Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jolka - opinia wątek zamknięty Pielęgniarki w labolatorium bardzo miłe i profesjonalne, lekarze też dobrzy...
~jolka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2009

przychodnia wątek zamknięty Super obsługa, miła atmosfera,wspaniali ludzie,rejestracja super
~mieszkanka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

przychodnia sama w sobie wątek zamknięty Przychodnia sama w sobie nie jest zła. Dobrzy pediatrzy ( dr. Gos, dr. Malek,...
~Sarah 79
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Może być wątek zamknięty Jestem od kilku lat pacjentką przychodni na Obłużu. Od kilku lat tam się...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

renata tarnowska wątek zamknięty NIE POLECAM delikatnie mówiąc tej pani dr ,po wizycie nie wiedziałam czy się...
~GDYNIANKA
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Położna, punkt szczepień i pediatrzy wątek zamknięty W znajdującym się w przychodni punkcie szczepień pracują super babki. Zarówno...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

REJESTRACJA DO WYMIANY!!! wątek zamknięty Mam dosc traktowania mnie jak jakiegos smiecia,przychodze z dziecmi do...
~Stała pacjentka
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

dr Jaworska-Chmielowiec - nie polecam wątek zamknięty Dr Jaworska-Chmielowiec jest lekarzem dość fachowym, ale niestety z...
~Monika
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Rejstratorki wątek zamknięty Panie rejstratorki, inny system, nie miłe, wiecznie zajęte rozmowami ze sobą,...
~Jk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

Kobiety w recepcji do zwolnienia!!! wątek zamknięty W normalnej firmie, gdyby ktoś z obsługi klienta tak traktował klienta (bo...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

pediatrzy wątek zamknięty Każdy z nas jest tylko człowiekiem, i ma prawo do irytacji, zarówno...
~Seba
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

:) wątek zamknięty Panie w gab.zabiegowym bardzo sympatyczne a szczególnie Pani z wadą...
~Emilka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2012

opinia wątek zamknięty Stomatoligia ok, chociaz mogłoby być lepiej, panie w zabiegowym sympatyczne i...
~Matka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Wszystkim.. wątek zamknięty ktorym nie podoba się obsługa polecam napisanie opinii do dyrektora placowki.
~anna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

porażka wątek zamknięty zastanawiam się po co Panie wrejestracji siedzą..od godziny probuje się...
~rzadki pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

nie polecam wątek zamknięty Dr Jaworska -Chmielowiec- wyjątkowo niesympatyczna, zarozumiała lekarka....
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

tragedia wątek zamknięty Panie w recepcji jedna wielka tragedia , jednego razu dzwonialm i dzownilam...
~Obłużanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Hans Kloss - opinia wątek zamknięty Potwierdzam - z reguły: ABONENT MA WYŁĄCZONY TELEFON LUB JEST POZA ZASIĘGIEM...
~Hans Kloss
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2009

Rejestracja to jakaś masakra !!! wątek zamknięty To prawda, że telefony nie sa odbierane, można cały dzień dzwonic i nic....
~Karola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Made in PRL wątek zamknięty Obsługa tragiczna! Próbowałem dodzwonić się do przychodni, lecz zawsze bez...
~Q
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

34

wątków

do góry