Przedszkola
(17 lat temu) 1 października 2008 o 13:01
Moja córcia chodzi do przedszkola w Brzeźnie. Uważałam że jest to przedszkle dość dobre i w przystępnych cenach, kolezanki córka również chodzi do przedszkola i ma niższe opłaty. A jak to wygląda u Was ?
0
0