Widok

Proszę o pomoc tzw. sowy - nie skowronki

Każdy człowiek ma swój indywidualny chronotyp, którego nie można zmienic. Ja niestety jestem silną sową (mój czas czuwania 11:00 - 3:00), żyjącą w dyktaturze skowronkow. Umiem wstać rano, ale do południa jestem nieprzytomna, a później cały dzień mam skopany :( od dziecka wiedziałam, że potrzebuję długo spać, ale dopiero niedawno uświadomiłam sobie, że fakt, że praktycznie od 18 roku życia wstaje rano, rujnuje mi radość życia. Niestety od wielu lat pracuję w biurze (analizy biznesowe, z wykształcenia jestem fizykiem) i nie wiedzę perspektywy zmiany pracy na zgodną z chronotypem i predyspozycjami. Macie jakieś pomysły lub wybrneliscie z takiej sytuacji?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracuj w domu. Tam rób analizy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

znam twój ból. 1/3 społeczeństwa tak ma. Ja jestem komplene nosferatu ;)
Zostaje praca w innych godzinach, niekoniecznie biurowa, lub praca zdalna w domu bo nie da się na siłę przestawić zegara biologicznego, owszem wstaniesz, pójdziesz ale twój mózg nadal śpi a ciało nie odpoczywa, to niszczy zdrowie i fizyczne i psychiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

jak schudnąć... :( (187 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

Prezent na dzień kobiet (22 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

do góry