Widok

Przestancie juz z tym proszeniem o glosy!!!

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Juz mnie jasny szlag trafia, co drugi post tutaj to "prosze zaglosuj...", "prosimy o glosiki". Ilez mozna? Jakbyscie graly co najmniej o samochod, a tu jakies glupie dlugopisy czy inne bzdety.
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 12
Proszę.
Głosujemy: kto jest za tym aby nie było takich wątków "kciuk w górę", kto jest za tym żeby wątki z prośbą o głosik istniały, klika "kciuk w dół".
Głosowanie kończymy w poniedziałek i w zależności od wyników wprowadzamy zasadę i przestrzegamy jej z całą surowością.
popieram tę opinię 115 nie zgadzam się z tą opinią 30
Ostatnio faktycznie się zrobiło dużo wątków z prośbą, ale taki całkowity zakaz to chyba przesada... Naprawdę chcecie, żeby było to odgórnie blokowane?
image image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jest jeszcze opcja żeby wątki tego typu były umieszczane w kategorii: inne.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4
kto używa mojego odwiecznego nicka?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kciuk w góre:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kciuk w górę :-))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kat.inne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie sobie tak pomyślałam aby takie wątki były w innej kategorii, tak jak ogłoszenia...
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie mamy kategorii "ogłoszenia", ale mamy kategorię "inne" - ja bym optował za tym rozwiązaniem. Faktycznie całkowity zakaz byłby zbyt drastyczny.

Zróbmy tak. Oficjalnie rozpoczniemy jeszcze raz konkurs.

Kciuk w górę - wątki pozostają, ale w kategorii "inne"

Kciuk w dół - wątki pozostają nienaruszone w kategorii RiD.

W tym poście proszę głosować.

Koniec głosowania - poniedziałek.
popieram tę opinię 112 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jestem jak najbardziej ZA by te posty całkowicie zniknęły i to bez względu na jakość i ilość próśb.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie możemy zrobić tak żeby całkowicie zniknęły, bo to by była dyskryminacja, a do tego takie działanie nie miało by podstaw Regulaminowych. Dlatego alternatywą dla całkowitego usuwania takich wątków, jest ich umieszczenie w kategorii "inne".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najgorsze w tym wszystkim jest to,że za takie "badziewne" nagrody "kochane" mamusie wystawiają swoje dzieci...jak na żer normalnie.
Jestem przeciwniczką pokazywania dzieci w internecie w ogóle,ale w kontekście tych nagród, wygląda to jeszcze bardziej żałośnie.
Albo taka bida z nędzą tu panuje,że opakowanie chusteczek jest na wagę złota, albo naprawdę niektórym ostro się nudzi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tylko mam nadzieję, że nie będzie z tego kolejnej wojny.. 8-]
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Admin dobrze gada. Sama nigdy nie założyłam takiego wątku, ale kilka razy głosowałam na prośbę dziewczyn, co mi szkodzi? A usuwanie całkowite byłoby dla mnie sprawą kontrowersyjną..
image image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie oddaję głosy na zdjęcia znajomych i zaprzyjaźnionych forumowiczek. Nie widzę nic złego w tego typu prośbie.
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
pomijając motywy- w tego typu konkursach chodzi chyba o to,żeby wygrała osoba z najfajniejszym zdjęciem, a nie największą liczbą życzliwych koleżanek-forumek, prawda? Nawet jeżeli zdjęcie jest kiepskie,albo co gorsza niesmaczne( np prawie goła mamuśka w typie ZDECYDOWANIE nie cindy crawford) to też trzeba głosować, bo ktoś poprosił?
Może dlatego te nagrody takie kiepskie...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
to jak wam sie nie podoba wątek to nie wchodz i omijaj go, zrobcie sobe forum do vipow, za chwile bedzie problem ze tutaj cos sie sprzedaje, za chwile ze ktos komus tylek obrabia, no samowolka, i co za chwile bedzie zaczniecie mnie atakowac zawse cos sie nie podoba, to po kin sie wchodzi na te forum, mi nie przeszkadza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
heh troche chaotycznie napisalam z tego wszystkiego z błedami :) ale co tam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co to komu przeszkadza? ;)
Duzo tego ostatnio, ale czy trzeba wchodzic i ogladc jak sie nie chce... W rodzinnych moze ktos wejdzie i kliknie tej mamie, na te pampersy jak mu się spodoba.
A niech ma! ;p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też jestem za tym, żeby były w INNYCH

już mnie też to zaczeło wkurzać, bo nie wygrywa dziecko, czy też najlepsze zdjęcie, tylko ego mamuśki, która najbardziej efektywnie ryje swoich znajomych wszędzie gdzie popadnie o oddawanie głosów
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak mnie mierzą te prośby o głosy i przez to konkursy że i tu nie mam chęci pisać opinii. Krótko: jestem za blokowaniem.
Przez te łamzanie zagubił się sens konkursów na ciekawe, ładne, zabawne czy inaczej odpowiadające tematowi zdjęcia,
a powstał na "kto bardziej natretnie nagabuje internautów".
image
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Aż się boję iść do domu i zostawić Panie same. Mam tylko nadzieję, że jak wrócę po weekendzie, to nie będę miał skrzynki zapchanej mailami ze skargami i prośbami o zablokowanie kogoś, usunięcie czego, itp.
Tak jak napisałem, w poście powyżej (z godz. 17:26) można oddawać głos na pozostawienie tych wątków w RiD lub przeniesienie (usadowienie) ich w kategorii "inne"

Ps. Miłego, spokojnego i słonecznego weekendu życzę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kciuk w górę ,do kategorii inne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
całkowity OUT


popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
lub "inne" :( ale dlatych co korzystają z całości nadal sie ten "syf" będzie wyświetlał


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
właśnie ... Ty .. Admin ... :)

jak to będzie ...
jak korzystasz z RiD to nadala będzie widać ?
czy tylko gdy wybierzesz opcję INNE ?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Adminie postaramy się być grzeczne:)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dejwi. Będzie widoczne tylko w "inne".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
przesadzacie chyba- jak ktoś nie chce niech nie wchodzi i nie czyta... chamstwem jest pisanie, że mamy po badziewiaste nagrody wystawiają swoje dzieci na żer! czy Wy nie macie innych problemów?? żyjcie i dajcie żyć innym a nie ze wszystkiego robicie problem i we wszystkim szukacie sensacji! co za babska wstrętne ot co!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
jestem za pozostawieniem, nie muszę klikać i czytać i nie przeszkadzają mi:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
kciuk w góre - do Innych
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja uważam, że to jest czepianie się. Przecież to jest forum. Niech każdy robi co chce dopóki nie obraża innych. Jeżeli mnie jakiś wątek nie interesuje to poprostu nie czytam go.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi również wcale to nie przeszkadza. Jak nie mam ochoty wchodzić i głosować to nie wchodzę i tyle na temat.
Zawsze komuś coś musi nie przypasować.
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja proponuje aby majls wróciła na swoje zamkniete forum zamiast siać zamęt tutaj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
a wg mnie po pierwsze - jeśli po tym wątku zostanie podjęta decyzja czy mają być takie posty czy nie to po pierwsze - powinien być inaczej zatytułowany a po drugie powinien być podniesiony - bardzo wiele dziewczyn nie wejdzie tu, bo nie ma ochoty słuchać kolejnej marudzącej i nawet nie wie że tu odbywa się głosowanie

Po drugie - nie zbawicie świata usuwając te wątki, bo nadal będą w takich konkursach wygrywały te osoby które mają najwięcej znajomych głosujących. Powiedzcie szczerze, czy wchodzicie w galerie takich konkursów i wybieracie najładniejsze zdjęcie ? Czy kiedykolwiek Wam się zdarzyło? Bo mi nigdy ... Nie mówiąc już o tym, że wiele tych konkursów jest tak zorganizowanych że trzeba by po kolei wchodzić na każde zdjęcie - nigdy nie miałam tyle czasu (czy ochoty) aby oglądać tysiące zdjęć w galerii ...

Po trzecie - sama nie biorę udziału w takich konkursach, ale zupełnie mi nie przeszkadza, że ktoś inny bierze.
I w przypadku gdy daną osobę znam i lubię, mogę na jej zdjęcie głosować.
To ona decyduje czy umieszcza zdjęcie swojego dziecka w necie czy nie - to tylko i wyłącznie jej decyzja i odpowiedzialność.


Po czwarte - na tym forum jest tyle innych - zupełnie bezsensownych tematów, że kilka więcej w jedną czy w drugą stronę (tym bardziej że to najczęściej wypada jeden wątek dla jednej forumki a nie np jak ktoś sprzedaje i zakłada setki wątków sprzedażowych w każdym po jednym ciuszku) nikomu nie zaszkodzi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
ale tego głosikowania też jest wg mnie za dużo, ciężko wyłowić jest inne posty,
jestem za kategorią INNE
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
współczuję małej spostrzegawczości i trudności ze zrozumieniem tekstu :(

Skoro na 3 strony postów (w tej chwili policzyłam)- tylko tych bez ogłoszeń - są tylko 3 posty dotyczące głosowania, to naprawdę słabo jeśli masz problem z znalezieniem innych postów.
Biedna jesteś.

No ale dla mnie to znaczenia nie ma, może tych postów tu nie być, tylko fajnie jakby ktoś miał sensowniejsze argumenty :P .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
kat.inne

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a kto się pod moim odwiecznym nickiem pojawił z jakiś dziwnym wątkiem???????? do K..wy nędzy, ktosiu pod nickiem majls...więcej inicjatywy własnej do pomysłu o nick.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogi Adminie,
Nillka ma racje - takie glosowanie to nie jest wazne i nie fair - jesli mamy juz decydowac glosowaniem to niech watek bedzie odpowiednio zatytulowany !
A dla mnie to moga zostac te watki i czasami jak mi sie faktycznie zdjecie podoba to klikam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nilka no dobra ale jak nie chcesz wchodzic na watki o sprzedazy to wchodzisz w rodzina i dziecko bez ogloszen i tyle. A ostatno watkow o glosowaniu zrobila sie masa i tez jestem za tym zeby byly w kategori inne. Jak ktos chce glosowac to niech tam wchodzi i glosuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aniaa a pamietasz jak byla afera o to ze ogloszen jest za duzo i by stworzyc osobny dział?? Zobacz czasami ile tam osob siedzi na RID bez ogloszen czasami symboliczne osoby.
Jak ktos chce siac zamet to bedzie to robil o kazdy glupi watek.
Jak mnie cos nie interesuej nie wchodze i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w "inne" będzie ok ;-))
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mjakmama...nie wiem jak inne forumki, ale ja namiętnie korzystam z RID bez ogłoszeń. Nawet nie wiesz jaką satysfakcję mam kiedy nie muszę przewijać 10 stron by dostać się do fajnego wątku.

Jeśli chodzi o proszę o głosy, również namiętnie omijam. I jeśli jest możliwość umieszczenia ich w kategorii inne, to będzie równie fajne jak RID bez ogłoszeń.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kciuk w górę - wątki pozostają, ale w kategorii "inne"
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
kciuk w górę:)
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie mam nic przeciwko zeby zaglosowac komus kogo lubie, ale wiekszosci nie znam i rozumiem ze niektorym to przeszkadza i mnie tez powoli zaczyna meczyc jak na pierwszej stronie tyle tego jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny a wchodzicie w ogóle w kategorię "inne" - ja pierwszy raz weszłam i ostatni ... tam trafiają tylko wątki - śmieci ...
Dla mnie równie dobrze można w tym momencie je zupełnie wyrzucić bo i tak tam ich nikt nie odnajdzie.

Wczoraj sprawdziłam jeszcze jedno - na 10 stron wątków bez ogłoszeń - było razem 7 próśb o głosy - czyli na 190 innych tematów (które stanowią mniejszość w porównaniu z reszta tematów) mamy niecałe 4% wątków z prośbą o głosy ...
A przecież jakbym dodała wszystkie wątki ze sprzedażą to byśmy mieli mniej niż 1% tych wątków.

Przy czym na pierwszej stronie były aż 3 tematy, które powinny znaleźć się w kategorii zdrowie (nie dotyczyły dzieci, tylko ogólnie zdrowia forumek :P ) - więc jeśli już jesteśmy takie "porządne" to róbmy porządek ze wszystkim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przyznam, że o ile obojętne mi jest czy te wątki są czy nie, o tyle uważam, że jest to nie fair. Dlaczego wygrana ma być tylko dzięki umieszczaniu tego typu próśb na forum. Niech wygrywają najlepsze, najciekawsze zdjęcia. Ale podejrzewam, że nie tylko tutejsze forumki wpadają na takie pomysły. No cóż.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nilkaa widac ze takie cos jak sprawiedliwosc na forum nie obowiazuje :) ale i tak zawsze komus cos ni ebedzie pasowac - czesc osob zachowuje sie jakby byla na prywatnym forum :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Oświadczam, iż w demokratycznym głosowaniu dotyczącym pozostawienia/przeniesienia wątków o głosikach, padło następujące rozstrzygnięcie: 102 głosy za umieszczaniem ww wątków w kategorii "inne"; 8 głosów za pozostawieniem ich w kategorii RiD.
Tym samym sytuacja się wyklarowała i od dzisiaj, każdy wątek typu "proszę o głosik" winien być umieszczany w kategorii "inne".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tylko nie rozumiem jednego, większość osób wypowiadająca się tu była mimo wszystko za tymi postami a tylko 8 osób głosowało ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale głosy w sprawie różnych petycji "społecznych" to jednak nie konkursy BoboVity.

Myśleć, kochani, myśleć... Bo na forum tylko używane śpiochy zostaną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do proszenia o głosy są specjalne strony, jak choćby http://hellbuzz.pl/ - tam powinno się prosić o kliki. Faktycznie to forum nie jest najlepszym miejscem do tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (19 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

do góry