Widok

Praca w Tan Viet łęgowo ...

Pracował ktoś w firmie Tan Viet na magazynach?
Nie polecam !!!!!! Praca ponad siły za marne grosze,zatrudnienie śmieciowe (przez agencje pracy)..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
XXX dokładnie masz rację. Praca czasowa tylko przez No Problem z Gdańska; 7,80 PLN brutto/h, gdzie dojazd z Gdańska Gł. w jedną stronę busem to 3,50-3,80 w jedną stronę (sami sobie odp. czy się opłaca). Praca od pon. do pt. od 08.00 do 16.30. Niechętnie patrzą na spóźnienia, wszystkich jednakowo pogania jakiś młody Wietnamczyk (prawdopodobnie członek rodziny właściciela) !!! Jedynymi plusami jest tam polska ekipa oraz przerwa na śniadanie i obiad wliczona do czasu pracy. Poza tym kierownik magazynu (Polak) prawie cały czas siedzi (przynajmniej jak ja byłem) u siebie w biurze i gapi się na 'nowych' przez kamery czy aby się nie nudzisz i nadążasz z szybkim tempem pracy. Podsumowując: praca dla młodych, silnych (paczki powyżej 30 kg; 2-3 tiry dziennie) i zdeterminowanych mężczyzn, którzy mają auto lub mieszkają blisko. Żeby się zatrudnić na stałe jeśli komuś ww. warunki odpowiadają, to jest z tym problem, ponieważ każdy stały pracownik pilnuje swego miejsca pracy (szczególnie starsi panowie, którzy są tam głównie operatorami wózków widłowych). Z tego co wiem będą tam szukać już za miesiąc lub najpóźniej na początku stycznia, bo jeden młody chłopak mówił mi, że odchodzi do innej pracy gdzie podobno lepiej płacą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
6,43 na ręke - tyle płacą kobietom,podpisując z agencją No Problem nikt nie wspomniał o pracy na akord...na miejscu okazuje się co innego,pierwszy dzień luzik a od drugiego chinczyk wymyślił żeby okleić 50kartonów w każdym po 24 zupki na osobe i pod takim warunkiem mozna iśc do domu,praca może nie jest ciężka ale stojąca, monotonna,nudna,i wszystko cie boli,do tego to cholerne światło nie do wytrzymania - bóle głowy i oczu . MASAKRA !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mężczyźni (większość załogi) też nie mają tam lekko - jak wspomniałem 3 tiry z paczkami między 30-40 kg to norma do wyrobienia, a nieraz przyjeżdża ich ok. 12. Więc można sobie policzyć ile wchodzi na jedną bramę (z reguły czynne są max. 3).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam słyszałem, że gimbusów nie zatrudniają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi to pasowało ja 50 kart do godz 13:00 miałam zrobione i do domu. Trzeba mieć chęci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz nie ma 50 kart teraz ma byc przynajmniej 80-90 do 16:30 za 52zl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinna zainteresować sie tym inspekcja pracy i sanepid,ponieważ niektórzy pracownicy nie posiadają książeczek sanepidowskich a jest to praca przy żywnosci,tym samym wejscie na magazyn jest nie dozwolone jeśli nie masz na sobie odzieży bhp a przede wszystkim obuwie przemysłowe z blachą,o wypadek jest łatwo sztaplarki jeżdzą jak na ulicy a świateł nie ma....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętam stamtąd, że pracownicy ubrani byli w swoje łachy robocze i nosili w większości adidasy. Co do kwestii książeczki Sanepid-u to wymagają jej od pracowników zewnętrznych (No Problem), choć nie sprawdzają czy masz ją codziennie przy sobie. A ruch wózków widłowych (sztaplarek) był tam całkiem spory. Oczywiście nie wolno też wyjść z magazynu wcześniej niż 16.30 nawet jak nic nie ma do roboty (inaczej mogą nie uznać twej obecności w pracy i Ci za ten dzień nie zapłacą). Gdy jednak ktoś tak postąpi wówczas pracownicy z Agencji muszą firmie Tan-Viet zapłacić opłatę karną w wysokości 100 PLN. Opłata taka jest podobno pobierana przy Waszej wypłacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś sobie przypomnieli,że zatrudnili ludzi,którzy nie posiadali książeczek sanepidowskich,ciekawe ile ludzi przyjdzie w poniedziałek do pracy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla twojej wiadomości pracodawcą a raczej zleceniodawcą jest No Problem . Mylisz pojęcia . Może czas jeszcze na szkołę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Norman nic nie mylę. Napisałem już wcześniej, że zleceniodawcą jest agencja pracy No Problem, a ich klientem (pracodawcą) Tan Viet (wystarczy myszką przewinąć wątek do góry). Nie zamierzałem tego dalej powtarzać, ale dla takich jak Ty chyba muszę. A szkołę na poziomie gimnazjum mam już dawno za sobą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I chyba na niej skończyłeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Norman, mylisz się, przede mną właśnie obrona pracy mgr, a jak u Ciebie ?? Masz już tytuł mgr czy może już dr hab ? Pochwal się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Robie profesurę :-) Twój mgr to porażka szkolnictwa wyzszego . 3. Tiry dziennie - póknij się w łeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już Ci uwierzę ha, ha. A na studia zaoczne trzeba przecież jakoś zarobić, prawda ?? Na szczęście teraz mogę też dorabiać z domu zza ekranu mojego kilkuletniego lapcia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzisz klamię tak samo jak ty :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może Ty kłamiesz, ale ja mówię prawdę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twój pierwszy post to w połowie kłamstwa.

1. " pogania jakiś młody Wietnamczyk"
2." kierownik magazynu (Polak) prawie cały czas siedzi (przynajmniej jak ja byłem) u siebie w biurze i gapi się na 'nowych' przez kamery czy aby się nie nudzisz i nadążasz z szybkim tempem pracy."
3."(paczki powyżej 30 kg; 2-3 tiry dziennie)"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Norman, można jaśniej ? Co uważasz za kłamstwo ? To, że zakład kontrolowany jest przez Wietnamców czy wagę paczek (30-40 kg) i ilość tirów (min. 3 dziennie) do obsłużenia ??! A może to, że hala nie jest ogrzewana i do łazienki lepiej bez potrzeby nie wchodzić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam sobie odpowiedziałeś . No generalnie do łazienki się idzie jak jest potrzeba : ) Nikt nie ma pretensji , że chce się skorzystać z toalety. Masz max 2 kontenery/tiry dziennie do obsłużenia i to nie zawsze :) Hala oczywiście jest ogrzewana . Tan Viet rzeczywiście jest kontrolowany przez wietnamców bo najzwyczajniej w świecie są właścicielami . Choć patrząc na twój tok pseudo-rozumowania zaraz okaże się ,że pracuje tam specjalnie wyszkolona grupa operacyjno-wywiadowcza do spraw zwalczania leniwych pracowników .

Jesteś zwykłym pieniaczem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Norman, masz rację hala ogrzewana, ale jak się stoi tuż koło bramy to jednak chłodem wieje...a co do tirów do 'przerobienia' to jak ja byłem to były jednak trzy (tak młodsi koledzy ze stałej ekipy mówili). Może od tego czasu się zmieniło na lepsze...I za bardzo Cię wyobraźnia ponosi, idź obejrzyj jakieś s-f w kinie lub ściągnij piracką wersję starszego hitu. I nie jestem pieniaczem (w dodatku tylko zwykłym), tylko osobą, której ten rodzaj pracy już nie interesuje. Ale do Ciebie to nie dotrze Norman, bo jesteś za**anym perfekcjonistą i pospolitym gburem. Życzę Ci miłego dnia w zap***dolu w tym syfie jakim jest Tan Viet (o ile jescze tam robisz).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ile osób wzięło L4 ?? Wszak jest sezon na choroby i każdego może wziąć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzę że i tu znalazł się "janeczek - wszystkowiedzący "
Na każdy temat wszystko wie ? Wszędzie już pracował!
Już widzę jak za chwilke napisze że jego mam itd. oraz n zna wszelkich informatyków z służb specjalnych - hahaha normalnie jestes żałosny !!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
po co pracować??? za te kasy??? leżenie pić piwo najlepiej, kuroniówki więcej dają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno niezły Sajgon tam mają.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracowałem tam dobre kilka miesięcy przez agencję No Problem. Codziennie były do zrobienia 2 tiry nieraz paczki ok 20 kg. Płaca to 9zł brutto(na rekę wychodzi jakoś 7,76h) co jest stawką poprostu żenującą. Patrząc na wysiłek jaki trzeba włożyć żeby wyorać miesięcznie te marne 1200 złotych(jeśli są codziennie kontenery) praca ta jest stolec warta!!!!!. Trzymać się zdala od tych wyzyskiwaczy którzy szukają niewolników do pracy za jakieś nędzne ochłapy oraz śmieciowe umowy!!!!

Uciekać z dala od tego syfu!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak pracował ktoś np ja 1 dzień za jednego łepka, i szczerze żałuje, to jest praca dla niewolników, czasem jak już ciężko się wyrobić to trzeba tymi kartonami rzucać, mój kolega z którym robiłem to nawet wysr*ć się nie mógł bo szkoda czasu, chodzi o to ze jak się nie wyrobisz z tirem to zostajesz na nadgodziny, i nikt ci za to nie zapłaci, a jeśli sobie pójdziesz i olejesz sprawę to płacisz 100zł kary! ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak komuś się nie chce robić to zawsze będzie źle a nikt chyba nie ukrywał w ogłoszeniach , że to praca fizyczna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja pracuję tu ponad 10 lat, dobrze płacą mam na rękę od 2.5 tysiaki do 3,5 , zależy jak sprzedaży, jestem zadowolony z tej pracy. (jestem magazynierem)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To się ze mną zamień dam ci swoje 1000 a ty daj mi swoją pensję, ciepły posiłek,który nam nie przysługuje i przywileje bo sami nie grzeszycie pracą ściemniacze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
praca jest ok normy nie ma rozmawiac nie wolno słuchać muzyki cicho też nie wolno a do łazienki można ale tylko na przerwie . na dodatek zimno na magazynie atmosfera beznadziejna same kable tam pracują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
https://www.youtube.com/watch?v=-rNrEH1FakU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca w tan viecie mają tam pracowników za nic traktują nas jak byśmy byli w przedszkolu co chwile przesiadają nas rozmawiac nie mozna nawet do łazienki trzeba mówić ze sie idzie a po przerwie łazienka wykluczone nie polecam nikomu tam iśc do pracy ponadto z umowami ciężko a stawka śmieszna 6,42 na ręke normy żadnej nie ma chociaż była ale atmosfera i jak traktują tam dziewczyny .. . Bardzo dużo ludzi kabluje a szczególnie lwica bląd . pewnie ludzie którzy tam pracują wiedzą kto to . Nie polecam nikomu tam pracy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracowałam tam kilka miesięcy i jeśli dobrze wykonuje się swoją pracę to nikt nie kabluje, a nawet jest się chwalonym. Chociaż były tam też dziewczyny, które myliły pracę na magazynie z pracą biurową i takie miały największe problemy. P.S. Ciebie autorko tego postu nie znam, więc nie mówię o Tobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o tak, lwica blond hehe ... bardziej zajęta flirtowaniem z panami niz pracą a jak przychodzi co do czego to wydziera gębe :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płaca marna to prawda, ale to tylko dlatego, że agencja, która zatrudnia ostro na tym zarabia, ale praca spokojna, dobra atmosfera, grupa, w której ja pracowałam bardzo fajna, nikt nie zabraniał nam rozmawiać, przełożone też w porządku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wy inteligencją
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety od 5 lat nic się nie zmieniło, nie szanuje się pracownika nadgodziny dostaniesz 20 zl symboliczne albo wcale zamiast wypracowanej kwoty umowa najniższa krajowa plus premia z tym ze nie zawsze wypraca także jak 2000 zarobisz to sukces
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

do góry