Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Dr. M. Tumasz jest świetnym lekarzem!!! Zawsze możemy na nią liczyć....
~Duska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2019

dr Tumasz, dr Chróścicka super wątek zamknięty dr Tumasz, dr Chróścicka są super - pediatrzy z powołania , a dr Tumasz...
~krzesia
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

dr Tumasz wątek zamknięty Świetny lekarz z powołania, serdeczna, oddana pacjentowi. Polecam
~ER
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

pacjentka - opinia wątek zamknięty ciekawe kto pisal te lepsze opinie lecze sie w tutejszej przychodni od 20-tu...
~pacjentka
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2008

Pytanie do rodziców wątek zamknięty czy wy tez macie wrazenie ze lekarstwa ktore wypisuja naszym dziecia nie...
~zly Ojciec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Justyna - opinia wątek zamknięty Ja i moje córki jesteśmy stałymi pacjentkami tej przychodni i jak do tej pory...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2012

rejestracja wątek zamknięty przychodnia na dobrym poziomie do bardzo dobrego jeszcze troszke...
~matka małego pacjenta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

rejestracja wątek zamknięty zarejestrowanie przez internet zdrowego dziecka jest niemożliwe ... przed 9...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Rejestracja wątek zamknięty Dzisiaj tj 16 04 chciałam zarejestrować się telefonicznie do lek w...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

sławka - opinia wątek zamknięty bardzo dobra organizacja przychodni,lekarze kompetentni,obsługa w recepcji...
~sławka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

dr. Chróścicka bardzo polecam nie ma lepszego lekarza wątek zamknięty do p. doktor należałam w dzieciństwie teraz leczy moje dzieci (troje) bardzo...
~MONIKA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2009

Negatywna wątek zamknięty Dodzwonić się do przychodni obojętnie o jakiej godzinie graniczy z CUDEM!!!...
~pacjent
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

lekarze ok ale pielegniarki do kitu wątek zamknięty lekarze sa super zwlaszcza dr Chróścicka ale pielegniarki w recepcji masakra...
~gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 października 2009

Nie polecam wątek zamknięty Chodziłam z córcią do lekarek i nie polecam. Leczenie tylko antybiotykami,...
~Mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

dodzwonienie sie do przychodni graniczy z cudem wątek zamknięty dodzwonienie sie doprzychodni graniczy z cudem, panie ktore pracuja w...
~pacjent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

Nie polecam laboratorium wątek zamknięty Nie oceniam pracy lekarzy, a jedynie laboratorium. Badania (ciążowe) mam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 listopada 2008

DR BYSTRZANOWSKA wątek zamknięty Jestem Pacjentką tej przychodni chyba od dzieciństwa, obecnie mieszkam na...
~Marta K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

Panie z przychodni są zawsze konkretne i służą informacją. wątek zamknięty Od razu szybko da się wszystkiego dowiedzieć, panie w recepcji są bardzo miłe.
~Wrzeszczanin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

18

wątków

do góry