Widok

Przedszkola publiczne Gmina Pruszcz Gdański- czy jest szansa żeby jedynak się dostał?

Pruszcz Gdański Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o info czy jest szansa z Waszych doświadczeń żeby 1 dziecko pracujących rodziców dostało się do publicznego przedszkola w Gminie Pruszcz Gd? Czy jest sens w ogóle składać dokumenty? Nie mamy orzeczeń o niepełnosprawności,jestesmy zameldowani na terenie gminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że dostanie miejsce pod warunkiem że rocznikowo ma 3 lata. Gmina ma obowiązek zapewnić miejsce w publicznym przedszkolu na terenie gminy. Proszę złożyć w 3 miejsca. Moja córka bez problemu się dostała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale oświadczenie woli składa się tylko w jedno miejsce? Czy jak? Złożyłam wniosek do 3 placówek ale teraz mam zlozyc oświadczenie woli i się waham bo nie wiem do którego jest większa szansa żeby się dostać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się obawiam. W Straszynie jak i na Rotmance jest tylko po 25 miejsc... Z tego co się orientowałam to dla 3 latków jest mało miejsc również w okolicznych publicznych placówkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostanie się, ale do przedszkola w Wiślince. Tam kierują dzieci, które się nigdzie nie dostaną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O dziwo w Straszynie jest w tym roku tylko 25 miejsc dla 3 latków, rok temu było 50.
Za to dla 6 latków jest 47 miejsc, a rok temu było tylko 20.

No i zupełnie w tym roku zmienili zasady rekrutacji, rok temu jak czytałam było inaczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

25 miejsc w Gminnym przedszkolu, ale na pewno jeszcze 25 miejsc w TIk-TAKU w Straszynie.
Moja córka nie dostała się do gminnego ale do tika taka już tak, warto próbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A orientujecie się jeśli chodzi o odwody? Ja mieszkam w Juszkowie, ale nie mogę znaleźć informacji czy nasz obwód to sstrszyn czy rotmanka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może być zależna od ulicy.
Np. Szkoła w Straszynie rejonowo obejmuje część Juszkowa, nie całość. Z przedszkolami może byc podobnie. Ale iestety nie podam Ci konkretnie ulic, bo moje dzieci nie chodziły do przedszkola. Zawsze możesz zadzwonić do placówki, która Cię interesuje i popytać.
Czasami na stronie internetowej placówek są podane rejony, które ona obejmuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na Rotmankę należy ulica Sasankowa z Juszkowa, reszta należy do Straszyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To już wiadomo.
Ciutkę inaczej niż do szkoły, bo do szkoły w Straszynie należy m.in. Juszkowo poza Sasankową i Konwaliową.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

do góry