Ranczo Weterynarza

Hotele dla zwierząt

Grabiny-zameczek, Rycerska 32

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Świetne podejście do naszego owczarka oraz do innych psów. Szczerze polecamy:...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 11 czerwca 2023

M - opinia Drugi raz zostawiam pieska i drugi raz jestem zadowolony!
~M
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 maja 2023

Bambo - opinia Wysoka jakość serwisu, mój Labek zawsze chętnie tam wraca. Polecam
~Bambo
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Bardzo przyjazne, piękne i zadbane miejsce. Od razu...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Super, jeszcze raz super pies wrócił zadowolony ,a my jako właściciele psa w...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

~Marzena Rotmanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

No i po kłopocie ! wątek zamknięty Pierwsze rozstanie po 6 latach z psiakiem to stres dla zwierzaka i...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

super! wątek zamknięty Mozemy goraco polecic ten hotel jako przyjazne miejsce dla pupili na czas...
~agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Opieka nad psem na najwyższym poziomie, widać, że Właścicielka podchodzi do...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

Polecamy gorąco!!!! wątek zamknięty RANCZO WETERYNARZA Serdecznie polecamy Ranczo weterynarza. Hotel prowadzi...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Opieka dla psiakow wątek zamknięty Goraco polecam ten hotel.Wspaniala opieka zarowno od strony fachowej jak...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Wspaniały hotel wątek zamknięty Wspaniała obsługa fantastyczne miejsce dla naszych pociech. Polecam
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Cudowne miejsce! Polecam gorąco! wątek zamknięty Sytuacja życiowa zmusza mnie to oddania co jakiś czas mojego psa do hotelu....
~Kasia&Lander
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Super miejsce! Gorąco polecam!!! wątek zamknięty To wspaniałe miejsce, przepełnione miłością do zwierząt. Właścicielka z...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2016

Ulubiony ogród Rokfolda ;-) wątek zamknięty Polecam gorąco Ranczo Weterynarza, bardzo dobra opieka i czystość, każdy AZOR...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

W hotelu jak w domku wątek zamknięty Bardzo polecam hotel dla piesków, jesteśmy stałymi klientami, mamy pełne...
~ANNA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Ekskluzywny a jakże pełen miłości hotelik dla piesków wątek zamknięty Gorąco polecam hotelik Państwa Grabowskich. Wyjeżdżając na wakacje byłam...
~Katarzyna M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem gorąco polecam Ranczo Weterynarza. Pełen profesjonalizm,...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Więcej niż hotel dla zwierząt. wątek zamknięty Długo nie mogłem się zdecydować ale w końcu decyzja zapadła. Jadę na narty a...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Polecamy!!! wątek zamknięty Gorąco polecamy to wspaniałe miejsce - ja i mój Rysiu ( 2 letni labrador,...
~Irmina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry