Rafał Markiewicz - Coach

Coaching

Gdynia, Lipowa 16C/8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - ocena nowy temat Decyzja o współpracy z Rafałem była jedną z moich najlepszych w karierze...
~Karolina
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 marca 2024

Niezadowolona - ocena nowy temat Niestety pomimo pozytywnych opinii, moje doświadczenie na sesji u Rafała jest...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Paweł - ocena Opinię piszę po pół roku działania z Rafałem serdecznie polecam! Z każdego...
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Karolina - opinia Rafał ma bardzo szeroką wiedzę biznesową i życiową. Do tego dokłada dużą...
~Karolina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

Tomasz - opinia Przyszedłem do Rafała w trudnym dla mnie czasie. Byłem zdemotywowany w pracy...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Jestem po kilku spotkaniach z Rafałem. Z czystym sumieniem mogę polecić go...
~Michał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Bartosz Rychlicki - opinia wątek zamknięty Najprościej ująć można to tak: Jeżeli będę potrzebował, to na pewno wrócę do...
~Bartosz Rychlicki
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Do Rafała trafiłam z polecenia. Moje życie stanęło na głowie, jedna decyzja...
~Justyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Jola L - opinia wątek zamknięty Zmiana pracy, przeprowadzka do nowego miasta i sporo rozterek. Rafał na...
~Jola L
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 grudnia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Dziękuję Rafale za bardzo owocną współpracę:) Dzięki współpracy z Rafałem...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 października 2020

RadekO - opinia wątek zamknięty Do Rafała trafiłem z polecenia znajomego, który kiedyś był jego klientem....
~RadekO
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Mar.Se - opinia wątek zamknięty Ukończyłam serie spotkań z Rafałem miesiąc temu, mogę powiedzieć że w końcu...
~Mar.Se
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Najbardziej kompetentny i profesjonalny coach jakiego poznałem. Pomógł mi w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 stycznia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług coachingowych Rafała i była to jedna z moich najlepszych...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Polecam! wątek zamknięty Miałam z Rafałem kilka spotkań które zaowocowały w rozwiązaniu kilku...
~Ira
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Konkret i dobra atmosfera pracy - polecam wątek zamknięty Rafała polecił mi znajomy, który korzystał z jego usług wcześniej. Miałem dwa...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Miałam 2 spotkania z Rafałem w poniższej sprawie. Potrzebowałam motywacji,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

Spotkanie z nim to dobra inwestycja wątek zamknięty Wyjątkowo uporządkowany i ogarnięty facet. Pomógł mi postawić pewne kwestie w...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Polecam tego coacha, jest świetny wątek zamknięty Korzystałam z usług Rafała. Świetny kontakt, super współpraca i mega...
~Magda B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Polecam, bardzo mi pomógł wątek zamknięty Bardzo fajny coach. Widać, że to praktyk z bogatym doświadczeniem zawodowym w...
~Wojt
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry