Widok

Rajska Góra w Górze.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ktoś, coś słyszał nt. tego miejsca? a może ktoś organizuje wesele, niebawem, mile widziane refleksje i doświadczenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
My mamy tam wesele za 6 miesięcy ;) na razie nic nie wiemy, zbieram się do napisania maila żeby dopytać się o szczegóły np. dekorację.
fajnie że jest nas tu więcej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też za 6 miesięcy, konkretniej 7 września a Wy ??
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy tam wesele za dwa miesiące. Dworek jest świetny :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
podziel się koniecznie wrażeniami;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę nikt?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, moją opinię po naszym weselu zamieściłam bezpośrednio w opiniach o dworku Rajska Góra. W skrócie: jesteśmy bardzo zadowoleni, goście również, wiele osób powiedziało, że nigdy nie było na tak udanym i dobrze zorganizowanym weselu. Obsługa świetna, dekoracje cudowne. Wszystko naprawdę super. Pozdrawiam serdecznie, Emilia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Serdecznie polecam

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na weselu u kuzynki. Jedzenie bardzo dobre, dodatkowo młodzi dostali gratis stół wiejski - rewelacja, nie przepadam za kiełbasami, ogórkami i samlcem, ale te były przepyszne! jako zakąski idealne. Obsługa dobra. Jedyne minusy: mały parkiet - przy 100 osobach był wielki problem z utworzeniem "kółka". Zwróciłabym też uwagę obsłudze, aby uzupełniali papierowe ręczniki w toalecie - bardzo szybko się skończyły. Ale to już takie czepianie się, bo dobrej zabawy nie popsuło :) A sala - prześliczna, ogród też :) Gdyby nie to, ze miejsca jest mało to na pewno zrobiłabym tam wesele :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja byłam tam na balu karnawałowym na 150 osób i jakoś parkiet dawał radę, więc bez przesady tak źle z tym miejscem do tańczenia nie jest. Jedzonko faktycznie pierwsza klasa, a obsługa rewelacja!!! Pokoje mają też niczego sobie i przede wszystkim otoczenie - zdala od zgiełku wielkiego miasta, a dojazd bardzo dobry. Także polecam nie tylko na wesele:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Miałam tam wesele, jedzenie super, wystrój super, obsługa super, ale pewien mały szczególik.... Parkiet jest czymś chyba pastowany, nie wiem czy tak powinno być ale miałam całe czarne buty i u dołu sukienkę, w pewnym momencie dziecko się przewróciło na parkiet w białych rajstopkach i były czarne, bałam się tylko że ktoś z gości albo ja sama się potknę i będę miała sukienkę brudną. Nie wiem może parkiety się pastuje, ale dlaczego czarną pastą ? Może czymś innym trzeba spróbować?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elegancki wystrój, super obsługa, jedzenie rewelacyjne! 10/10
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
My już po weselu :) Było fantastycznie, lepiej trafić nie mogliśmy. I jedzenie i obsługa godna polecenia a miejsce samo w sobie ma bardzo fajny klimat. Mmm moglabym mieć wesele jescze raz :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam tam (po raz pierwszy) w kwietniu 2013 na weselu i musze przyznac,ze do samego rana było wzorcowo. Obsługa (zwłaszcza kelnerzy) szybka i kulturalna, jedzenie urozmaicone i oryginalne (marynowany łosoś na przystawke był obłędny!!!), okolica także miła(na ewentualne spacery). Dekoracje stołu były równiez nietuzinkowe, eleganckie-az miło było popatrzeć. Starszemu pokoleniu oczywiscie bardzo podobał sie stół z tradycyjnymi przysmakami (smalec, kiszone ogórki, swojskie wędliny). Podsumowując: naprawdę sympatyczne i profesjonalnie przygotowane miejsce,polecam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam miałam ostatnio okazję oglądać dworek, czytałam wcześniejsze opinie i faktycznie nie są przesadzone miejsce jest urocze ciężko opisać ale po prostu każdy detal tam jest zrobiony z gustem nawet takie rzeczy jak zagroda dla zwierząt czy ognisko amfiteatr o budynku nie wspominając... długo by wymieniać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nasze wesele było bajeczne, wszystko było tak jak sobie wymarzylismy, to miejsce ma w sobie to coś czego w innych miejscach nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry