Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia nowy temat Nie ma lepszego miejsca dla pupila.
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 lipca 2020

Marcin - opinia nowy temat Profesjonalna hodowla i hotelik dla zwierząt. Super wiedza i wielkie serce...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 lipca 2020

Paweł - opinia Moja córka bardzo bała się piesków, po zajęciach zauważyliśmy znaczącą...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 29 stycznia 2020

Anna - opinia Najlepszy hotel dla psów jaki znam ;) Dzięki odpowiedniemu podejściu pies nie...
~Anna
2

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2019

Anna - opinia Dogoterapia prowadzona z prawdziwą pasją, ogromnym doświadczeniem i wielką...
~Anna
-

Anna - opinia Domowa hodowla prowadzona z miłością i poświęceniem dla zwierząt ;) Psy są...
~Anna
-

Anna - opinia Profesjonalne podejście zarówno do właścicieli jak i psów. Dzięki temu...
~Anna
-

Armani wątek zamknięty Nasze spotkanie z Panią Lilianą Madejska i jej hodowlą poskutkowało zakupem...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2017

szkoleniew przystani Przeszliśmy szkolenie z buldożkiem 1 i 2 etap szkolenie bardzo skuteczne...
~Magda i Melbur
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 grudnia 2018

wielkie słowa podziękowania - Cezar owczarek niemiecki wątek zamknięty Chciałbym w tym miejscu bardzo serdecznie podziękować Pani Lilianie oraz...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2018

Profesjonalizm, doświadczenie, ogromna wiedza i miłość do zwierząt wątek zamknięty Korzystałam z kursu u Pani Liliany z moim szczeniakiem rasy lhasa apso. Wielu...
~Magda
-

dodano: 4 kwietnia 2018

Profesjonalne szkolenie wątek zamknięty Szkolenie profesjonalne i skuteczne, mnóstwo cierpliwości zarówno do psów jak...
~Łukasz
1

dodano: 29 marca 2018

Tosia, okiełznany "wulkan energii" wątek zamknięty Wspaniała atmosfera i podejście do zwierząt. Nasza Tosia uczestniczyła w...
~Krystyna i Paulina
1

dodano: 16 marca 2018

Dobra przystań dla twoich 4 łap :) wątek zamknięty Serdecznie polecam Przystań! Miejsce z dala od zgiełku miasta, przyjazne,...
~SK
1

dodano: 14 listopada 2017

SZKOLENIE NA MEDAL wątek zamknięty Miałam wielką przyjemność być na szkoleniu z moją 4 miesięczną suczką UNICA...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2017

Wspaniały hotel dla piesków, który tworzą cudowni ludzie. wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam hotel u Pani Liliany i Pana Jarka. Zanim trafiłam...
~Ania i Goti
1

dodano: 5 maja 2017

Cudowne miejsce ! wątek zamknięty Chciałabym szczerze polecić to wspaniałe miejsce dla naszych kochanych...
~Kasia
1

dodano: 5 maja 2017

Rewelacja !!! wątek zamknięty Cudowne miejsce dla czworonożnego pupila !!. Duży, ogrodzony teren z własnym...
~Roman
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2016

Hotelik wątek zamknięty Bardzo polecam :), za każdym razem jak wyjeżdżamy nasz kochany piesek...
~Gosia
-

dodano: 8 września 2016

Szkolenia u Pani Liliany dla szczeniąt i psów młodych wątek zamknięty Polecam szkolenia u Pani Liliana Madejska. Są profesjonalne z indywidualnym...
~Piotr Ziębowicz
-

dodano: 11 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry