Widok

Regulowane oparcie w gondoli - czy przydatne?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam gorąco!

Proszę o pomoc forumowiczki z troszkę większymi, kilkumiesięcznymi dziećmi.
Czy regulowane oparcie w gondoli jest przydatne?
W którym miesiącu przesadziłyście malucha do spacerówki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja akurat nie miałam takiej funkcji w gondoli i szczerze mówiąc to na to nie zwracałam uwagi. Gondola służyła mi zaledwie cztery miesiące.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przydatne może i jest ale żyć bez tego można ;)

ja nie miałam regulacji, poradziłam sobie wkładając pod materacyk złożony kocyk i w ten sposób było lekkie nachylenie i Misiak na płasko już nie leżał

do spacerówki przesiedliśmy się na początku marca, czyli Miśka miała 5,5 miesiąca
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam regulowane oparcie - korzystamy juz od daaaawna
ale tylko z pierwszego stopnia, dalsze wydaja mi sie zbyt wysoko a poza tym wtedy dziecko sie chybocze
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno jest przydatne od 5miesiąca kożystamy z 1 stopnia oparcia maluch na spacerku chociasz widzi coś oprucz nieba:)
drugie to już prawie spacerówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam regulowane oparcie, w związku z tym ze synek był duży jak na swój wiek, gondola również więc zagłówek był podwyższony.
Na spacerówke się przerzuciliśmy po 6,5 miesiącach.

Teraz córeczka jeździła w tym wózku, z gondoli zzrezygnowaliśmy gdy miała 5 miesiecy mimo znacznej rezerwy :)
Ps wózek mam PegPerego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie podwyższenie, to dodatek do wózka który jak jest to fajnie, a jak nie ma to da się bez niego żyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzieki za pomoc :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy taką opcję :P są 3 poziomy :P


ale i tak wydaje mi się, że 1 jest za wysoko - tzn. bardziej siedzący jak leżący, a chciałam tylko lekkie uniesienie główki - jak w łóżeczku albo na "trójkącie" (materac w łóżeczku mamy pod kątem - żeby Młody się nie udusił w razie ulewania)

dlatego pod materac w gondoli podłożyłam mały kocyk :) i mamy lekko uniesioną główkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam i używałam pare razy, wydaje mi się że jest to przydatne dla dzieci ze skłonnością do ulewania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze napiszcie jakiej firmy macie wozki z regulowanym oparciem,wiem ze roan je ma,ale jakie jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karex też ma gondole z regulowanym oparciem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam roana i powiem szczerze, ze moze ze 2 razy uzylam tej funkcji "postawienia" oparcia w gongoli. kiedy chlopcy zaczeli siadac, przesadzilam ich poporstu do spacerowy i juz.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy wózek Boston firmy Mikado :) regulacja zagłówka w 3 poziomach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Jedo Bartatina i jest 6 poziomów regulacji.
Jak dla mnie bardzo przydajnych. Z pierwszwgo poziomu korzystaliśmy już jak mały miał 2 mies.-było bardzo lekkie odchylenie do przodu, na 2 i 3 poziomie jeździmy teraz na spacerki jak jest fajna pogoda, mały widzi mnie i wszystko dookola,nie tylko niebo:) i jak jedziemy gdzieś w gości to biorę wózek do środka i synek sobie ładnie jest tak na półsiedząco w wózku:)
Wiem,że jeśli tego nie ma to napewno da się przeżyć i to nie jest najważniejsze:)ale nie wyobrażam sobie,że jak teraz przyjdzie fajna pogoda,a mały będzie leżał jak noworodek- starszemu dziecku to się napewno nie podoba, a ładowanie malucha do spacerówki tak wcześnie też mi się nie widzi:) po to wkońcu jest gondola...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam Bartatinę.

fajna sprawa z tą regulacją jak dziecko jeszcze nie siedzi, a próbuje.
Moja Mała unosi główkę jak leży na płasko i deliktanie ramiona-ewidentnie jest zainteresowana światek dokoła:)
Jeszcze nie siedzi więc takie delikatne uniesienie jak najbardziej wskazane.

ale jeśli wózek tego nie ma to można sobie poradzić-tak jak dziewczyny piszą jakimiś kocykami itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Deltima z regulacją, ale przyznm szczerze nie skorzystałam z tej funkcji ani razu, a za chwilę młody przesiądzie się do spacerówki. Wydaje mi się że tak jak dziewczyny napisały - w przypadku dzieci mających problem z ulewaniem ta funkcja jest przydatna, w innym wypadku można się bez niej obejść.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

do góry