Widok

Quando

Quando Ujeścisko Armii Krajowej Temat dostępny też na forum:
Quando powstaje na gdańskim Ujeścisku, pomiędzy ulicami Warszawską i Armii Krajowej. W bezpośredniej okolicy znajduje się rozwinięte w ostatnich latach dzielnicowe centrum ze sklepami i punktami usługowymi. Na przeciwko inwestycji znajduje się nowe przedszkole, a w pobliżu są szkoła podstawowa i gimnazjum.

Dojazd do centrum al. Armii Krajowej zajmuje niewiele czasu, korzystać można również z ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Quando

Co sądzicie o tej nowej inwestycji domowej Ekolana ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

temat hałasu dośc dobrze analizowałem. w końcu kupiłem tam nieruchomość:)
zaważyła bliskość miasta, i dość atrakcyjna cena

o ile pamietam , planowane jest 5-6 rzędów domów, hałas może być dokuczliwy w rzędach blisko AK

w rzedach bliżej przedszkola (w tę stronę teren opada) nie jest źle..

no może w ogródku coś tam będzie trochę słychać, ale w samym domu - niekoniecznie (robiłem "testy" że już jakikolwiek hałas z armii krajowej, jeśli się przebywa w zamkniętym samochodzie zaparkowanym przed przedszkolem, jest doskonale wytłumiony). wiec do domu też nie powinno zbyt wiele szumu przenikać.

PS jeśli tez ktoś tam kupił nieruchomosć- prosze o wpis na forum, może się skontaktujemy i wymienimy doświadczenia dot. inwestycji?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo się wybiera ciszę za miastem albo życie w mieście i hałas.
Można kupić wypasiony apartament na Przymorzu, Zaspie za tą samą kasę i także będzie hałas.

Także robiłem podobne testy, przeanalizowałem plusy i minusy - wyszło, że jest to ciekawa propozycja i się zdecydowałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

sąsiedzi

Witam nowych sąsiadów :)

również zakupiłam przedmiotową nieruchomość, zdecydowanie ceny do bliskości centrum wychodzi na plus. Nie wydaje mi się by problem hałasu był tak uciążliwy, obecnie mieszkam na 5 wzgórzach i wieczorami na balkonie słychać szum obwodnicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzień dobry

dzień dobry sąsiedzi:)

jeśli ktoś kupił dom w tej inwestycji i chciałby sie skontaktowac, to podaje email:

quando1234@gmail.com

w miejsce 1234 należy wstawić 4 ostatnie cyfry numeru ks. wieczystej z umowy(z pomnięciem cyfry kontrolnej)- zabezpieczenie przed spamem

podrowienia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

Nie znalazłem nigdzie informacji o typie ogrzewania. Ogrzewanie jest miejskie czy każdy dom we własnym zakresie musi dodatkowo zadbać o ogrzewanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

każdy dom we własnym zakresie, ogrzewanie gazem, w cenie domu piec gazowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam

My również kupiliśmy inwestycje i miejsce wydaje nam się świetne (blisko do obwodnicy i do centrum).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam nowych sąsiadów , hałas jest i będzie w większości inwestycji blisko centrum. Oglądałem mieszkania na Migowie i Morenie też jest głośno a cena za metr dużo wyższa . Chciałem wyprowadzić się z Ujeściska ze względu na korki ale okazało się że na Migowie jest jeszcze gorzej ,a na Morenie tylko minimalnie lepiej. Moim zdaniem stosunek ceny za metr do lokalizacji bezkonkurencyjny. Do tego brak czynszu, który w oglądanych inwestycjach wynosi ok 500-700 zł za mieszkanie ok 70 m2. Dodatkowy plus deweloper u którego kupiłem poprzednie mieszkanie ,z którego byłem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy ktoś sprawdzał co będzie między domami Quando a osiedlem Słoneczne Wzgórza? jest tu bowiem kawałek zieleni i boję się, że to zabudują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak

