Widok

Pseudo bramkarze

Klub Atelier Temat dostępny też na forum:
Ilekroć wybieram się do tego klubu, a jest to bynajmniej po północy, żeby sobie potańczyć, spotkać się ze znajomymi (którzy już tam są) spotyka mnie to samo, czyli brak wstępu. Nie wiem na czym polega selekcja, ale w głównej mierze jest to chyba widzi mi się pseudo bramkarzy, którzy zabawiają się w pseudo selekcję i wpuszczają tylko swoich znajomych. Niestety nie posiadam karty klubowej, która to umożliwia wejście bez żadnego problemu, rozumiem jak bym upierała się na wejście będąc w stanie widocznego upojenia alkoholowego, bądź też stała z grupą 50 znajomych, ale chamskie zachowanie tych panów jest nie do przyjęcia !!!

Nie polecam wizyt w tym miejscu po północy, a jak się już tam jest to tłum jest niemiłosierny, nie ma opcji aby przecisnąć się do wc nie będą przy tym oblanym przez innych imprezowiczów, bo każdy stoi jak szproty w puszce.
Moja ocena
obsługa: 3
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię. Zasady są jasne od lat i ich nie zmienimy. Jeśli spotkała Panią przykrość, przepraszamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

Ela - ocena (3 odpowiedzi)

Wspaniała współpraca z Partnerzy Nieruchomości w Gdańsku. Współpraca z Panem Piotrem to jedno z...

Mateusz - ocena (3 odpowiedzi)

Wysoka jakość obsługi, specjalista godny polecenia!

do góry