Widok

Przedszkole morskie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Szukam opinii o Przedszkolu Morskim w Gdańsku. Ostatnie opinie są sprzed paru lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyłączam się do pytania. Moja córka właśnie się tam dostała a świeżych opinii o tym przedszkolu brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znajomi są/byli zadowoleni. Wiadomo różne Panie różne relacje, ale generalnie na plus. Podobno słabe przedstawienia, organizacja Dnia Babci i Dziadka itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od tego na jakich nauczycieli się trafi. Przedstawienia zależą właśnie od konkretnych pań prowadzących grupę. Ostatnio wiele zmieniło się na plus. Jest wiele różnych akcji, konkursów dla dzieci. W przedszkolu jest psycholog, prowadzi bezpłatne warsztaty dla rodziców. Przedszkolaki korzystają też z sali gimnastycznej, na której są też zajęcia dodatkowe (piłka, hip-hop). Z kolei w szkole jest sala, w której są zajęcia judo. Przedszkole jako takie oceniam dobrze, ale jeśli trafi się na słabych nauczycieli, to problem. Ale tak jest pewnie wszędzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sąsiedzi są zadowoleni. Chodził ich starszy (obecnie jest już uczniem szkoły morskiej), teraz młodszy, więc chyba nie mają powodu narzekać. Raczej zawsze słyszałam od nich dobre opinie, akurat na opiekę raczej pozytywne komentarze słyszałam. Tyle co mogę podpowiedzieć w temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czego się spodziewacie ? Przecież nikt nie powie, że przedszkole jest beznadziejne, ale trzymamy tam dziecko bo jest za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Ile kosztuje gazowe ogrzewanie? (47 odpowiedzi)

Eksploatacja miesięczna, przy 70m?:). Z góry dziękuję :)

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry