Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam bardzo miła obsługa, krótki czas oczekiwania wątek zamknięty W dzisiejszych czasach , gdzie większość ludzi woli wystawiać negatywne...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

dyskoliza - cudowna metoda wątek zamknięty Bardzo cierpiałam na bóle kręgosłupa - zwyrodnienie kręgów lędźwiowych. Nie...
~Jolanta
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2011

Nie odbierają telefonów wątek zamknięty Trudno mi ocenić jakikolwiek punkt poza obsługą, którą oceniam na 1....
~Paweł
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Dla mnie super wątek zamknięty Dzwoniąc w poniedziałek na rezonans magnetyczy umówiono mnie na sobotę. Pół...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

pytanie wątek zamknięty Czy dokumentacja dołączona z poprzednich badan MRI, TK (płytka, opis) jest...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Kama - opinia wątek zamknięty Orzystalam juz nieraz z tego typu placowek medycznych lecz w zadnej...
~KAMA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

opinia wątek zamknięty Witam .robilam rezonans magnetyczny w tej przechodni niesamowicie mila...
~Tersa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Hallo wątek zamknięty Oczekujemy ustosunkowania się placówki w zakresie nie odbierania telefonów....
~Julia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Obsługa- śmiechu warte wątek zamknięty Badania w porządku. Nie mam się do czego przyczepić. Czas oczekiwania na...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

najlepsza placówka w Trójmieście. wątek zamknięty Problemy z kręgosłupem mam już od kilku lat, robiłam rezonans w Gdyni na...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Nie wszystko źle wątek zamknięty Korzystałam z usług dwukrotnie. Rzeczywiście - panie z recepcji zachowują się...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Zero kontaktu wątek zamknięty Czekam na wyniki drugi miesiąc. Podobno miały być wysłane w przeciągu 2-3...
~W
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Polecałem znajomemu zeby zrobil rezonans w radiologice, bo sam dwukrotnie u...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Obsługa recepcjonistek, pseudo pielęgniarek = TRAGEDIA wątek zamknięty Recepcjonistki uważające się za ordynatorki oddziału czy też właścicielki...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ wątek zamknięty Profesjonalna i baaardzo miła obsługa. Czas badania zleciał bardzo szybko....
~trololololo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Obsługa życzliwa i sprawna. Ponieważ wynik był potrzebny na następny dzień...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

......... wątek zamknięty Umówiona wizyta na godzinę.Po 40-to minutowym oczekiwaniu rezygnacja.Pani z...
~zrażony
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2009

Radiologica wątek zamknięty Jestem bardzo zdziwiona opinią państwa,ja jestem zadowolona podejściem i miła...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

Wszystko OK wątek zamknięty Powiem szczerze, że dziwią mnie te negatywne opinie. Korzystałem z usług pod...
~sdaddy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

19

wątków

do góry