Widok

Problem z pralką- samsung

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam problem z pralką Samsung, nie pobiera mi wogóle płynu do płukania z pojemniczka, przez pojemniczek przeznaczony na ten płyn podczas płukania nie przechodzi wogóle woda :/ Może Ktoś miał taki problem ze swoja pralką? Wszystkie filtry przeczyściliśmy, ciśnienie wody jest też ok i nic, dalej to samo
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety jest to wada fabryczna pralek Samsunga:( Ja mam problem, że przy płukaniu z kolei woda pobierając proszek z komory dostaje się do komory z płynem do płukania i zakleja ujście. Trzeba przynajmniej raz w tygodniu wyjąć całą kieszeń i dobrze oczyścić z zalegającego proszku, który nie pozwala pobierać płynu do płukania, spróbuj mnie to pomogło:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia dzięki za podpowiedź :) , mam nadzieję, że to pomoże, bo już nie mam pomysłów co jest tej pralce, a serwis już w ostateczności wezwę, bo szkoda wydawać kasę jeśli to nic skomplikowanego
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia-prosze napisz jaki masz model pralki..ok? zamierzam równiezkupic samsunga i zastanawiam sie czy kazdy model tak ma..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze, to ja odradzam Samsunga. wygląda fajnie i ma różne bajery, ale jak ma porządnie prać, to zawsze coś szfankuje.
ja nie mam takiego problemu jak dziewczyny, ale w moim Samsungu co rusz jest problem z czujnikiem zamknięcia drzwiczek, trzeba w nie porządnie uderzyć, żeby załapały (już raz była serwisowana, a ma 2 lata).

przy wirowaniu często pranie nie chce się ułożyć i pralka włącza jakiś sygnał alarmowy z komunikatem na wyświetlaczu. strasznie to wkurzające. nie wspomnę już o cyrku jaki jest przy wirowaniu na najwyższych obrotach - pralka dosłownie jeździ po cąłej łazience!!!
"Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w twoich słowach jak twój pies."
Christopher Morley
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam samsunga od 4 lat.
chciałabym podzielić się z wami moim patentem na zbijające się pranie- szczególnie przy praniu pościeli i dużych rzeczy. ja do środka prania wkładam 3 piłki tenisowe. problem zniknął. pościel mi się nie zbija i pralka nie skacze po całej łazience.
Spróbujcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba wypoziomować pralkę, z poziomicą, wkręcając/wykręcając nóżki. inaczej będzie biegać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja mam dopiero tydzień pralkę Samsung ale nie daje sobie rady z ustawieniem jej ponieważ jak tylko zaczyna wirować to pralka mi lata wszendzie po łazience niewiem co mam zrobic czy trzeba jakiegos specjalnego fachowca czy poprostu musze ja ustawic na kafelkach bo aktualnie jest na wykładzinie ogulnie fajna pralka ale niemam zamiaru mieć obitą ubikacjle albo kabine prysznicowa .Doradzcie mi coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wypożomowałam ją i nuszki sa ustawione jest idealnie a jak zaczyna wirowac to jest tragedia.Niewiem jaka to moze byc przyczyna a masz numer telefonu do firmy samsung
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nuszki, Boże kochany,do szkoły marsz! Słownik w garść!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdury piszesz.Pralki Samsung są jednymi z najlepszych pralek,a awarie zdarzają sie nawet w modelach za 7000zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam palkę już ponad 2 lata, także już takiej dokładnie na ich stronie nie ma a nie ma mnie w domu więc dokładnie modelu nie podam, mogę podać po 12 czerwca:)

