Widok

Naprawa zabawek

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawa zabawek. Jeśli zepsuła się zabawka Twego dziecka bądz też Twoja, nie wahaj się kontaktować ze mną! Niekoniecznie trzeba ją będzie wyrzucać, bo może będzie się dało jeszcze coś z nią zrobić! Niekoniecznie trzeba kupować nową, bo może prawdopodobieństwo naprawienia zabawki wynosi 99%. U mnie koszt naprawy to jedyne ... kilo bananów, bądz kilo truskawek, bądz kilo malin (jak przyjdzie na nie sezon). Zresztą cena nie gra roli. Po prostu spróbuj się ze mną skontaktować!
Kontakt



PS: Tą informację znalazłem przez przypadek. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi karuzele naprawili na Oruni, w sklepie elektronicznym:)ul. dworcowa 5. Byłąm z tą karuzela w sklepie i chciałam dac do reklamacji ale powiedzieli ze juz nie da sie z tym nic zrobic i juz jest 6,-cy po zakupie, paragonu nie mam (głupia wyrzuciłam) i nie opłaca sie naprwiac, a tam naprwiłąm za nieduze pieniądze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa,
wiecie może gdzie można ładnie i dobrze skleić zabawkę plastikową?
złamała mi się jedna część w macie edukacyjnej i nie wiem gdzie z tym podejść:(
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam stary temat ,czy gdzieś w Gdańsku można naprawić zabawkę ,chodzi mi o misia który świeci ma poprzerywane kabelki i nijak samemu tego się nie naprawi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To i ja podbiję jeszcze raz. Nam zepsuł się odkrywczy domek z Kiddieland.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko, że ja mieszkam w Warszawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś naprawia zabawki w Trójmieście?
mam edukacyjną matę do tańczenia z fisher price, która nie zawsze łączy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam można jakieś namiary do Pana bo mam kilka zabawek zepsutych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
Odświeżam temat, poszukuje jakiegoś fachowca do naprawy samochodu elektrycznego w okolicach Gdańska , Kościerzyny. Będę wdzięczny za namiar 882403800
Będę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

potrzebuję opini dr Tomasz Milczek, jacek sznurkowski, dagmara Mazurkiewicz- klasa. (19 odpowiedzi)

Proszę o opinie o tych lekarzach- nie wiem którego ginekologa położnika wybrać.

do góry