Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super rehabilitacja wątek zamknięty Trafiłam do R-Cito nie z polecenia ale z Facebooka opinie wspaniałe i ja...
~Halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Poooolecam wątek zamknięty Trzech ortopedów nie wiedziało co jest z moimi KOLANAMI- zgadł Mariusz :). 10...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

polecam zdecydowanie wątek zamknięty Dwa lata temu zlamalem noge. Potrzebowalem rehabilitacji i pomocy. Na NFZ nie...
~Jacek Szalkowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

POLECAM :) wątek zamknięty Do R-Cito dostałam się z polecenia innych pacjentów i również z przyjemnością...
~MJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Dziękuję! wątek zamknięty Dziękuję p. Grzegorzowi za fachową pomoc, wsparcie i bardzo indywidualne...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Problemy z kręgosłupem i nogą. wątek zamknięty Dziękuje bardzo za udzieloną pomoc. Dobrany rehabilitacyjny okazał się bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Trafiłam tu po operacji łokcia i miesiacu trzymania ręki na temblaku. Po tym...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo!!! wątek zamknięty 10 zabiegów! Bolało bardzo, ale efekty czuję... Inni widzą! Przemiła...
~Teresa Żytkowiak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Polecam R-CITO każdemu kto chce wrócić do pełnej sprawności wątek zamknięty Polecam z całego serca, młodzi, wykwalifikowani fizjoterapeuci sumiennie i z...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

rehabilitacja godna polecenia wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce zamienić ból na radość życia! Przyjazna atmosfera i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam!!!!!! wątek zamknięty Pracownicy gabinetu bardzo mili ,na kazde pytanie odpowiadaja profesjonalnie....
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!!!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam p.Grzegorza Doskonały fizjoterapeuta !!!! Bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

100% wyleczona kontuzja kolana i kregoslupa wątek zamknięty Polecam wszystkim , ktorzy chca sie wyleczyc za wlasne pieniadze a nie...
~Freelancer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Polecam terapię indywidualną w R-cito jest najbardziej skuteczna z wszystkich...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Polecam bez cienia wątpliwości wątek zamknięty Pan Szymon bardzo cierpliwie i skutecznie zajął się moim kręgosłupem w...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Pan Szymon stawia na nogi jak nikt inny - wiem bo trochę...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Polecam R-Cito i Pana Szymona wątek zamknięty Polecam zabiegi u Pana Szymona, mój podopieczny miał zabiegi na staw skokowy...
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

R-CITO rehabilitacja wątek zamknięty Szczerze polecam usługi w R-CITO. Trafiłem do Nich z polecenia lekarza...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Pełen profesjonalizm 100% diagnoza i praca z pacjentem. wątek zamknięty Do placówki R-CITO trafiłam szukając pomocy. Od zawsze walczyłam z narastając...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Profesjonalizm i niesamowita skuteczność! wątek zamknięty Do Pana Grzegorza trafiłem z silnym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa ,...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry