Widok

Projektant wnętrz

Szukam dobrego, sprawdzonego i w miare przystępnej cenie architekta wnętrz (dom jednorodzinny). Czy ktoś może kogoś fajnego polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może być fajna ? bo jedną Panią znam , sprawdzona i pewna .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może być ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli wnętrz ma być dopasowane do nas, to najlepszym architektem będziemy my sami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecałabym zadzwonić do pani Aleksandry z biura 6 Plus. Ona projektuje i też produkuje zasłony, czy rolety na specjalny projekt. Firma ma swoją pracownię, więc wszystko robią na miejscu, nie zamawiają gdzieś z Chin produktów. Wszystko to jest polska produkcja. Trochę foto z realizacji można sobie obejrzeć na stronie 6plus.gda.pl. Miły kontakt, terminowość, wysoka jakość tkanin!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie produkuja te wszystkie rolety jak nie w chinach, brak słów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre warunki mi zaoferowali w biurze Lux Interiors. Od razu wiedziałem mniej więcej ile taki projekt kuchni będzie kosztować i ostatecznie cena dużo się od tych wstępnych założeń nie różniła. Duże doświadczenie, wiedza i uczciwe podejście. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://omega-sis.pl/projekty-mieszkan-w-stylu-glamour/ specjalista wyśmienity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje mieszkanie urządzili dla mnie architekci z Ito Design. Zdecydowanie mogę ich polecić. Odeszło mi mnóstwo stresu związanego z remontem i mogę się cieszyć pięknym mieszkaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam kilku projektantów wnętrz, nawet dobrych, ale takim moim faworytem jest Pani Joanna Rembelska. O niej nie powiem, że jest "dobra", tylko że jest "najlepsza". Jej studio myśli przyszłościowo, nie namawiają klienta na projekty niefunkcjonalne i drogie. Potrafią dostosować projekt właśnie pod możliwości klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem Wam szczerze, że sama jak do tej pory nie korzystałam z pomocy projektanta, nie mniej jednak zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Indeco Trójmiasto. Tak konkretnie chciałabym, aby zaprojektowali dla mnie kuchnię z wyspą . Co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można się porozumieć z biurem Lux Interiors co do aranżacji, mają różne formy współpracy. Można jedynie skorzytać z konsultacji a można też zamówić projekt kompleksowy można wziąć tylko koncepcyjny a można wykonawczy – oczywiście zakres prac jest różny i też ceny się różnią mocno między tymi pakietami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak ktoś wspomniał wcześniej, też polecam ITO Design, wyszło szybko i naprawdę sprawnie- jest to hit :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić bardzo dobrą projektantkę, która robiła dla mnie i mojego męża projekt mieszkania. Znaleźliśmy ją w internecie i bardzo spodobały nam się jej projekty. Na początku obawialiśmy się współpracy ponieważ pierwszy raz korzystaliśmy z usług architekta ale było warto. Kosz projektu był wysoki ale zaoszczędziliśmy dużo czasu na poszukiwania materiałów, mebli itp.ponieważ dostaliśmy całe zestawienie - co, gdzie i za ile kupić Dostaliśmy duże rabaty na materiały - płytki, podłogę, drzwi i ceramikę do łazienek dzięki projektantce więc warto było zapłacić żeby mieć spokój i plan na wykończenie naszego mieszkanka ;) Na stronie jest mail i telefon http://www.wojszstudio.com my pisaliśmy maila i chyba na drugi dzień dostaliśmy odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z usług Perfect Construction. Może warto żebyś sama sprawdziła? Ja i dwie moje znajome jesteśmy zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Jak dla mnie PC to jedyna porządna firma w Gdańsku która może pomóc w aranżacji wnętrz - takie moje zdanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Kiniacz3k, Ty i dwie Twoje znajome.. hmm.. niech zgadnę kto?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powiesz coś więcej? Ile to wszystko trwała? jestem zainteresowana i słyszałam o nich dużo pozytywnych opinii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mi urządzała architektka z Perfect Construction, mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Marianna, zapomniałaś, że kilka dni wcześniej pisałaś jako Marcioszek, że szukasz.. Szybko Cię urządzili... Piszesz człowieku dobre komentarze o firmie, która oszukuje ludzi, idź do spowiedzi lepiej i się uspokój!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem zadowolony z Perfect Construction i ich usług w 100%. Oby więcej takich firm. Kompleksowo i dobrze! polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Też słyszałem, że Perfect Construction to profesjonalna firma i realizują ciekawe projekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

też słyszałem, dopóki się nie przekonałem! najlepiej przekonać się na własnej skórze, a później do zobaczenia na fb, na stronie "Poszkodowani Perfect Construstion/PCMetropolia" :D paa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie pracami w moim domu również zajęła się firma Perfect Construction. Fachowo podeszli do tematu. Pełen profesjonalizm w kontakcie z klientem, świetne zrozumienie potrzeb, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

oj Amelia, Amelia! wstyd! kłamiesz, jak z nut!! warto za te parę groszy tak kłamać? zresztą uważaj, bo właścicielka pc, kk nie zapłaci Ci ani grosza.. pozostanie Ci tylko gorycz, że kłamałaś, jacyś ludzie dali się nabrać, oddali oszustce kasę, a Ty nawet za to sobie nic nie kupisz, bo nie masz za co.. Tak, właśnie tak będzie :D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Projektanci wnętrz tani nie są, więc wątpię by znalazł się jakiś w "przystępnej cenie".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast drogich projektantów wnętrz poszukaj (popytaj) wśród znajomych osoby, która zajmuje się tym hobbystycznie. Mi pomogła w urządzaniu znajoma koleżanka znajomych, która nie narzucała mi swojej wizji, pytała co lubię, co jest dla mnie ważne, w jakich kolorach czujemy się najlepiej. Np. dzięki niej mam piękną łazienkę a pralkę z osobną suszarką w szafie :) i co najważniejsze widziałam jej " niefachowe projekty" na żywo a nie na kratce a wszyscy korzystający z jej usług są mega zadowoleni i namawiają ją żeby zajęła się tym zawodowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrze się spisał http://www.tublizniaki.pl/poszukiwana-osoba-do-zaprojektowania-wnetrza-w-warszawie/ wszystko zgadza się z projektem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile teraz bierze taki projektant? Zastanawiam się, czy to jest gra warta świeczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja projektowałam sobie wszystko sama, dużo fajnych wskazówek i inspiracji znalazłam na blogu. Warto się rozejrzeć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o sprawdzone biuro projektowe, to zdecydowanie polecam https://projektowaniedakor.pl/. Solidna firma, przyjemna współpraca, a efekty zachwycają wszystkich naszych gości :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szukasz dobrego programu do projektowania wnętrz to koniecznie sobie sprawdź https://www.archline-polska.pl/, jestem bardzo zadowolona z możliwości tego programu, dość łatwo i szybko jest nauczyć się na nim pracować bo jest bardzo intuicyjny, a daje na prawdę dużo możliwości. Można w nim tworzyć świetne, realistyczne wizualizacje projektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem można obyć się bez projektanta, czy specjalnego programu. Wierzcie, że do urządzenia wnętrza wystarczy tylko dobry blog, czy instagram. Jak coś to proponuję zerknąć na ich pomysły i wskazówki https://www.instagram.com/scandicsofa/ . Nam poszło świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://szawal.com.pl/ile-moze-kosztowac-fachowe-urzadzanie-wnetrz/ wykonali świetną pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra ostatnio zamówiła projekt kuchni od https://studioloko.pl/ i muszę przyznać, że końcowy efekt robi niesamowite wrażenie, bardzo polecam to biuro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

do góry