Widok

Prestige Sound Duo bawił ktoś sie na weselu z tym zespołem ?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Prestige Sound Duo bawił ktoś sie na weselu z tym zespołem proszę o opinie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Patryk witaj
Bylem na Sylwestra grali akurat oni dla mnie to jest totalne dno ten gosciu nie powinien wogole takich imprez prowadzic. Niedosc ze nie potrafi stworzyc klimatu muzycznego i ten jego ala spiew wszystko z plybeck i te popijanie piwska ukrakiem z puszki porażka uwierz mi bylem nie jeden raz na takich imprezach i innych ale takie dno widzialem pierwszy raz. To co on wyprawia to jest profanacja .Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
To jeden z najlepszych duetów muzycznych w trójmieście. Grali na naszym weselu. My jak i wszyscy goście byli w 100% zadowoleni. Prowadzący śpiewa w 100% na żywo. Muzyka, konkursy i konferansjerka na najwyższym poziomie ! Z tego co mi wiadomo obstawiają kilka najlepszych imprezowni w Gdańsku a frekwencja na ich imprezach sięga nawet do 400 osób. Naprawdę polecamy.

Agnieszka i Łukasz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Super zespół. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zespół godny polecenia !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam w 100 %
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zespól Prestige Sound spisał sie na medal! Pan Tomasz sam wyszedł z inicjatywą prowadzenia wesela i konkursów w jezyku polskim i angielskim (mój maz jest Amerykaniniem i wielu gosci bylo z za oceanu). Dzięki temu każdy gość czuł się swobodnie a zarazem wyjatkowo. Pan Tomasz sprawił, że wszyscy goście mieli szampanską zabawe do samego rana. Dzieki licznym zabawom i konkursom Pan Tomasz zintegrował polską i amerykanską część weselników ;) Wszyscy goście byli zachwyceni zabawą. Bardzo gorąco polecamy!!! Chciałbym rownież dodać, że organizacja wesela z zagranicy nie jest łatwa. Pan Tomasz byl na tyle miły, że umowił się z nami na skypa, dzieki czemu mogliśmy porozmawiac i zadać najróżniejsze pytania bez obowiązku przyalatywania do Polski. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco polecamy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chciałabym odświeżyć temat... czy ktoś się bawił na weselu z Prestige Sound?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podłączam się do tematu. Również chętnie przeczytam świeże opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry