Widok

Punkt szczepień Sars-Cov-2 w Baninie

Jestem pełna obaw o te całe szczepionki . Słyszałam o reakcjach alergicznych i wstrząsach. Ja narazie dziękuję i nie ryzykuje.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 38
Nie trolluj
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktoś ciebie zmusza do szczenienia?? Nie chcesz to się nie szczep. Zakladam ze masz wykształcenie medyczne lub prowadzisz badania na temat szczepionki. Informacje które powielasz są z pewnością sprawdzone i poparte badaniami. Przecież nie bierzesz ich z Facebooka...
Jeżeli masz sprawdzone info to może podzile się z nami od kogo słyszałaś.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie ufaj medycynie, lecz się u znachorki !
Bujaj sie z forum i znajdź sobie koleżanki
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 6

Idea szczepień polega tylko i wyłącznie na rachunku prawdopodobieństwa. Jeśli szczepionka ma skuteczność powyżej 50% to warto sie szczepić, jeśli mniej nie warto. I to tyle...... Wyciągnięcie wniosków należy do Ciebie
Na moje oko populacja tych, którzy wyciągną prawidłowe wnioski wzrośnie, pozostałych zmaleje. Z korzyścią niewątpliwą dla rozwoju ludzkości. Darwin z jego teorią kłania się tu w pas
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pod żadnym pozorem, nie szczepić!
Te szczepionki zawierają martwe płody, dzieci abortowanych w 14 tygodniu ciąży rasy kaukaskiej. Jest to w składzie po kodzie, który można rozszyfrować w internecie. Szczepionka ta ma wpływ na kod DNA, każdy po przyjęciu tej szczepionki będzie dotknięty po pewnym czasie depresją niewiadomego pochodzenia, będzie smutny, nerwowy, będzie miał zmienne stany, w tym lękowe. Będzie bardzo dużo opętań. Każdy kto przyjmie szczepionkę ma udział w mordzie dzieci nienarodzonych, każdy kto to przeczyta został przeze mnie o tym pouczony, jako prawda ujawniona, nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział. Dlatego powiadam, nie wolno się zaszczepić. U dziewczyn w wieku rozrodczym będzie dochodziło do zaburzeń powstawania łożyska, kobiety nie będą mogły z niewiadomego pochodzenia zachodzić w ciążę. Nie szczep się i pouczyć bliźniego co się ode mnie dowiedziałeś. Później nie będzie już odwrotu. Z Panem Bogiem, chwalmy Pana Boga Najwyższego, Ojca naszego umiłowanego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25

tiaaaaa.... zapomniałeś tylko dodać ,że Ziemia jest płaska, a Kopernik była kobietą
Wtedy mamy już komplet bezcennych, udokumentowanych informacji, które moim zdaniem nadają się śmiało do TVP!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Czy Ty wszystko musisz wiązać z polityką? .Chory jesteś może na covid, czego Ci nie życzę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dlaczego? ciągle prowokujesz swoimi wpisami? Piana, jad i nienawiść a właściwie tvnienawiść.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jeśli prowokuję, to do krytycznego myślenia. Nienawiści żadnej w tym nie ma. Spuszczam tylko powietrze z nadętych balonów, które do wszystkiego mieszają Boga, patriotyzm, ochronę wyimaginowanych wartości rzekomo zagrożonych,.... itp. itd

Jedyne co mi się marzy, to żyć w kraju, w którym wszystko jest na swoim miejscu:
Polityka w sejmie
Religia w kościele
Szczepionki w szpitalu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dodałbym jeszcze członka wiadomo gdzie do listy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z w 95% z opiniami ~Covid 77.254.35 . Fakt faktem, że przeważnie masz rację. Odbiorcami Twoich opinii jest część ale nie całość mieszkańców Banina. Ci którzy wyrażają negatywne osądy są w zdecydowanej mniejszości, a są najbardziej aktywni na forum. Nie przejmuj się z negatywnymi opiniami. W ostatnich wyborach prezydenckich 75% mieszkańców głosowało na Trzaskowskiego, a w wyborach do sejmu większość głosów w naszym regionie otrzymali posłowie tak zwanej totalnej opozycji.
Covid przyjmij do wiadomości, że jesteśmy na tym forum w mniejszości , a plebs i matoły będą łykały wiadomości z TV PIS ale i dalej większość aktywnych uczestników forum, która nie jest reprezentowalną opinią naszego małego społeczeństwa będzie broniła bzdurnych decyzji nijakiego rządu . Na przykład: można grać w kasynach gier ale nie można iść do restauracji z zachowaniem ściśle określonych restrykcji. To jest lobbing i bronienie interesów ściśle określonych grup, które przypuszczam, że dały duże łapówki.
To, że czasami wtrącasz opinie polityczne na różne posty świadczy o tym, że jesteś pozytywnie zaangażowany. Walcz dalej ale nie spodziewaj się pozytywnych komentarzy, bo to jest nasza walka z patologią, a ta jest skazana na porażkę.
Przegrasz z populizmem na tym forum.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Pod jaki adres dowieźć Tobie więcej wazeliny?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Przecież to jedna i ta sama osoba. To dyżurny Forum Banina.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja się nie szczypie. Niech na innych przetestują. Może na lewaku z forum co tyle jadu ma w sobie i ciągle się czepia tvp . Nie wieżę w chipy ale się nie szczepię.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

hej
Prze szacunek dla języka polskiego zwrócę uwagę, ze "Wierzę" pisze się przez rz, a nie ż.
Pomijam fakt, ze jako dziecko byłeś zapewne zaszczepiony na wiele chorób, których dzięki nim uniknąłeś.

Jednak jeśli odrzucasz szczepionkę, to odrzucasz też osiągnięcia nauki i medycyny.
Kontynuując ten sposób myślenia, to bądź konsekwentny i jak zaboli Cie ząb, to stosuj okadzanie kadzidłem.
a na złamaną noge zamiast gipsu zastosuj hipnotyczne oglądanie TV Trwam . Taki żarcik....
Mówiąc serio - brak szczepień, to brak szacunku dla innych ludzi, których świadomie narażasz na ryzyko
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie chce się szczepić . Dobrze że PIS jest u władzy bo obawiam się że Tusk i jego kolesie zrobili by szczepienie obowiązkowe. I ciągle się dziwią że przegrywają wybory.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

no cóż....za chwilę bez aktualnego szczepienia nie wyjedziesz z Polski, nie polecisz samolotem...itd.
Akurat polityka nie ma nic do rzeczy w sprawie szczepień i złośliwość zupełnie nie jest trafiona, ale liczą się przecież chęci

Wesołych świąt !!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie będę się szczepił bo takie mam prawo. Koniec i kropka. Nikt mnie nie zmusi. Dobrze że nie ma płaczacej Kopacz i jej kolesi wtedy było by już po nas.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Proponuje trochę logiki:

Jedyna strategia rządu to masowe szczepienia. Słyszałeś o planie B? nie ma takiego
Brak masowych szczepień na poziomie min. 60% populacji to katastrofa dla nieudolnego rządu Morawieckiego, który kompletnie nie radzi sobie z pandemią. Przepraszam - radzi sie na poziomie zarobionej kasy na maseczkach i respiratorach. zapomniałem o tym, fakt

Wniosek - Twój ulubiony rzad wprowadzi szczepienia przymusowe, jeśli sie nie uda wdrożyć dobrowolnie

Tak naprawdę masz do wyboru:
szczepić sie i poprzeć w ten sposób Twój ulubiony rząd
nie szczepić się i zmusić rząd do zaszczepienia Cię siłą

Oczywiście TVP i Trwam ogłoszą, że przymusowe szczepienia to wina Strajku Kobiet, masonów, cyklistów i no Tuska oczywiście

Wybór jest oczywiście Twój
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szczepienia są dla chętnych. A Ja chętny nie jestem . Mam takie prawo . Dobrze że jest prawica u władzy bo za lewaków by mnie siła pewnie brali. Nie bo nie i koniec . A jak chcesz to się zaszczep i tyle.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tuman.prawica? To katofaszystowska bolszewia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak tuman i chyba jego połowica bo czasami wpisuje swoje wywody jako kobieta czyli tumanica, jest jeszcze opcja że to rozdwojony, ale prawicowy obojniak, podobny do tego co w kraju niby naszych bratanków-tfuu, dokręcał śrubę wszystkim nie heteroseksualnym a sam zjezdzał po rynnie w Brukseli w majtkach ze spotkania z innymi chłopcami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Być może się mylę, ale przypuszczam, ze to nasz Wikary z uporem godnym podziwu uporem tak broni PIS na forum w pojedynkę jako anonim.
Kiedyś Banino to była typowa kaszubska wieś, gdzie słowo księdza było jedynie słuszne. A teraz napłynęło do wsi zamożnych ludzi, których stać na dom w Baninie i którzy krytycznie patrzą na politykę uprawianą w kościele.

Nasz Wikary zapomina , że sojusz tronu z ołtarzem zawsze źle się kończył dla kościoła. Nie warto stawiać dobrego imienia kościoła na jedną kartę o nazwie PIS, bo nadchodzący upadek tej partii będzie tez upadkiem autorytetu kościoła
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

Co mają szczepienia do kościoła. Ja się nie szczepię bo nie chce a nie dlatego że wikary czy tvp mi powiedzieli. Do kościoła chodzę oglądam tvp a nie szczepię się dlatego że sam podjąłem taka decyzję.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ja się szczepię i nie interesuje mnie co wypisuje tęczowa lempart z (po) st komuchem covidem. Jest powiedzenie, że lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mnie też nie obchodzi lempart postkomuna czyli PO czy inne solidaruchy. Nie szczepię się i koniec.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem pewien, że to nasz burak z budki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To taki żarcik, jak rozumiem.
Bo jeśli nie, to rzeczywiście brzmi poważnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź na post ~13 Apostoł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojej babci wszystkie włosy wyszły...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wolność wyboru . Ja się nie szczepię . Kon sty tu cja .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na dzień dzisiejszy, zbierają szczepionki aby wystarczyła na wszystkich emerytów. Wtedy to dopiero zaczną ich szczepić i będą padać jak kawki - takie jest moje zdanie. Bo dziwne że lekarzy szczepią Pfizera a emerytów moderną???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jak seniorzy to przeżyją to może zdecydują się na mszach rozpocząć badania .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szambo - wywóz (41 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry