Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Antoni Maria Zduńczyk - ocena Od lat leczymy się w tej przychodni i spotykamy się ze wszystkich stron z...
~Antoni Maria Zduńczyk
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Anka - opinia wątek zamknięty Lekarze super ale personel pielęgniarski szczególnie w rejestracji podejście...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Pediatra wątek zamknięty Polecam Panią doktor Katarzynę Irlę, jest dobrym lekarzem, ma podejscie,...
~Mama
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty Byłam zapisana do kilku przychodni w Trójmieście. Z aksamitnej się wyniosłam...
~ms
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2013

Bardzo polecam te przychodnię wątek zamknięty Polecam wszystkim pacjentom tę przychodnie ,,bardzo kompetentny i rzeczowy...
~avonka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

zdecydowane tak!! wątek zamknięty w zeszlym roku leczylam corke u dr Trafalskiej,pozniej wyjechalam i bardzo...
~mama 2 latki
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 stycznia 2010

leniwy lekarz wątek zamknięty W nagłych przypadkach w czasie weekendu 03.08.2011 lekarz nie ma chęci...
~P.K.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Jestem zadowolona wątek zamknięty Z cala rodzinka nalezymy do tej przychodni. Lekarz pierwszego kontaktu ok,...
~Dorota R.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

Bardzo miłe lekarki dla dzieci . wątek zamknięty Chodze z synkiem na Aksamitną od 6 lat i jestem bardzo zadowolona . Obie...
~Mama Piotrusia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2009

BRUDNO W POCZEKALNI wątek zamknięty Lekarze może są wspaniali ale mam zastrzerzenie do sprzątaczki, otórz będąc w...
~WT
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

stały klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni i lekarza prowadzącego,badania i...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

młoda lekarka - nie polecam wątek zamknięty Widocznie trafiłem na mniej doświadczoną lekarkę, która bez wnikliwej...
~J
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 listopada 2008

Polecam DR. Trafalską wątek zamknięty Od roku chodzę z moją córeczką do pediatry dr. E. Trafalskiej i jestem bardzo...
~Hania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 października 2008

Justyna - opinia wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z MOJEJ PRZYCHODNI ORAZ Z TEGO W JAKI SPOSOB...
~Justyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

w - opinia wątek zamknięty bez problemu dostałam skierowania na badania takie jakie chciałam na koszt...
~w
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2008

monika - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z tej przychdni aby wszystkie przychodnie byly tak...
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

16

wątków

do góry