Widok

Problem z erekcją u mężczyzny

Panowie od jakiegoś czasu mam zaburzenia potencji. I chciałbym doradzić się na forum w temacie. Czy może to byc spowodowane przetrenowaniem na siłowni? Ćwiczę od jakiegoś czasu Poza tym O mam sporo roboty w pracy i jak jestem zmęczony to jeszcze idę na silownie poniewaz nie chce zaprzepaścić efektów. Dużo udało mi sie schudnąć, trzymam również dietę. Wieczorem jak chce z żoną to za bardzo nie moge albo mogę po jakimś czas. Co robic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z innymi kobietami też tak masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powodów zaburzeń erekcji jest bardzo wiele ale być może . Może być to również stres. Proponowałbym zrobić sobie badania na testosteron, ewentualnie hormony tarczycy. Tak aby wykluczyć możliwość problemów z erekcją z powodu hormonów. Próbowałeś środków na erekcję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby jakich? Chodzi Ci o viagrę? Nie probowalem. Nie chce na razie iśc do lekarza, a z neta nie bede zamawiał bo nie wiem co mi przyjdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt tutaj o viagrze i innych pochodnych sildenafilu nie pisze. Szczególnie,ze takie środki mają swoje skutki uboczne tak wiec nie powinno się ich absolutnie nadużywać. Piszę tutaj o ziołowych Kup sobie najlepiej cum on, ewentualnie penis complete. Daje dobre efekty aczkolwiek nie natychmiastowe jak inne tabletki.. W sensie bierzesz tabletke, pół godziny potem możesz się już dobierać do kobiety. Tak tutaj nie ma bo trzeba brać jedną tabletkę dziennie ale moim zdaniem nie ma się co zniechęcać z uwagi na to , że po pierwsze środek nie powoduje efektów ubocznych jak to może być w przypadku viagry oraz działa na dłuższy czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No może wypróbuję chociaż patrze sobie i jednak tanie to nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie, ale równie dobrze możesz sobie kupić jakieś nieskuteczne g z allegro, które nie będzie dawało praktycznie żadnej różnicy. Decyzja należy do Ciebie, Sam również miałem swego czasu zwiechę w robocie i właśnie te tabletki mi pomogły (dowiedziałem się o nich na forum medycznym, nie na tym ale dobrze mi doradzili).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

do góry