Widok

Przedszkole Nr 4 w Gdyni ul. Tatrzańska - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,

Prosze o opinie na temat tego przedszkola, od wrzesnia zamierzam posłać tam synka.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie chodzi do tego przedszkola???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam....tez szukam opini o tym przedszkolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko chodziło tam pół roku. Mogę odpisać na prv na jakieś konkretne pytania, my zabraliśmy stamtąd dziecko, ale znam też zadowolonych rodziców. Wszystko zależy od dziecka i oczekiwań rodziców.
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również podłączam sie pod ten wątek na str przedszkola brak informacji o dniu otwartym a jak dzwioni sie i pyta nie uprzejma Pani przez tel mowi ze jak beda to beda ... Czy to jest normalne zachowanie osób pracujących w tym przedszkolu??jeśli tak to chyba wole tam nie oddawać dziecka mimo że mam bliziutko.
Poproszę o info na maila dominisiagd@buziaczek.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy są jakieś nowe opinie o tym przedszkolu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam.
PRL. Odzywki do dzieci, niektorych Pan zastanawiaja dlaczego pracuja w tym zawodzie. Praktycznie brak kontaktu przedszkole-rodzice. Zastanawiajace jest, ze codziennie rano jest sporo placzacych dzieci, nawet ze starszych grup. Do tego od kilku lat (nie liczac ostatniego kryzysowego roku) zawsze byl maly popyt na to przedszkole.
Moja opinie nie jest odosobiona, znam sporo zaniepokojonych rodzicow z tego przedszkola.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oprócz otoczenia w którym mieści sie przedszkole nie ma tam nic dobrego. Niestety nawet tego nie potrafią wykorzystać, bo dzieci nigdy nie były na spacerze w lesie. Nawet w upalne dni, zamiast większość czasu spędzać na dworzu, dzieci były tam góra 2x.
Dyrektorka, zamknięta na sugestie rodziców, winą obarcza istniejące przepisy. Doszło do tego, że rodzice najpierw sprawdzali możliwości w kuratorium, które nie widziało przeciwskazań, tak jak dyrekcja przedszkola.
Częste zmiany nauczycielek prowadzących grupy. Wydaje się, że wsród kadry atmosfera nie jest najlepsza i każdy nowy nauczyciel nie wytrzymuje i zmienia placówkę, jak tylko nadarza się okazja.
Ciężko uzyskać informacje od nauczycielek, które za każdym razem, czy to rano, czy po południu, w grupie siedziały na drugim końcu sali, zamiast przynajmniej w jednej osobie być blisko wejścia i jeśli jest taka potrzeba rozmawiać z opiekunami.
Dzieci były przymuszane do leżakowania, nawet jak nie miały na to ochoty.
Dzieci kończące "0" w tym przedszkolu są gorzej przygotowane od reszty pierwszoklasistów.
Dyrektorka powinna zmienić podejście i otworzyć się na zmiany, bo z obecnym podejściem nie powinna pełnić tej funkcji.
Dzieci, to nie roboty, a tak wydaje się je postrzegać obecna dyrekcja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakies podobne odczucia? (bieżące)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bieżące? Tam się nic nie zmienia. Od kilku dni mamy piękną pogodę, a dzieciaki zamiast na dworzu, to siedzą na małej sali i rodzice zdziwieni, że muszą je odbierać z budynku, a nie placu zabaw.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam czy są może jakieś nowe opinie ? Czy dzieci są karane w tym przedszkolu ? Czy Wilno przynosić słodycze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

do góry