Widok

Praca w szkole?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak najlepiej się za to zabrac? Mam kwalifikacje do pracy jako pedagog i nauczyciel świetlicy(teraz po rozszerzeniu kwalifikacji od IX 2009)Jestem po pedagogice szkolnej.j Jezeli nie ma ogoszen, to zloze cv w szkole ale co wpisac w list motywacyjny na jakie stanowisko? oba? Obrac sobie tylko za cel szkoły podstawowe czy gimnazja gdzie więsksze szanse? Robie podyplomówkę z edukacji i terapii dzieci. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pedagoga to cieżko, więc pisałabym do świetlicy, a na pedagoga szukałabym później, byle sie zaczepić:)
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informacje. Racja na pedagoga szkolnego to znalezienie wolnego etatu graniczy z cudem. Napiszę na n. świetlicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Listu motywacyjnego nie pisz, ew. dopiero jak znajdzie się juz jakieś wolne stanowisko. Zostawiaj tylko CV w szkołach
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym też zostawiła tylko CV.

W szkołach aż takiego"brania"na pedagoga czy opiekuna świetlicy to nie ma- zazwyczaj tej posadki, trzymają się mocno.

Sama nie wiem czemu, w obu przypadkach dostałabym świra:)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam pedagogiem szkolnym przez rok, w zastępstwie.Praca fajna ale problemy są coraz większe, to jest praca, gdzie człowiek nawet w domu ma pełną głowę i myśli ciągle... Trudno się odciąć po wyjściu ze szkoły.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym pisała na dwa stanowiska. A nóż widelec trafi się np zastępstwo pedagoga.

Mój mąż teraz szuka pracy jako nauczyciel (2 przedmioty) więc jestem na bieżąco;)

Jestem również za osobistym dostrczaniem dokumentów. Zawsze coś możesz podpytać, czegoś więcej sie dowiedzieć, może dadzą Ci nadzieję, albo wręcz przeciwnie odrazu powiedzą, że nie ma szans:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny. Nadal szukam pracy w szkole... Owszem wyslalam do kilku meila z cv ale bez odzewu, nawet nie potwierdzili ze odebrali wiad.
Kiedy ukazuja sie ogloszenia jesli kogos szukaja w sierpniu?
jestem troszke zalamana, sa tylko ogloszenia na wychowawce,ale zmianowosc inna a moj m. ma prace wyjazdową wiec co z dzieckiem zrobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zarejestrowalas sie w urzedzie pracy? Szkoly publiczne zawsze zglaszaja tam wakaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoły przeważnie odzywają się w sierpniu, u mnie tak zawsze było.
Może być problem po Twoim kierunku, bo teraz najczęściej poszukują nauczycieli po edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli wspomagających i anglistów., ale szanse zawsze są. Powodzenia!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emilia, a nie wiesz może gdzie aktualnie jest zapotrzebowanie na nauczycieli 1-3? Moja siostra po pedagogice szuka miejsca na staż, ale albo szuka niedokładnie albo nie tam gdzie trzeba. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki.
Musze po prostu przejechac sie do wszystkich szkół.
W Pup jestem zarejestrowana, codziennie przegadam ich oferty w necie. Lecz na cuda nie licze.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry