Widok

Problemy z zajściem w ciążę

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Staramy się z mężem o dziecko ja mam już skończone 27 lat i do taj pory nie udało się mi zajść w ciążę. Mąż zrobił badania nasienia i z nim wszystko ok. Jednak po badaniach hormonalnych okazało się że mam bardzo podwyższone tsh. Owuluje normalnie. Czy uda mi się zajść w ciążę po wyregulowaniu hormonów i urodzić zdrowe dziecko? Tak bardzo pragniemy naszego pierwszego skarba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jaki masz wyniki tsh?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

6,82 jeszcze nie biorę lekow czekam na wizytę u endokrynologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie za wysoki. Jak chcesz zajsc w ciaze to maksymalnie powinien wynisic 2,5. Zrob tez badania w kierunku chorob autoimmunolohicznych (haschimoto).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie. Ja miałam ponad 5 tsh. 2 miesiace uregulowane i się udało. Do tego miałam prolaktyne prawie 1000*gdzie norma do 100.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja ginekolog mówi to samo że nie ma innych przeszkód inne badania wyszły dobrze tylko te wysokie tsh jak je unormuje to możemy starać się o dziecko. Tak bardzo pragniemy dzieciatka w domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam tsh 8, prolaktynę ponad tysiąc, hashimoto i tarczycę jak ser szwajcarski, ale lekami wszystko dało radę uregulować i mam miesięcznego szkraba w domu :)) powodzenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli już sie staracie to koniecznie zacznij brać już jakieś witaminy, bralam mamadha premium z witaminą D, która dobrze działa też na plodność, i masz wszystkie potrzebne składniki w jednym preparacie, dla mnie super rozwiązanie i też spokojnie te same witaminy można brać w ciazy i nawet karmiąc piersią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

też miałam duże problemy z zajściem w ciążę. Pierwszą poroniłam a potem przez ponad 2 lata nie mogłam zajść. Takie chyba mamy czasy, że w ciążę nie zachodzi się od tak. Idź na badania i zobacz co jest grane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po wizytach u endokrynologa okazało się że choruje na hasimoto biorę euthyrox 50 starania o dziecko muszę odłożyć aż unormuje wyniki. Czekam na zielone światełko od mojej endokrynolog. Mam nadzieję że nam się też wkoncu uda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też choruje na niedoczynność i też staramy się o 2 dziecko, na szczęście ie wyniki mam w granicach tsh1-1,5max w ciagu ostatniego roku ale biorę koński dawkę 100 i 88 w weekend. W tym cyklu mi się nie udało czekam na okres i już planuje następny cykl :) na szczęście mam okres co 26 dni, ale nie ukrywam że zaczyna mnie stresować to że się nie udaje to będzie 4 cykl. Ustaliła z gin. Ze jak zaskoczenie natychmiast mam się zgłosić w celu oznaczenia tsh i zwiększenie dawki eutyrox su. Boję się.
Kozastalyscie może panie z żeli /lubrykant ów wspomagających płodność? Ja przez tarczycy mam mało śluzu nawet w płodne dni i myślę że to może być przyczyną moich niepowodzeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (19 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

do góry