Widok

Reklamy/Ogloszenia na forum

Reklamy/ogłoszenia:

* zabrania się zakładania tematów reklamujących własną działalność gospodarczą;
* zabrania się notorycznego dodawania tematów dotyczących oferty sprzedaży oraz kupna przez osoby fizyczne;
* zabrania się sztucznego podbijania w listingu własnych tematów ogłoszeniowych.

Ponieważ są to najczęściej pojawiające się przypadki łamiania regulaminu tematy które nie będą spełniać wyżej wymienionych punktów będą blokowane.

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
to moze załozyc dział gdzie bedzie mozna to robić

nie ukrywajmy ze polowa wątków właśnie dotyczy tego co jest zabrronione, chyba czas cos z tym zrobic

juz od ponad pol roku o to walczymy aby jakos to rozwiazac i nagle admin przemówił

ale problemu nie rozwiazał
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
80%tu tego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest już dział na dodawanie ogłoszeń

www.ogloszenia.trojmiasto.pl

Uważam że jeśli jest taka decyzja administracji forum - ok zgadzam się. Ale wątki typu "szukam, kupię" powinny zostać. Jest ich o wiele mniej niż "sprzedam".
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiście, że większość wątków dotyczy własnie takich tematów! Po to jest forum! i po to jest weselnik, żeby ogłosić sprzedaż sukni, zaproszenia itp. Osoby korzystające z forum zaglądają tu własnie po to! Więc nie napiszę co powinno rozobić się z tym regulaminem ....

Nikt nie będzie już szukał takich tematów w "ogłoszeniach"
image


Sprzedam musznik i kazmizelkę

mail : karolcia_vel@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
powinien być założony wątek tylko dla sprzedaży sukienek ślubnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo ciekawe... Bo mi np. wklejanie zdjęć, sukienek, tortów, przystrojonego kościoła, samochodów, zaproszeń, winietek itp. przez osobym które zajmują się tym profesjonalnie i mają swoją działalność bardzo pomogła, a przecież to reklamowanie swojej działalności... :/
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z wypowiedzi Admina wnioskuję, że jak na zapytanie dotyczące jakiegoś tematu odpowie "firma" i wklei kilka tematycznych zdjęć nie ma sprawy. Natomist (co juz widać na pierwszy rzut oka) znikną wątki typu "super oferta, zajmujemy się ... itp)
Niestety dla mnie nie jest to już zabieganie o klienta, a cwaniactwo.
Korzystam z wielu forów i jako obserwator i tematycznie i nasze wypada przy innych naprawdę blado, a szkoda .
Adminowi życze konsekwencji w działaniu.
Pozdrawiam
image
STUDIO FLORYSTYCZNE GLORIOZA
KOMPLEKSOWA OPRAWA ŚLUBÓW www.glorioza.net
email;edussa@wp.pl tel;(+48)693 126 042
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szcxzerze mowiac to nie bedzie mi sie chcialo szukac w ogloszeniach tego czego potrzebuję.duzo latwiej gdy widac w tytule wątku co ktos chce sprzedac.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
kupie / sprzedam co w tym złego? Nie chcę, nie czytam. Czasami ktoś chce coś kupić a inni użytkownicy piszą mu, ze warto/nie warto albo gdzie taniej, albo pytają o szczegóły, gdy ktoś chce sprzedac. Po to jest Forum.
Potem zadanie pytania o dietę, kupę dziecka, zęby będzie kierowane do działu "zdrowie", propozycja spaceru na "Hydepark". Ambitnie, nie powiem, tylko po co?
image
---
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie ze nic w tym złego,tutaj dziewczyny pomagaja sobie i doradzaja w kazdej kwestii
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niby macie rację, ale niby robi wielką różnicę. w dzisiejszych czasach za reklamę trzeba zapłacić, i to słono, a tutaj znalazło przytułek grono firemek które za friko chcą mieć to za co inni płacą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
BEZ KOMENTARZA:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
marma - a czy tobie to przeszkadza?? bo mi nie, a nawet bym powiedziala ze takie "reklamy" wrecz mi pomogły w wielu kwestiach...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakby forum miało % ze sprzedaży to było by ok, a nie ma - to są zakazy.

Uważam,że forum powinno być stworzone dla forumek i forumowiczów a nie dla admina,i jeśli jest popyt i podaż na tego typu ogłoszena to admin powinien to uszanować a nie tworzyć zakazy.


image
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
prawie macie rację, ale prawie robi wielką róznicę.
Właściciel forum dyktuje warunki, to jego forum, nie podoba się - spadajcie.
Regulamin zabrania reklamowania się. Trochę cwaniaków zaczęło się tu reklamować.
Firmy przestrzegając regulamin - nie.
i gdyby można się było tu reklamować za darmo , to setki firm zapchały by to forum co chwilę podbijąc swoje wpisy. O to Wam chodzi?
Wtedy w setkach reklam nikt nie doszuka się waszych postów np. jak usunąć pryszcze dzień przed ślubem.
Nie ma w Polsce ogólnie dostępnego forum w którym za darmo można się reklamować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok co do firm to się zgodzę ale nie powinni robić problemów przy sprzedaży rzeczy używanych.

Skoro Wesele ma pinezkę z sukniami to my Rodzina i dziecko też poprosimy o wątek ze sprzedażą, niech admin będzie sprawiedliwy!
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
adminie

zamiast zając sie tym co dla nas forumek ważne umieszczasz pod postami jakies bzdurne punkty odnośnie opini

zenuaaa
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
babom dogodzić ... :/

sa reklamy i wątki o sprzedaży - źle
admin zabrania reklamy i sprzedaży - tez źle
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tokio
Od dawna wiadomo ile ludzi tyle zdań i opini :)

___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ogłoszenia zawsze były i będą,
chociaż czasem mnie to denerwuje to jednak korzystam z tego,
wolałabym żeby admin zrobił opcję edytowania własnego postu (bo czasami się człowiek pomyli i wychodzi na analfabetę) zamiast ingerencji w wątki typu kupię sprzedam,
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Salambo masz świętą rację,edycja swojego postu to jest to co powinno być.
image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic się nie zmieniło w kwestii reklam usługodawców. Ciągle wpadają mi w oko posty wyprodukowane przez dziewczyny z mojej branży.

To jak to będzie w końcu?

A może ustalcie admini i szefowie jakis cennik czy coś ;-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Justyno,
Reklamowanie się w wątkach w których użytkowniczki proszą o polecenie tego typu usług nie jest zabronione. Nie wolno natomiast usługodawcom zakładać NOWYCH TEMATÓW w których się reklamują a tego typu tematów (w momencie w którym piszę tego posta) na pierwszych paru stronach Wesela ani Rodziny nie widzę.

ps. cały czas przekopuję się również przez stare tematy i staram się wyłapywać wątki reklamowe które były dodane wcześniej.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na pierwszych stronach to oczywiście nie ma zapewne założonych wątków przez usługodawców z tego względu, że w dniu dzisiejszym np. dziewczyny na Weselniku rozpisały się na ładnych pare stron. Nie będę szukać wątków, o których myślę, bo nie o to chodzi, żeby nawzajem na siebie "kablować", ale z mojej branży ostatnio pojawiły się (tzn. tyle ja zauważyłam) 3 różne wątki rozpoczęte przez usługodawczynie.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok, na szybko przejrzałam i nie widzę ;-).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niebawem nie będzie można tu pisać o tym że się jest w ciąży bo też zostanie zablokowane....bzdura.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
żeby to jeszcze faktycznie forumkom przeszkadzało....

a to wychodzi na to, ze usługodawcy nie lubią konkurencji a regulamin jest tylko pretekstem do eliminowania jej...

sad but true

typowe prowincjonalne podejście do biznesu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli to było do mnie :-), to chciałam napisac, że ja lubię konkurencję :-). Chodziło mi o zasady, które albo obowiązują wszystkich albo nikogo, nic poza tym. Konkurencja jest siłą napędowa biznesu, ale to wiesz Chaberku.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja proponuję dla admina przeglądnąć forum poznańskie i podzielić to wszystko na działy jak coś się znajdzie nie w tym dziale co trzeba to kasujemy.Każdy z użytkowników wie co chce przeglądać i wchodzi na odpowiedni dział
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez sensu wiekszosc tematow to sprzedam wiec zbyt na to byl łatwiej tu sprzedac niz w ogloszeniach admin do bani z tym ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
fakt,wyglada na to,ze to bardziej adminowi przeszkadza niz nam:P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy wy nie rozumiecie że tu jest właściciel tego interesu ??!!!!!!!! i że on dyktuje warunki !! wy jesteście tylko gośćmi - i albo respektujecie regulamin, albo spadacie!!! przecież możecie założyć własne forum - jakie chcecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ale jeżeli nagle wszyscy przeniosą się na inne forum to Admin zostanie bez pracy :D

___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mazia86 nie równa się wszyscy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy nie można by założyć osobnego wątku wynajmie sal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę że wiele zależy od wyczucia administratora oraz od tego by usługodawcy nie uprawiali zbyt nachalnego bombardowania forumowiczów.Rozwiązanie nie łatwe ale w praktyce chyba najbardziej osiągalne. Po prostu nie można za bardzo męczyć ludzi wierząc że Mr.admin jest człowiekiem o twardym zgryzie lecz cierpliwej duszy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuję także zakazania pisania oszczerstw i negatywnych opinii przez osoby nie zalogowane.Pozdrawiam
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi też się wydaje, że bardziej to przeszkadza Adminowi niż nam. Co w tym złego, że wystawia się ciuszki po dzieciach za symboliczną kwotę i albo za pampki. Moim zdaniem Admin powinien zająć się usuwaniem postów osób, które obrażają innych.
I to co napisała Salambo czy nie można byłoby wprowadzić edycji swojej wypowiedzi???
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziwie sie, ze pan Admin tak sie skupił na watkach typu sprzedam/ kupie/ oferuje itp. (przydaja sie forumowiczom) a zezwala na posty związane z handlem LEKAMI na recepte (co jest przeciez zabronione!). A tu co jakiś czas post z informacja- sprzedam duphaston, jakies opakowanie tabletek antykoncepcyjnych itp

Wg mnie powinien się skupić na rzeczach NIELEGALYCH....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
„...w niektórych sytuacjach moderator forum ponosi odpowiedzialność za to, że nie usunął szybko bezprawnych treści (czyli ofert sprzedaży leków).

– Taki handel jest niezgodny z przepisami – podkreśla Jakub Gołąb, rzecznik Ministerstwa Zdrowia. Chodzi m.in. o art. 68 ust. 1, art. 70 ust. 1 i art. 71 ust. 1 prawa farmaceutycznego (DzU z 2008 r. nr 45, poz. 271). Zasadą jest sprzedaż leków tylko w aptekach z kilkoma wyjątkami – część leków można kupić w obrocie pozaaptecznym, a niektóre w specjalistycznych sklepach. Przez Internet wolno handlować tylko e-aptekom”

a tutaj jest tego pełno, np.:
http://forum.trojmiasto.pl/sprzedam-DUPHASTON-t147977,1,16.html
http://forum.trojmiasto.pl/Clostilbegyt-Duphaston-Luteina-sprzedam-t141902,1,16.html?hl=duphaston#hl
http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-Duphaston-1-opakowanie-t121673,1,16.html?hl=duphaston#hl
http://forum.trojmiasto.pl/sprzedam-duphaston-luteine-t144764,1,16.html?hl=duphaston#hl
http://forum.trojmiasto.pl/duphaston-sprzedam-2-op-t66827,1,16.html?hl=duphaston#hl
http://forum.trojmiasto.pl/mam-do-odsprzedania-duphaston-cordafen-macmiror-t145282,1,16.html?hl=duphaston#hl
http://forum.trojmiasto.pl/duphaston-2-op-odsprzedam-t144095,1,16.html?hl=duphaston#hl
http://forum.trojmiasto.pl/Odkupie-Duphaston-i-luteine-Bardzo-PILNE-t140286,1,16.html?hl=duphaston#hl
http://forum.trojmiasto.pl/Odsprzedam-duphaston-20-tab-t119870,1,16.html?hl=duphaston#hl

Więc niech się pan moderator tytułujący się Adminem weźmie do WŁAŚCIWEJ pracy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Bardzo dziękuję za zwrócenie na to mojej uwagi, choć zgodnie z regulaminem forum prawo w danym momencie łamie osoba zakładająca taki temat to jednak zgadzam się z Panią i zostały one zablokowane.

Pozdrawiam,




4. Użytkownicy publikują swoje posty i zdjęcia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników, w szczególności za działania łamiące prawa autorskie oraz naruszające dobra osobiste.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się zastanawiam jak to jest z tą reklamą. Niby zabroniona, a nadal pełno wątków reklamowych :)
"L'Arte" wizaż i stylizacja
www.larte.pl.tl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze, nie mam nic przeciwko wystawianiu na sprzedaż dziecięcych rzeczy na rodzince, ale wystawianie wszystkich ciuchów jakie ma się w domu to już lekka przesada, teraz żeby coś przeczytać trzeba się przekopać przez wątki typu sprzedam gacie,
uważam że niektóre forumki przesadzają, proponuję Paniom przenieść się na allegro a Admina proszę o zablokowanie takich wątków,
do tej pory byłam tolerancyjna w tym temacie, ale kiedy nagle nie można znaleźć innych wątków jak tylko sprzedam ciuchy to już mnie nerwy ponoszą,
myślałam że forum jest od wymiany opinii, poglądów, dzielenia się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, a nie lumpeksem w którym sprzedajemy stare łachy !!!
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salambo- popieram!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry