Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masakra wątek zamknięty przeniosłabym moje dziecko ale tam jest blisko ja się tam nigdy nie zapiszę...
~Mamusia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

szczepienia i wizyta po narodzinach wątek zamknięty Hej, wystraszyłyście/wystraszyliście mnie bardzo i poczułam się...
ernoerb
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

lek. Białasiewicz Magdalena wątek zamknięty Witam Jestem mieszkanką Wiszących Ogrodów i przeniosłam się do Przychodni...
~Alicja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

mama - opinia wątek zamknięty Dodzwonienie się do tej przychodni aby zapytać o termin wizyty graniczy z...
~mama
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

Obecnych pediatrów nie polecam wątek zamknięty Jeżeli szanowny kierownik słomiński zwalnia dwie najlepsze specjalistki tj.:...
~Ania
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Żenujący kierownik przychodni wątek zamknięty To, co wyrabia ten człowiek jest po prostu CHORE. Pierwszy raz się z czymś...
~Meg
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

Wizyty wątek zamknięty Nie polecam tej przychodni, a w szczególności wizyt u kierownika. Na "dzień...
~Jasień
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

Byłam zadowolona z porady p. Kierownika wątek zamknięty P. Kierownik jest znany z trudnego niekiedy sposobu bycia, ale mną zajął się...
~Barbara Gentkowska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

niezadowolona - opinia wątek zamknięty masakra, zmieniają pediatrów jak rękawiczki, jak mam leczyć dziecko, które ma...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 maja 2011

Masakra! wątek zamknięty Powiem szczerze, że nigdy nie byłam tak żle potraktowana przez lekarza....
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Oczywiście nasz ukochany kierownik :) wątek zamknięty Poszłam jak co miesiąc po skierowanie na badanie krwi, bo mam powazna anemie....
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Chamska obsługa - jaki pan taki kram wątek zamknięty Trafiłem tam kiedyś zdenerwowany od specjalisty który mnie leczył prywatnie...
~Mieszkaniec Jasienia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

PORAZ KOLEJNY KIEROWNIK wątek zamknięty Kierownik placówki jest jakims zarozumiałem gburem! Poprostu jak moja...
~Dawid
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

natka - opinia wątek zamknięty Ja nie polecam tej przychodni. Chiałam zrobić ogólne badania, gdyż...
~natka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Rejestracja wątek zamknięty Może i trudno zarejestrować się telefonicznie, ale przynajmnij mnie nie...
~ewa
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

ogólnie polecam wątek zamknięty jedynym mankamentem jest kierownik tej przychodni!!!!!
~siunia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Bardzo Zadowolona:):):) wątek zamknięty Jezeli chodzi o lekarzy rodzinnych sa jak najbardziej godni polecenia.Pan...
~Zadowolona pacjentka:)
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

W REJESTRACJI wątek zamknięty TAM JEST ROZNIE ,NIE WSPOMNE O NIE ODBIERaniu telefonu non stop zajete
~smutna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

mili lekarze wątek zamknięty doktor Gasinska doktor Paluszynska doktor Gasinski
~SMUTNA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

DENTYSTKA SPOKO wątek zamknięty Przychodnia może nie za fantastyczna ale muszę przyznać ,że Panią dentystkę...
~Lancer
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
169

postów

76

wątków

do góry