Przystań Liliany

Hotele dla zwierząt

Straszyn, Poprzeczna 78

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny hotelik dla zwierząt wątek zamknięty Skorzystałem z hoteliku dla mojej Ayli w zeszłym roku. Pies był na prawdziwym...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Bardzo serdecznie polecamy! Będziemy wracać wątek zamknięty To była nasza pierwsza wizyta z młodym labradorkiem u Pani Liliany. Wszystko...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Szkoła Szczeniąt - polecam :) wątek zamknięty Od kilku tygodni uczęszczam z moją sznaucerką miniaturową do Szkoły Szczeniąt...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Długie wakacje wątek zamknięty Nasz pies miał wspaniałe wakacje w Przystani Liliany. Ten czas dobrze mu...
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Witam, bardzo bardzo gorąco polecam Panią Lilianę. mój pies wrócił wypoczęty...
~lucyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Polecam wszystkim właścicielom psów wątek zamknięty Do Pani Liliany trafiłam pod koniec czerwca. Pierwsza lekcja była...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Przystań Liliany wątek zamknięty Przystań Liliany jest miejscem, w którym każdy pies poczuje się jak w niebie....
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Polecam Przystan Pani Liliany z calego serca! wątek zamknięty Ciesze sie ze mialam szczescie trafic do Przystani i do Pani Liliany z moja,...
~Lucyna Rozanska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

wspaniały trener! wątek zamknięty Do Liliany trafiłam już jakiś czas temu z moją ukochaną, najdroższą...
~Ania z Viki i Mili
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Ania z Danzą wątek zamknięty Polecam Przystań wszystkim,a szczególnie tym którzy chcą być szczęśliwymi...
~Ania Olszewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

Wspaniałe miejsce! wątek zamknięty W czerwcu trafiła do naszego domu kolejna suczka rasy beagle o imieniu...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

SUPER HOTEL:):) wątek zamknięty Pierwszy raz zostawialiśmy psa w hotelu,bardzo długo szukaliśmy i nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Najlepszy psi hotelik! wątek zamknięty Wspaniały hotelik prowadzony przez Panią Lilianę i Pana Jarka - ludzi z...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Liliana jest wspaniałym i doświadczonym trenerem, która dzięki swojej...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

GORĄCO POLECAM !!!! wątek zamknięty Jeżeli nie macie gdzie zostawić Waszych pupili GORĄCO POLECAM to miejsce!!...
~Ewelina z Kajtkiem
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

3 dni, które zmieniły wszystko... wątek zamknięty Postawieni przed koniecznością wyjazdu, szukaliśmy Domu dla naszego niespełna...
~Buddy, Asia, Ola, Łukasz i Barte
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Tu pies też ma wczasy :-) wątek zamknięty Moja Majka spędziła w "Przystani u Liliany" tydzień.W tym czasie miałam z p....
~Barbra134
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Gorąco polecamy!! wątek zamknięty Z moim kundelkiem Dżekim jesteśmy po dwóch lekcjach u p. Liliany,która nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Hotel Marzenie wątek zamknięty O takim hotelu marzyliśmy razem z moimi pieskami i nawet nie wiedzieliśmy, że...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

misio wątek zamknięty gorąco polecamy państwu hotelik dla piesków u pani liliany. nasz miś, piesek...
~rodzinka misia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry