Przedszkole Marchewka

Przedszkola

Gdańsk, Świętokrzyska 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna Litwin - opinia wątek zamknięty Pani dyrektor podczas rozmowy telefonicznej zażyczyła sobie, bym usunęła...
~Katarzyna Litwin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

najlepsze z możliwych wątek zamknięty Przedszkole Marchewka to najlepsze co nam mogło się przydarzyć , oddając pod...
~D
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

? wątek zamknięty Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Ok, jedzenie jest super - nie ma takiego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Polecam szczerze wątek zamknięty jeszcze raz chciałam podkreślić jak bardzo się cieszę, że nasz synek chodzi...
~Polcia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Uwielbiam Marchewkę :) wątek zamknięty To miłość od pierwszego wejrzenia :) Profesjonalna opieka pełna czułości,...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Polecam. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru Marchewki na przedszkole dla naszej córki....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Wybór najlepszy z możliwych wątek zamknięty Synek chodzi do przedszkola już 3 rok. Zarówno on jak i my jesteśmy bardzo...
~Rodzice 5-latka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

super miejsce wątek zamknięty Życzę wszystkim żeby ich dzieci chodziły do Marchewki. Super zdrowe i pyszne...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Przedszkole idelane dla malucha wątek zamknięty Zapisałem do przedszkola Marchewka córkę jak miał niecałe 3 latka. Bałem się,...
~Tata przedszkolaka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Przedszkole prowadzone z pasją wątek zamknięty Umowę z P. Moniką podpisałam gdy przedszkole było jeszcze w budowie. Wtedy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

polecam wątek zamknięty super przedszkole!!! Zdrowe jedzenie oraz rodzinna atmosfera łącznie z Panią...
~Mama Maluszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

PRZEDSZKOLE NAJLEPSZE W OKOLICY wątek zamknięty Polecam Marchewkę! Przede wszystkim jest tam zdrowe i pyszne jedzenie dla...
~Mama starszaka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

polecam wątek zamknięty Najlepsze przedszkole ;) Rodzinna atmosfera jestem zachwycona podejsciem...
~Mama Ani
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Rewelacja wątek zamknięty Przedszkole rewelacyjne, czyściutkie, pachnące, Panie bardzo oddane dzieciom....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry