Własne przygotowanie do egzaminu praktycznego uważałem jako właściwe, ale wiadomo - stres zawsze może wszystko zmienić. Moim egzaminatorem była Pani Magdalena Zamorska. Osoba sympatyczna - w moment zdjęła ze mnie element stresu z uwagi na bardzo detaliczny sposób wprowadzenia w egzamin, sposób jego przebiegu i egzekwowania tego czy ja jako zdający poprawnie rozumiem to co mam wykonać. Nim zdążyłem o to poprosić Pani Magda dała mi możliwość wykonania jazdy testowej z czego i tak chciałem skorzystać. Krok dla lepszej pewności siebie na placu !! Manewry na placu wykonane bezbłędnie z uwagi na bardzo dokładne, spokojnie przekazywane instrukcje. Przed wyjazdem na miasto również dokładny instruktarz zachowań, poleceń itd.. Wszystko klarownie i zrozumiale bez zbędnych komentarzy. Jako kierowca osobówki ze sporym doświadczeniem od razu zrozumiałem, że TA Pani nie prowadzi egzaminu dla pozoru. Objechałem taką trasę, na której przetestowano niemalże wszystkie warianty. Informacje o manewrach otrzymywałem z wyprzedzeniem a asekuracja mnie jako zdającego była błyskawiczna ze strony Pani Magdy. Osoby potrafiące obserwować otoczenie zrozumieją !! Gratuluję Pani Magdzie profesjonalizmu !!!