Widok

Ratunku!! INTERCYZA!

Wesele Temat dostępny też na forum:
Na 3 tyg. przed ślubem mój narzeczony przebąkuje coś o intercyzie... Jestem załamana!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak przekonac narzeczonego ze to zly pomysl? jakich argumentow uzyc??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie jestem Lena21, to naprawdę nie moja wina, tak już jest i nic na to nie poradzę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheheheheheheheheheheh ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lena21, jesli ty nie chcesz rozdzielnosci majatkowej między wami, to jej nie będzie. Do tego jest potrzebna zgoda obydwu stron, wiec nie ma sie czym martwić, ze twój przyszły mąz cos takiego zrobi bez twojej zgody.


(intercyza to nazwa umowy, a nie ustroju majatkowego)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie, że nie posłuchają, bo baby to głupie są... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Założyłbym, ale ja nie zawieralem i nie będę zawierał intercyzy... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będziesz zadzierać nogę, jak burek, wypychać biodra stojąc okrakiem, czy z przysiadu?

PS mam na myśli to olewanie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
flagon daj spokoj, Twoje wypowiedzi w niczym nie pomagaj, moze rozpoczniesz jakis wlasny watek????????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia masz rację, jednak nie przemawia do mnie instytucja intercyzy, mimo wszystko :( tak jak mowilam, malzenstwo staje sie firma, z dwoma wspolnikami, jakos tego nie widze :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na sprawę cycusia czy pozycji? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak rozumiem, to jest jakiś powód, ale w tym konkretnym przypadku są to raczej kalkulacje cwaniaczka geszewciarza, jak okpić ewentualnych wierzycieli gdy splajtuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia.. dziewczyny i tak cie nie posłuchają ;-) a szkoda

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny nie odpisujcie w ogole nawet nie ma sensu czytac tych wypocin-olewamy wszytskie wypowiedzi-to kretynizmy nie wnoszące niczego wartościowego-a na pewno w niczym wam nie pomoze!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytam cipcia, czytam:-)
Małżeńtwo to nie tylko związek na dobre ale i ...złe chwile.
A inetrcyzę można różnie tłumaczyć...
Gdy się konia siodła, daje się mu często, a to skórkę chleba do pyska albo i nawet cukru... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe spojrzenie.... ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lena ...wychodzi na to że narzeczony chce abyś była bezpieczna pod kazdym względem ...to chyba dobrze , nie ? :)))

zyczę , aby wszystko się dobrze ułożyła :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz my tez myslelismy o intercyzie,własnie z jednego konkretnego powodu.Moj przyszły maz ma firme ,wiec nie daj boze cos sie stanie wpadnie w długi itp to intercyza w tym wypadku jes t jedynym wyjsciem abyśmy nie stracili dorobku całego zycia oboje...gdyz jego długi można wtedy sciagnąc tylko z jego konta , z jego dorobku-ja pozostaje nieobarczona finansowo i mozemy dalej zyc spokojnie majac jakies pieniadze na start....to tak bardzo prosto wytłumaczone ..abys pojeła istate...jesli chodzi o bełkot dotyczacy terminowosci zwiazków to to absolutna bzdura-jesli ktos zakłada ze zwiazek nie przetrzyma to nie bierze slubu koscielnego...pogadaj ze swoim przyszłym najlepiej ..nie ma co sie martwic :):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytaj, łosiu, ze zrozumieniem. Facet ma dziecko - moim zdaniem w takim przypadku chęć podpisania intercyzy jest właśnie wyrazem troski o dobro żony i przyszłego potomstwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze Ci radzę, idź z tym do prawnika. Fakt, że narzeczony ma już dziecko, przemawia mocno za podpisaniem intercyzy. Właśnie w TROSCE o Wasz związek i o to, by nikt z zewnątrz nie napsuł Wam krwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz rację ale mimo wszystko nie podoba mi sie pomysl intercyzy :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry