Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kris - opinia wątek zamknięty Dr Augustyniak się spóźnia , ciekawy jestem czy za 120 zł za wizytę mnie...
~Kris
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Pracownia endoskopii - serdecznie polecam doktora T. Nowaka wątek zamknięty Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Potrafi rozładować napięcie i stres...
~Zofia K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

ginekologia wątek zamknięty Niestety niski poziom, wyjątek stanowi oczywiście dr Ciepłuch, tu nie podlega...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Holter EKG wątek zamknięty Dwa tygodnie !! oczekiwania na opis EKG z Holtera - rekord Guinessa . Opinia...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Bartosz - opinia wątek zamknięty Tragedia 2 godziny czekania na płatną wizytę. Nie jeden raz !!! Szczerze...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Bylam pierwszy i ostatni raz z corka u okulisty. Zaplacilam 90 zl za wizyte ....
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

tragedia !!! omijać szerokim łukiem tą przychodnie wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam tej przychodni,z usług korzystałam kilka razy,...
~nadia2
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2012

lekceważenie klienta wątek zamknięty Dzisiaj specjalnie przejechałam 50 km. w jedną stronę, chcąc skorzystać z...
~teresa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2013

Podpisuję się rękami i nogami pod poniższymi opiniami! wątek zamknięty Niestety miałam tą wątpliwą przyjemność korzystania z usług tejże przychodni....
~Hanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

uwaga !!!!!!!!!!!!!OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM SP.LEKARSKĄ W GDYNI wątek zamknięty jestem osobą chorą między innymi astma, tak się stało,że zabrakło mi leków,a...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Okulista. wątek zamknięty Na wizytę umówiona byłam z moją 3 miesięczną córeczką. W recepcji umówiono...
~Małogosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Żerowanie na ludzkim nieszczęściu wątek zamknięty Witam, korzystałem wielokrotnie z usług Spóldzielni. Spotkałem się parę razy...
~Mirek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Rozczarowanie wątek zamknięty Bolało mnie gardło, miałam problem z zatokami poszłam do lekarza, do...
~tinto
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry