? W zasadzie to nie szukam nikogo ale mam problem w relacjach z ludźmi i chcialabym sie spróbować przelamac czyli ogolnie mówiąc szukam ofiary a skoro kladziesz siebie na oltarzu i w dodatku lubisz horrory to mozemy sprobowac tak po koleżeńsku i bez podtekstów zabic wspolnie te cholerną nudę. Reflektujesz..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby co zostawiam maila: grupa.c@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Idźcie na Jokera. To nie horror, ale zapowiada się mocne kino. Ja się wybieram :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki za podpowiedź - obejrzałem zwiastun i podoba mnie się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A proszę bardzo :) Sama niecierpliwie czekam na seans :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Film grają a ja sam nie pójdę, czy Panie mnie czytają? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam sama. Ale na Legionach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lubię takie wojenne opowieści, dobrze się oglądało, ale czegoś mi zabrakło. Wątek miłosny bardzo przewidywalny i jakoś tak mało przekonujący. A miał ponieść film. Natomiast sceny bitewne wspaniale nakręcone. Choćby dla nich warto pójść do kina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wolę zdecydowanie na tego typu filmach sceny batalistyczne, jak czas pozwoli to może się wybiorę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj zapowiada się sporo scen batalistycznych ;)

http://www.youtube.com/watch?v=BfTYY_pac8o
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze tak odprezajacy masaz w saunie?
Chetnie wykonam Pani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale Mieszko to facet raczej ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej na pewno, jakiś ułomek zapewne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

i jak tam, jest jakaś chętna w końcu ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odezwij się. Ale nie będzie lekko. sadness1@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby nie było... Ja to nie ja ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

do góry