Mam pralkę z serii Silver Nano 6kg - 1200 obr. podobną do tej poniżej:

http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/washers-dryers/standard/WF7602S8V/XEO/index.idx?pagetype=prd_detail&returnurl=
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o tą małą wadę szuflady na proszek to ja jestem bardzo zadowolona z pralki nigdy nie zdarzyło się żeby coś szwankowała, ubrania są zawsze pięknie wyprane. Wiem,że w tych nowych modelach jest zupełnie inne rozwiązanie podajnika proszku i płynu więc można domniemywać że problem został rozwiązany:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia-jA idenntyczna zamierzak kupic....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam samsunga i nie wiem co jest ale dziwny zapach jakiś się z niej wydobywa:( przed nią miałam LG i nigdy nic takiego mi sie nie zdarzyło... proszki te same, ciuchy też... nie wiem to taki prawie smród :( wszystko w środku wyczyszczone, nie mam pojęcia co to...

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w sumie nie mam duzego wyboru,bo potrzebuje pralki o głebokoscie max 44cm,rozważam samsung,siemens,gorenje no i załadunek musi byc na 5kg,,, nie mam pojecie co wybrac,,,szkoda,że bosch ma waskie pralki,ale mały zaąłdunek max 4,5kg :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
joali, ja mam dokładnie tą, do której link podała Agusia, 1200 obrotów i malutka, w sensie z tych nie głębokich.

z tych które podałaś, to chyba wybrała bym gorenje. to jest już wyższa pólka i nic Ci się nie powinno dziać, a jak widzisz, kilka z nas ma z tą pralką różne przeboje.
"Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w twoich słowach jak twój pies."
Christopher Morley
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam samsunga też był problem z pobieraniem płynu no ale ja inżynier;) nie wytrzymałam wyjęłam szufladę i ją dokładnie obejrzałam...okazało się że jak zdjęłam ten niebieski kawałek plastiku który przykrywa "odpływ" płynu do płukania to nie było zrobionej dziury....przemyślałam zrobiłam dziurę śrubokrętem i działa;) poza tym problemy takie jak dziewczyny opisały nei domykające się drzwiczki, skacze po całej łazience a raczej wychodzi z szafkiw której jest zamontowana no ale śliczna jest;) szczególnie drzwiczki w kształcie owalu...heheh aaa ostatnio musiałam wymienić w niej pompę:) cudowna pralka a ma dopiero 4 lata...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia, urzekło mnie z jakim optymizmem piszesz o tej pralce, mimo tych cyrków, które sprawia :))
też bym chciała być dla mojej pralki milsza, ale cholera nie mogę!! no poprostu krew mnie zalewa jak słysze te pikanie, wycie, i inne tego typu muzyczki :)

czekam aż się skubana sypnie i wcale nie będę jej żałować.
"Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w twoich słowach jak twój pies."
Christopher Morley
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja liczylam ze sie rozsypala wlasnie;-) ale ze mam jakies dziwne ubezpieczenie w koncie i pan przyszedl i naprawil za darmo.... tylko za pompe zaplacilam no i stoi dalej i ladnie wyglada;-) bo funkcji uzytkowych to ma malo no a to piszczenie przy nie zamknietych drzwiczkach tez mnie doprowadza do szalu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny,jak długo uzytkujecie swoje praleczki? od kiedy pralki zaczęły sie "sypac"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O widzę, że mój wątek sprzed prawie roku "odżył" :)
Moja pralka ma prawie 4 lata, w sumie tylko raz sie zepsuła i to jeszcze na gwarancji, gorzej z jej zachowaniem podczas prania, jest niegrzeczna po prostu :) Za głośno chodzi i wiruje, spaceruje po całej łazience, pika, pika, pika..., ciągle coś jej nie pasuje i znowu pika :) no i nie pobiera płynu do płukania z podajnika, a jak już pobierze raz na 10 prań to woda zalega w podajniku...pozatym wszystko ok :)
image







popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niezapominajko "poza tym wszystko ok", a czy coś jeszcze zostało? :)) bo tam prawie wszystko się psuje.

jali, ja mam swoją pralkę 2 lata, raz była serwisowana, ale krótko po tym i tak to samo zaczęło się sypać. tańczyła przy wirowaniu od samego początku, mimo regulacji nóżek, a inne usterki to tak po 12 miesiącach.
"Nikt tak nie docenia geniuszu zawartego w twoich słowach jak twój pies."
Christopher Morley
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja oprócz problemów czasami z podajnikiem proszku o których pisałam powyżej działa rewelacyjnie bez najmniejszych problemów:) Pralka ma 2,5 roku.

