Widok

Praca jako opiekun medyczny z Marmed z Białegostoku

Czy ktoś pracuje bądz pracował w tej firmie i ma jakieś doświadczenia? Konkretnie chodzi mi o wypłaty,kontakt z koordynatorem,w internecie mało opinii a jak są to większość negatywne,będę wdzięczna za odpowiedzi gdyż rozważam prace w tej firmie a nie chcę trafić na kolejną firme która pracownika traktuje jak tzw.wyprówacza wnętrzności dla pracodawcy i traktowanego jak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wypłaty w tej firmie można czekać miesiącami, dobry kontakt do momentu podpisania umowy. A potem się zaczyna, stanowczo odradzam, lepiej się nie pchać w ten syf
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja czekam do tej pory ......Od ponad 3 tygodni i brak kontaktu z kimkolwiek....Prezes ponoc wyjechal a "pani,ksiegowa" brak slow.......Sloma z botow wystaje.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wezwanie do zapłaty firmie trzeba wysłać
potem tylko sąd i szybki nakaz zapłaty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli osobiscie zna pani jeszcze kogos prosze o kontakt gdyz mam zamiar naglosnic sprawe i potrzeba ze 2-3 osoby jeszcze.oczywiscie owe osoby beda bez podania pelnych danych oraz twarzy ale potrzeba miec wiecej zeznan...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

do góry