Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Źle poprowadzony odpływ wanny http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc0354ff.jpg/ Mam problem z...
Ponury
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

zmiana fug w kafelkach Witam! Mam zamiar odświeżyć kafelki w łazience poprzez zmianę fug na kolor...
~mar
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

termostat i jego działanie Witam, mam nietypowe pytanie:Jak działa termostat zamontowany na grzejniku?...
~mania
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

czym doczyścić płytę ceramiczną w kuchni? Próbowałam cifem, jakimś niemieckim mleczkiem w czarnej buteleczce, ale nic...
~koza
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Bliźniak Ile może kosztować w przybliżeniu wykończeniówka bliżniaka w stanie surowym...
~syrenka83
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Renowacja Folteli Gdzie w Gdyni znajdę firme,która odnowi mi dwa fotele tzn wymieni obicie?Jaki...
~Ewa33
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Ogrzewanie gazowe wątek zamknięty Ktory kociol gazowy dwufunkcyjny (24KW) wybrac, Termet, Fondital,...
~Gdynianka50
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Tynkowanie Ile za polozenie tynku mineralnego i pomalowanie okolo 200 m/kw Naprawa...
~Ciekawa ;-)
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

Domy o konstrukcji szkieletowej Panowie co o tych domach sądzicie. Może lepiej jak się budowac to metodą...
KasikRot
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2011

Litery nagrobne W jaki sposób oczyścić poczerniałe, metalowe litery na płycie grobu?
~ja
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Wymiana okien wątek zamknięty Jakie są ceny za wymianę? Nie szukam najdroższych okien na rynku, ale też...
~Janosik
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

zabudowa kominka boczego Witam, kupiłam mieszkanie w którym jest miejsce na kominek (którym mogę...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Tynk zewnetrzny Poradzcie prosze jaki polozyc tynk na styropian? domek jest stary i dosc...
~Gdynianka50
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

instalacja ogrzewania kominkowego witam kupiłam wkład kominkowy,bez rur, prosze o informacje co potrzeba...
kaori17
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Budowanie kaloryferów w kuchni Witam, dałem rok temu firmie do zabudowania grzejnik w kuchni żeby sie...
~Krzysiek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

Coś nietypowego dla dziecka do pokoju. Witam, chciałbym zamówić do mojego syna pokoju szafę. Pokój jest bardzo...
~Łukasz M
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2012

płytki do łazienki i projekt Witam! Czy ktoś może się orientuje, w jakim sklepie z glazurą i armaturą...
~floriana
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

gdzie kupię farby Malfarb? czy gdzieś w 3mieście lub w okolicach dostanę?
~leksio
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Kaloryfery na złom Mam pytanie co zrobić ze starymi kaloryferami? Czy gdzieś na Kokoszkach jest...
~Kaloryfer
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

sadyl prośba o kontakt Proszę o kontak Sadyla w związku z tym wątkiem...
~@@@@@@@@@@@
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry