Widok

Prowadzenie sprzedaży w sieci

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Odzież i Allegro to wiadomo ciężki temat ( w sumie dopiero wystartowaliśmy, 3 miesiąc
). Czy ktoś próbował ruszyć ze swoim sklepem? Jak to wygląda jeśli chodzi o zwroty, bo na Allegro ich jest w brud. A może transmisje sprzedażowe na fb ?
Takie spostrzeżenie : jeśli ktoś kupuje bez Smarta nigdy nie było zwrotu towaru. Także jednak da się dobrze pomierzyć, sprawdzić tabele, itp.
Smart i zwroty nas wykończą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak masz podane wymiary w tabeli? Tabela przedstawia wymiary osoby na którą odzież jest szyta czy tabela przedstawia wymiary odzieży? Tak czy siak musisz to opisać. Dzięki takiemu zabiegowi napewno będziesz miał trochę zwrotów mniej. Niestety ale sprzedaż odzieży przez neta to dramat jeśli chodzi o zwroty i jeśli zejdziesz do 50% to będziesz mógł sobie pogratulować.
Dużo ludzi przeszło na fb z odzieżą głównie transmisje i Marketplace . Vinted wymiata w odzieży , ale pamiętaj ze tam jest zakazana sprzedaż firmowa , ale jest tam multum sprzedawców z Allegro w odzieży ;)

Zerknij sobie na stronę:
https://kohai.pl/blog/goracy-trend-w-zakupach-online-livey-sprzedazowe/

Jest tutaj kilka porad w zakresie tego jak prowadzić takie sprzedaże w formie transmisji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety smart i zwroty bezpłatne dają konsumentowi swobodę. Kupi, przymierzy i się namyśli czy weźmie czy odeśle. Jakby zwroty były płatne to by tak nie było. Pisze ze strony kupującego. Dla mnie to genialne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz użyć stremyarda. Tam można robić takie rzeczy. Zakładasz konto na ich stronie i łączysz ze swoim kontem na Facebooku. W podstawowej wersji program jest bezpłatny.

Robisz to przez program OBS i wtedy możesz wszystko, więcej osób, paski, loga, muzykę, zdjęcia, slajdy, gry

Aczkolwiek z tego co wiem to w ostatnim czasie transmisje sprzedażowe nie są takie proste, fb tnie zasięgi.

Jeśli szukasz informacji o najpopularniejszych sposobach reklamy zerknij sobie na ten wpis na blogu https://smartbuzz.pl/blog/rodzaje-i-formy-reklamy-internetowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (111 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry