Klub Atelier

Kluby, dyskoteki

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sopocianka - opinia wątek zamknięty Parę dni temu byłam z przyjaciółmi w Atelier na piwku. Jestem sopocianką i...
~Sopocianka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Gorąco POLECAM! KLUB ATELIER -klimat niepowtarzalny, lokal niebanalny wątek zamknięty Klub ATELIER - MEGA pozytywne miejsce :) Mówiąc 3miasto – mam na myśli...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

atelier wątek zamknięty klub atelier to mój obowiązkowy punkt podczas wizyt w sopocie! super miła...
~hl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Manager się zagalopował wątek zamknięty Manager chyba się zagalopował. Witam szanowną obsługę. Jestem bywalcem lokalu...
~Mateo
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Gość - opinia wątek zamknięty Piękny widok, imprezy w luźniej atmosferze, wystawy, dobra kawa, bardzo lubię...
~Gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

należy chyba zmienić obsługę wątek zamknięty Byłam wczoraj w tym lokalu pierwszy i ostatni raz. Owszem bawiłam się...
~Tancerka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

no i się skończyło wątek zamknięty Od paru lat bywałem w tym klubie od czasu do czasu, ale wczorajsza wizyta...
~SD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Ignorancja obsługi, niedbalstwo o klienta wątek zamknięty Wczoraj miałam wątpliwą przyjemność zajść do Atelier z Ukochanym w celu...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Cudownie wątek zamknięty Świetny klub, mój ulubiony zdecydowanie. Super muzyka, klimat i obsługa:) W...
~magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Chamskie zachowanie barmana wątek zamknięty Lubiłam zaglądać do Atelier podczas spacerów po plaży. No właśnie... lubiłam,...
~Marta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2012

Pogorszenie sie klimatu wątek zamknięty Niestety Klub Atelier z roku na rok staje sie coraz bardziej plastikowy....
~Bird
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

urodzinowo!! wątek zamknięty Hej, dziękuje za niesamowitą piątkową, urodzinową imprezę. Dj grał...
~marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

Sytuacja z 100tką wątek zamknięty Szkoda, że ten kto się powołuje na to, że rozwalony został portfel nie...
~Kara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

nawiązując do Wielki zawód i niesmak wątek zamknięty ...byłem przy sytuacji z 50tką, Pani była mocno wstawiona i nie miała...
~Maciej
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

Niestety wątek zamknięty Jeszcze parę lat temu byłam stałą bywalczynią klubu, bawiłam się w nim co...
~Hania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

rewelacja :) wątek zamknięty W Atelier bywam regularnie od dłuższego czasu. Nie było imprezy gdzie...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Wielki zawód i niesmak wątek zamknięty Choć do tej pory od czasu do czasu odwiedzałam Atelier i zazwyczaj dobrze się...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Pseudo bramkarze wątek zamknięty Ilekroć wybieram się do tego klubu, a jest to bynajmniej po północy, żeby...
~zniesmaczona zregułami
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

w - opinia wątek zamknięty Zdarzyło mi sie tam bywać w ciągu dnia. Niestety nie mogę polecić. Na kelnera...
~w
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

cudowne miejsce, dla wszystkich którzy chcą złapać wakacyjny oddech! wątek zamknięty Kilka dni temu znalazłam ( W KOŃCU) fantastyczne miejsce, jedyne takie w...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

postów

45

wątków

do góry