Widok

Problemy z erekcją

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny oraz pieszczoty wszystkich możliwych części ciała. Na początku było wszystko w porządku, ale teraz już od jakichś 3 tygodni mam problemy. Nawet gdy partnerka mnie nakręci to po jakimś czasie mój członek opadnie i przestanę odczuwać przyjemność ze wszystkiego(nawet pieszczoty szyi, które strasznie mnie normalnie podniecają). W żaden sposób nie da się wywołać potem erekcji, musi minąć dłuższy czas - kilka godzin albo następnego dnia. Często bywa, że nawet jak dojdzie do erekcji to nie będzie wytrysku, bo penis zdąży już opaść i libido natychmiastowo spada, bez powodu, nawet w najlepszych momentach. Potem nie mam ochoty na żadne pieszczoty. Na samym początku w łóżku nie było żadnych problemów. Teraz partnerka obwinia się o nieatrakcyjność mimo, że to nie powód dla którego tak się dzieje, a mnie samego dołuje cała ta sytuacja, przez to mam straszne wahania nastrojów. Nie odczuwam potrzeby masturbacji odkąd ją mam, wcześniej też nie masturbowałem się jakoś często, więc nie sądzę, żeby takie ""przestawienie się"" było powodem. Poza spotkaniami z partnerką właściwie nie odczuwam potrzeby seksu, jakby całkowicie opadło mi libido za wyjątkiem momentów, kiedy mnie nakręci.
Dodatkowo w przeciągu 3 miesięcy przytyłem kilka kilo gdy od dłuższego czasu utrzymywałem identyczną wagę, prowadząc identyczny tryb życia, odłożyło się na brzuchu.
Problemy z testosteronem, natury psychicznej czy może jeszcze coś innego?
Dziękuje z góry za pomoc, gdyż kompletnie nie wiem, gdzie się z tym wybrać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze dobrze będzie sobie ten testosteron przebadać i zobaczyć czy jest w normie. MOżesz sobie zrobić również badania na hormony tarczycy. Mężczyźni dość rzadko mają problem z hormonami tarczycy ale jednak warto jest się przekonać czy właśnie w tym nie masz problemu.
Może warto byłoby sprobować środków na erekcję bez recepty? Bardzo polecany jest Cum on.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem w podobnym wieku co autor i również mam problemy z erekcja. Jeśli chodzi o takie środki to zastanawiałem się owszem. Ale nie wiem czy przypadkiem nie jest to szkodliwe ani nie można się od tego uzależnić? Bo brać tabletki w wieku 20 lat to raczej nie halo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz,ze mężczyźni w tym wieku nie miewają problemów z erekcją? To się grubo mylisz bo tego typu problemy można mieć w każdym wieku. Młodsi mogą mieć , starsi mogą mieć. Jest to spowodowane tak jak wspominałem wieloma problemami. Psychicznymi jak stres, hormonami, złym odżywianie się, brakiem aktywności fizycznej.Jednak z czasem to przechodzi ( często pomagają właśnie ziołowe tabletki). Mało osób się do tego przyznaje bo jednak łatwiej jest się przyznać,ze masz migreny niż problemy z erekcją. Szczególnie w najbliższym otoczeniu (ludzie są bardziej skłonni do wynurzeń właśnie w sieci). Co do Cum on to nie ma ryzyka uzależnienia bo to nie sildenafil ale L arginina plus szereg innych substancji poprawiających erekcję. Tyle,ze trzeba się spiąć orz przyjmować tabletki regularnie bo tylko wtedy dadzą dobre efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A po jakim czsie przychodzi efekt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mniej wiecej po miesiącu przyjmowania tabletek. Ale taki ostateczny bo pierwsze efekty to po tygodniu już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Leczenie tej dysfunkcji seksualnej zawsze powinno być poprzedzone wywiadem medycznym z lekarzem. Najczęściej będzie to urolog czy seksuolog. Część leków jest dostępna wyłącznie na receptę, ale są też leki na przedwczesny wytrysk dostępne bez recepty. Wśród leków dostępnych bez recepty najskuteczniejszymi preparatami są leki na potencję, takie jak Inventum, Maxon Actice zawierające sildenafil, czyli substancję ułatwiającą osiągnięcie wzwodu. Dokładny wywiad z pacjentem decyduje o wyborze konkretnych leków przez lekarza. Więcej informacji znajdziesz na https://onlinerecepta.pl/jakie-leki-stosowac-na-przedwczesny-wytrysk-leczenie-farmakologiczne/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może jakieś żele wspomagające czy coś takiego? Na pewno nie zaszkodzi spróbować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A są takie żele? W jaki sposób one działają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na superlove masz tego sporo w fajnych cenach. One maja w skladzie cos, co pobudza i przez to mozna uzyskac szybszą erekcje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak szukasz coś dobrego to polecam prosent 600. Biore od pewnego czasu i teraz moge jechać kilka godzin moją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może zabrzmi to głupio, ale jeśli pijecie alkohol, to zróbcie to po alkoholu (oczywiście nie do przesady). Jeśli nie będzie problemu to problem siedzi w głowie. Miałem taki problem i pomogła szczera rozmowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sytuacji kiedy myślimy o sięgnięciu po środki na potencję warto skorzystać z zakupów w sprawdzonym miejscu. Bardzo bogatą ofertę w tym zakresie posiada sklep https://potencja.net.pl/ Każdy oferowany przez nich produkt pochodzi od renomowanych firm farmaceutycznych i zapewnia oczekiwane rezultaty. Tabletki oraz żele są dostępne bez recepty w bardzo korzystnej cenie a dostawa zamówienia jest szybka i dyskretna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

do góry