Jest plan zabudowy przeznaczony pod budynki do 4 pięter. Podejrzewam że niestety zostanie to zabudowane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety na zachod od quando raczej bloki, tak mi powiedzieli ci co tam koparkami teren przekopywali. Ale moze lepsze ladnie zagospodarowane bloki niz byle jaka laka zarosnieta chwastami. Z kolei na wschod od quando dzialka jest chyba na sprzedaz i tutaj najbardziej obawiam sie ewentualnych blokow. W plan zahosp. Teren jest info ze jak ktos sprzeda wschodnia dzialke to bedzie musial ustanowic przejscie do cmentarza, zawsze to jakis alternatywny sposob aby sie wydostac z osiedla(piechota, rowerem).z dobrych wiesci- trwaja bardzo konkretne prace nad budowa linii tram(niestety na razie bez jezdni dla aut.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś już odebrał dom? Jakieś uwagi? Mają spory poślizg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ściany wewnętrzne z kartongipsu

Sciany wewnetrzne z kartongipsu, dach właściwie bez izolacji, do tego ogródki ze skarpami i o łącznej powierzchni 48m2., Nie wiem jak można zapłacić ponad pół miliona za dom w takim standardzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

poprosze o alternatywną, jak rozumiem - dużo lepszą? - propozycje
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

mozna sie wybudowac w baninie za mniejsza kase z ceglami silka jako sciany dzialowe i z duzym ogrodkiem? mozna. ale ja wole maly ogrodek ze skarpa ale za to szybki dojazd. dla porownania: znajomy buduje sie sie w baninie- dojazd w sobote z centrum gdanska 25 minut. z czego ostatnie 5min po takich wybojach ze szkoda samochodu(mimo ze sluzbowy....). no i ta miejska komunikacja z/do banina , niby jakas jest ale jakby jej nie bylo. nie, dziekuje:)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

sąsiedzi

witam, my również zakupiliśmy tam dom, odbiór na początku kwietnia, czy wiadomo może juz jakie będą miesięczne opłaty, woda, prąd i gaz, ale dojdzie jeszcze konserwacja bramy czy odśnieżanie naszych dróg osiedlowyh.. czy może wiadomo komuś coś na ten temat?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do opłat to pewnie ciężko to oszacować ale ponoć na osiedlu ma być powołany administrator. Jak sądzę on będzie odpowiedzialny za odśnieżanie na drodze tej głównej co każdy ma w niej udział, a co do dróg dojazdowych do samych szeregów to oby też i tam było odśnieżane :) Myślę, że to też ustalimy później jako wspólnota mieszkaniowa. Fundusz remontowy pewnie jakiś będzie na ewentualne naprawy bramy itp. Mam nadzieję, że Ekolan zadba też o ładną zieleń na osiedlu żeby nie było nam ponuro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to będzie tak,że do całości będzie administrator a niezależnie każdy szereg będzie mikro-wspólnotą? Czyli np. za 15 lat wymiana dachu dla całego budynku będzie realizowana z funduszu remontowego mikro-wspólnoty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspólnota pewnie będzie na wspólnej drodze w której są udziały i tyle. Domy z gruntem są własnościowe więc jak cieknie dach to sam dbasz i płacisz - mały wyjątek (małe domy są łączone po 2) - tu wspólnie dbacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z ciekawości udało się Wam coś utargować z deweloperem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sądząc po szybkości sprzedaży to raczej ceny były te same - dodawali (jak w salonach samochodowych) pierdoły (parapety) i tak wliczone w cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaka była szybkość sprzedaży? Szybko schodziły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsi kupujacy mieli w cenie (podobno) np brame garazowa otwierana elektrycznie. ale mam co do tego watpliwosci,ktos potwierdzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My dostalismy brame na pilota:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to gratulacje;) bo wg oficjalnego cennika za brame otw. elektrycznie trzeba bylo chyba ponad tysiaka zaplacic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a normalnie na rynku napęd MIDO kosztuje 549zł z pilotami. Dobre i to :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no to szalenstwo myslelem ze z 2-3% zjada z ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

+koszt instalacji(kolejne pare stowek?)... niby wg instrukcji montaz to nic strasznego, ale jednak zeby to samemu zrobic trzeba miec smykalke do takich prac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena za m2 i tak calkiem atrakcyjnaJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie dorzucili

Instalacje kominkowa i piecyk z zasobnikiem (maly domek). Sciecie ceny bylo praktycznie nieosiągalne, ja swoja nieruchomosc rezerwowalem w styczniu, po miesiacu bylo kilka osob w rezerwie na kazdym domku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś już odebrał dom? Jakieś uwagi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze odbiory jeszcze w kwietniu-informacja z dzisiaj. Na budowie jednak niezły "meksyk".Podzielcie sie prosze po odbiorach na co zwrocic uwage.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

odbiory

z tego co wiem to odbiory planowane są na 20 kwietnia i później na 25 kwietnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A odbiory domów są tak jak planowano, czy są jakieś opóźnienia?
Ekolan wpisuje w umowy, że o odbierze poinformują do dnia. Np Mówią przed kupnem że odbiór we wrześniu, a w umowie potem, że do 29 września raczą poinformować o dacie odbioru. Ciężko sobie coś zaplanować. Nastawiam się na to ze na z remontem wejdzie się we wrześniu, a tu mogą przedłużać odbioru w nieskończoność...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani z Ekolanu zapewnia,ze te odbiory"wrzesniowe" to moze nawet szybciej beda. My ustawiamy ekipe budowlana na pazdziernik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja odbieram za kilka dni. do pierwszego rzedu budynkow jest juz swobodny dostep i mozna sobie je poogladac. niestety, inwestycja jak na razie wyglada na niedorobiona, wykonana jak najmniejszym kosztem. np daszki nad drzwiami wejsciowymi- jakas plyta betonowa, nieotynkowana(niepomalowana?)... slabo to wyglada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

płyta jak płyta taki "design" - jednym się podoba (i robią sobie ściany wewnątrz mieszkania z płyt betonowych) innym nie.

Co do odbiorów to - ściany mokre (tynki nasiąknięte wodą), posadzki po postawieniu ścianek zaczynają pękać, przedproże wjazdowe do garażu popękane - można je wyciągnąć od zewnątrz, balkony zabezpieczone tylko folią w płynie - lepiej po tym nie chodzić bo można uszkodzić i będzie leciało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki za konkretne uwagi.
czy deweloper opisane usterki uznał za zasadne czy był z tego jakiś problem?

to że ściany mokre to chyba dlatego, że najpierw były robione elewacje a dopiero potem tynki w środku, taka kolejnośc chyba nie jest właściwa? przez płot widziałem jak do domów wstawiali osuszacze..a to chyba był styczeń,

mam dodatkowe pytania, nie znam się na budowlance wiec wole się upewnić:

-o czym świadczą pękające posadzki? słaba jakość materiału, za cienkie, zła technologia wykonania?

-co do izolacji balkonu- w takim razie trzeba chyba jak najszybciej położyć płytki, ewentualnie za jakiś czas przed położeniem płytek taras jeszcze raz "zalać" folią? - to chyba rozwiązuje problem?

- ostatnie pytanie - o tym przedprożu - domyślam się że chodzi tu o jakiś popękany beton, który się kruszy i można go kawałkami powyciągnąć spod bramy ? tak to sobie jako laik wyobraziłem?

a równośc ścian / tynków, poziomy, piony, elektryka, okna , drzwi jak na razie bez zastrzezeń?

pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

- mokre ściany osuszają - wstawili osuszacze
- przyczyn pękania posadzki jest wile - dość często się to zdarza i to różnym deweloperom
- popękany beton w przedprożu przed garażem
- odchyłki w posadce w granicach normy
- ściany na profilach więc równe
- jeszcze nakombinowali z wentylacją - w przedsionku i garażu jest grawitacyjne natomiast w reszcie domu mechaniczna wymuszona - cały czas pracują wentylatory na biegu jałowym. Drzwi z przedsionka do domu muszą być szczelne - żeby nie zaciągało ewentualnie gazu do wewnątrz mieszkania.
- zawory wody i wodomierz zajmują kawał ściany i bezsensownie traci się miejsce w przedsionku - mogli je zrobić pod piecem lub w garażu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

- czy ktoś ma odbiór końcowy - z pozwoleniem na użytkowanie?
- na chwilę obecną robią chyba odbiory techniczne - bez pozwolenia na użytkowanie. Teoretycznie oni są nadal właścicielami i jest to plac budowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rowniez tylko odbior techniczny. Kiedy odbior koncowy i wizyta u notariusza tego nie wiem, ale akurat jestem w takiej sytuacji ze poki co nie spieszy mi sie z przeprowadzka. Z tego co slyszalem ma sie tez odbyc odbior terenow wspolnych, jak rwoniez beda sie jeszcze toczyc prace porzadkowe w naszych ogrodkach i dalsze "nasadzenia"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

- a co będzie jak coś jest źle wykonane i nie będzie zgody na użytkowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

usłyszałem od przedstawicielu Ekolanu, że parę osób zgłaszało zastrzeżenia co do wyglądu daszków - i w związku z tym Ekolan planuje coś z wyglądem daszków zrobić (pomalować, otynkować czy jeszcze coś innego)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć

pytanie do wszystkich, czy komuś się udało "wydobyć" od dewelopera projekty budowlane? chodzi o to żeby mieć dokumentację instalacji elektrycznej, rozrysowane miejsca gdzie w ścianach / podłogach pochowane są rury wod - kan itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno dokumentacja ma zostać wydana przy odbiorze końcowym,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ekipa budowlana

Szanowni Sąsiedzi,

z odbiorów kwietniowych,

czy ktoś ma godną do polecenia ekipę budowlaną, lub będzie chciał się podzielić opinią po przeprowadzonym u siebie remoncie?

Poszukuję sprawnej ekipy na wrześniowy odbiór.

pozdrawiam
Paulina
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rolety TOPROL

Witam mogę polecić firmę TOPROL -rolety solidnie i fachowo zrobili rolety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z takich dodatkowych info, to slyszalem ze ekolan dogadal sie z upc jesli chodzi o dostarczanie interentu i kablowki(upc poolozylo swoje kable). na tup etapie chyba bedzie ciezko o jakiegos alternatywnego dostawce? bo moze i upc jest solidne ale niestety z reguly najdrozsze... jeszcze jestem ciekaw co sasiedzi sadza o tym aby zglosic do ekolanu propozycje wstawienia w docelowe ogrodzenie furtki w polnocno-wschodnim narozniku ogrodzenia- bylaby szybsza mozliwosc dotarcia do ulicy cedrowej i stad np w strone ist. przystanku tramw.?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A sąsiedzi którzy już odebrali? Co powiedzą na temat dostawcy internetu? Bramka super, ale będziemy wychodzić na działkę sąsiada chyba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba nawet ci co odebrali domy , nie maja jeszcze umow z upc, troche za wcześnie na to:)
co do wyjścia na działkę sąsiada - no niekoniecznie by tak było, wzdłuż armii kraj, jest pas terenu należący do Skarbu Państwa, gdyby furtka była niedaleko domu 5.10 / miejsc parkingowych, to wyjście by było właśnie na ten pas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jedyną opcją dojścia do Cedrowej jest "ciąg pieszo-rowerowy" wpisany w plan zagospodarowania na prywatnej działce na końcu Kołodzieja - prawa strona osiedla. Teoretycznie można tamtędy chodzić - teoretycznie, bo jest płot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiście, "ciąg pieszo-rowerowy" to oficjalne planowane dojście. ale do zrobienia jedynie jak obecny właściciel sprzeda działkę i ktos zacznie na niej budowac (nowy właśc. nie dostanie pozw. na bud . bez uwzględnienia dojścia do Cedrowej zgodnie z planem). tylko że na to być moze przjdzie nam czekać latami ... dlatego "nieoficjalne" przejście wzdłuż Armi Kraj. byłoby nam chyba bardziej na rękę. ja zanim osiedle ogrodził ekolan wielokrotnie tym pasem przejeżdżałem rowerem - brak chodnika oczywiście i w razie deszczu trochę błota, ale lepsze to niż nic..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontakt

Witam sąsiadów :) Odbiór mam co prawda we wrześniu, ale co myślicie o pomyśle abyśmy mieli jakieś "swoje" miejsce na dzielenie się opiniami, wiadomościami o sprawach osiedlowych? Myślałem o forum na mojeosiedle lub jakieś grupie na FB?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem za (i bardziej mi pasuje mojeosiedle)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

doskonały pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety administracja mojeosiedle ma mnie gdzieś, także póki co zapraszam na grupe FB - Quando Ekolan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy udał się stworzyć grupę ? Szuka na fb i nie widzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy w wyszukiwarce wpisać Quando Ekolan :) Niestety linka nie wkleję, przez filtr antyspamowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ale to nie działa. Może to jakas grupa zamknieta? działa normalnie innym ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

innym tez nie działa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam w wyszukiwarce i nic ; ( czy ta grupa ma ustawienie tajna czy zamknięta ?bo jak tajna to nikt jej nie znajdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa jest zamknięta

Niestety, 5'ciokrotna próba wklejania linku na różne sposoby spaliła na panewce. Mogę podać numer grupy: 470217266657722

Być może przyda się tym sprytniejszym ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

grupa FB

rzeczywiście wyszukanie grupy z początku wydaje się utrudnione, jednakże w wyszukiwaniu należy zaznaczyć, że wyszukuje się spośród grup, nie osób i dopiero wtedy wyskakuje od razu. Popróbujcie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiór

My już po odbiorze. Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Sciany i sufity co prawda wymagają spachlowania ale za to posadzka betonowa jest tak dobra że nie muszę robić żadnej szlichty pod panele winylowe. Trawka zasiana, drzewka posadzone, droga z kostki pod sam garaż. Naprawdę jestem miło zaskoczony. Wszystkie usterki kierownik wziął na klate i do końca miesiąca będą usunięte. Sprawdźcie dokładnie szyby bo my mamy 2 do wymiany i większość do polerowania. Podoba mi się też że dostaliśmy porządne wentylatory Maico, osprzęt elektryczny Hager, takie szczegóły ale widać że deweloer dba o jakość i nie chce mieć problemów przez 5 lat rękojmi. Good job!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odbiór

Dzięki za za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osprzęt elektryczny jest ze starych zapasów (tzw. leżaki magazynowe), które zostały po innych budowach podwykonawcy. Sciany dzialowe z karton gipsu zamiast silki/ytong w klasie akustycznej. Sciany nosne z gazobetonu/suporexu zamiast z porothermu. Brak możliwości zostawienia auta przed garażem, bo jak sąsiad wpadnie na taki sam pomysł, to już inne auto nie przejedzie. Panie Michale, Pan chyba jest z Ekolanu lub nie zna się na ergonomi w budownictwie. Od generalnego wykonawcy po podwykonawców wszyscy się dziwią, dlaczego tak znany i uznany deweloper jak Ekolan przyciął na materiałach na tym osiedlu. Tym bardziej, że ceny tych szeregów nie były rewelacyjne. Sam zastanawiałem się nad kupnem tego szeregu, ale jak zobaczyłem na miejscu podczas budowy jak i z czego są wykonane oraz jak wygląda ukształtowanie terenu, mikroogródki i brak miejsc postojowych przed garażem, to zacząłem się mocno zastanawiać. Po rozmowie z innymi podwykonawcami byłem już pewny, że to te szeregi to nie są dobrej jakości budynki. Poczekajacie 4-6 lat , jak zaczną wychodzić pierwsze skutki oszczędności, a część poznacie już tej zimy jak zaczniecie porównywać koszty ogrzewania ze znajomymi z domów wykonanych z lepszych materiałów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem po odbiorze ,widać oszczędności głównie na podwykonawcach (najwięcej poprawek przez niechlujną robotę), myślę że materiały kwestia gustu , każdy budowlaniec mówi co innego . Zamiast zostawiania auta przed garażem mam fajny taras i to mi pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Mam takie pytanko, bo przegapiłem moment w którym to osiedle pojawiło się w sprzedaży i jak się zorientowałem to już niec nie było.
Czy ktoś może podać mi ceny tych domków szeregowych (chodzi mi o ceny domów 80m2, 122 m2 i 166 m2. Mogą być przybliżone - po prostu chciałem się zorientowąć po ile one były sprzedawane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

122m2 od 470-550 tys, z ogrodem na południe droższe o ok 50 tys ,80m2 chyba 370 tys
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolny Sopot

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry