Widok

Re: Rumianki #6

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny.baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dawno mnie nie było, więc pomyslalam,ze moze sie odezwę w związku z pewnym pomysłem. Przeglądałam właśnie rodziny z akcji "szlachetna paczka" i poruszyła mnie historia starszej pani z okolic Redy. Może ktorąs z was złożyłaby się ze mną na paczkę dla Niej?

no i co tak poza tym u Was dziewczyny?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co potrzeba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step4,ids,11,idw,160,idf,5233.html#position

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak- ja chetnie pomoge!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super jest ta akcja

Pomogłabym ale już wspieram rodzinkę z 11-giem dzieci :)

Moze uda mi się z pomocą pracowników zebrać wszystko a troche tego jest :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasia, super :)

szkoda tylko, że nie można tych paczek dostarczyc osobiscie...to musi być piękne widzieć radosc na twarzach tych ludzi...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olenka 21
prosze daj znac do kiedy mamy przygotowac te paczke.Ja zorganizuje troche chemii, zywnosci i moze cos dla wnuczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rumianki znacie może kogoś kto zaopiekowałby się moim bobasem od 1 marca? może być u nas w domu mieszkamy między starą Rumią a lotniskiem....może macie jakieś panie sprawdzone???mam rezerwację w dwóch żłobkach ale z dnia na dzień myślę że to słaby pomysł najbardziej boję się tego że mała zacznie chorować a ja nie będę mogła za każdym razem brać wolnego....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madziara84

Ja jestem z Redy mam córeczke 10miesięczną ale moi rodzice miaszkają w Rumii na lotnisku więc jeśli byś nikogo nie znalazła to możesz nam podrzucać córeczkę bo w sumie ja tu często przebywam ; ))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Martuś ale mi chodzi bardziej o kogoś na stałe bo wracam do pracy.... tzn w jeden dzień Mała musiałaby być od 6.30 do max 15.30 a w drugi od 11.30 do 15.30 i tak co drugi dzień byłaby krócej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić naszą nianię - była z nami 2 lata, mały się przy niej bardzo dobrze rozwijał, dużo z nim rysowała, spacerowała i czytała (to akurat sama robiła:). Mieszka w starej Rumi. W poniedziałek do niej zadzwonię i się zapytam czy byłaby zainteresowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak ... ja właśnie tak myślę że nawet na stałe bym mogła ale teraz ta po głębszym zastanowieniu to nie wiem ... bo żeby wyjść z dziećmi na spacer musiałabym mieć wózek 'rok po roku' ; )) więc mam nadzieję że kogoś znajdziesz ; )) jeśli nie to mogę chociaż spróbować ;) a do tego nie wiem jak moja mała by zareagowała, czy nie byłaby zazdrosna xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olu :)

Zagladasz tu jeszcze ??? powiedz mi ile placilas za kierownika budowy czy jakos tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej laseczki podbijam :) jestescie tu jeszcze?:)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem :) i powtarzam pytanie ile placilas za kierownika budowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic bo to był mój wujek :) a co budujesz się?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie mozliwe ze tesciowie beda sie rozbudowywac ale to jeszcze chyba na przyszla wiosne na ta wyszly nie planowane wydatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha rozumiem...powiem Ci, że sam dom to też wiecznie niekończące się nieprzewidziane wydatki ;)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a bys sie mogla dowiedziec ile to tak mniej wiecej kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasne nie ma problemu, zapytam i dam ci znać :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (14 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry