Widok

Przyjęcie komunijne w namiocie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy byliście gośćmi lub urządzaliście takie przyjęcie w namiocie?
Restauracja nie ma już miejsc, więc zaproponowano nam komunię w białym namiocie obok restauracji. Ma być ogrzewany w razie czego.
Mam pełno obaw, ponieważ nigdy nie byłam na takiej imprezie.
Czy podzielcie się swoimi doświadczeniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś brał udział w innej imprezie w namiocie? Może wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam udział w przyjęciu weselnym, które odbywało się w namiocie ( namiot obok restauracji - Sopot Łazienki). Jak najbardziej mogę polecić. Przy czym proszę mieć na uwadze, że wesele zazwyczaj organizowane jest na 60-80 osób, więc zapełnienie namiotu nie było problemem. W przypadku komunii gości pewnie będzie mniej i namiot także będzie mniejszych rozmiarów, więc nie wiem jak to wygląda w takiej sytuacji. Na pewno warto się dokładnie wypytać o rozmiary namiotu. Przyjęcie weselne było w lipcu i niestety było trochę chłodno, ale namiot także był ogrzewany, więc z tym nie było problemu. Problem natomiast był wtedy, gdy zaczął padać deszcz. Pomimo dodatkowym kurtyn bocznych zacinało do środka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

do góry