Co do wędrowania pralki po łazience sprawdźcie czy pralka jest dobrze wyważona-wypoziomowana. Jeśli jest choć najmniejszy luz w ustawieniu poziomu będzie tak się zachowywać. Przyczyną może być także zbyt mały wsad prania.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Samsunga Silver Nano od dwóch miesięcy i jak na razie, odpukać, nie szwankuje...cicha, mało wody pobiera, mało prądu a pranie bez zarzutu...mam nadzieję, że dlugo mi posłuży ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rety to sie zmartwilem. Wlasnie konczy sie moja 18-letnia pralko-suszarka Lavasciuga Aristona. Zasadniczo bezawaryjna. Przymierzam sie do nowej pralki. Myslalem nad Samsungiem, bo chlopaki alergicy.... ale widze, ze to zly kierunek.

Pytanie jaki jest dobry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałam Samsunga i też ten problem z pojemnikiem na płyn. Odpuściłam, nie używałam.
Potem doszły kolejne awarie (grzałka, resory i nie wiem co jeszcze) i w rezultacie musiałam pozbyć się czteroletniej pralki, która wyglądała jak świeżo z fabryki a w środku była złomem. Tylko mi melodyjkę wygrywała do końca...
Okazało się że części wewnątrz to najgorsze, chińskie plastiki i nie do zastąpienia czymś solidniejszym.

NIGDY WIĘCEJ TEJ MARKI
(telefon komórkowy też padło zaraz po zakończeniu gwarancji, też wciąż sprawiając wrażenie nowego)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka pralka jest dobra? Nową mam za krótko żeby doradzić ale rodzice mają kilkunastoletniego Boscha (i podobnie znajomi) i działa bez zarzutu oraz nic dotąd nie było przy nim robione.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnośnie tego grata Szajsunga dodam, że też go chwaliłam na początku (mniej więcej przez pierwsze dwa lata) i ogólnie byłam bardzo zadowolona. Pojemny, cichutki, optymalnie wymyślone programy... A potem okazało się że Samsung jest w stanie pracować świetnie tylko przez krótki czas użytkowania.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jak dobrze ze piszecie o samsungu bo roaważam zakup tej nowej eccobubblle ale chyba zrezygnuje , waham sie jeszcze miedzy boshem a electroluxem.Tylko nie wiem jeszcze który model

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ecco bubble i jestem bardzo zadowolono. Lodówkę samsunga mam 3 lata piekarnik 4 lata płytę 5 lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja tez mam samsunga ecobubble http://www.ceneo.pl/11696749 i odpukac nic sie z nia nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam pralkę Samsung S 843 od 7 lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Muzyczki jak dla mnie są super bo informuja jak coś się dzieje i słyszę je siedząc w pokoju. Za to kocham Samsunga :) Z Samsunga mam jeszcze aparat foto, laptop, telewizor i Dvd Combo, wszystko od 7 lat czyli od przeprowadzki. Wszystko dziala ok. Teraz od kilku dni pralka nie całkiem pobiera płyn do płukania tzn płyn pobiera a zostawia w przegródce wode, stąd moja obecność tutaj. Ale cóż to jest za problem po 7 latach. W czasie wirowania tylko czasem spaceruje po łazience co zależy od załadunku. Ja osobiście polecam bardzo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam pralkę samsunga, nano silver, ponad 10 lat, mimo, że czasem skacze to nigdy się nie zepsuła, wszystko działa prawidłowo,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nietrzymanie moczu po ciąży (26 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

do góry